КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Конкурс проєктів телевізійних серіалів патріотичного спрямування. МКІП, 2020

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ДЕЯКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОЄКТУ, ЯКІ ЗДАЮТЬСЯ ВИРОБНИКАМИ ДО МКІП ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИКОНАННЯ ДОГОВОРІВ:

2 (А). Розвиток проєкту (девелопмент)

РЕЗУЛЬТАТИ НА ЕТАПІ РОЗВИТКУ ПРОЄКТУ (ДЕВЕЛОПМЕНТУ)

1. Сценарії (літературний сценарій для ігрових телевізійних серіалів, сторіборд для анімаційних телевізійних серіалів, розширений трітмент для неігрових телевізійних серіалів):

Вимоги до оформлення тексту: шрифт Courier New, розмір 12 друкарських пунктів, міжрядковий інтервал одинарний; параметри сторінки: верхнє і нижнє поля - 2 см, ліве поле - 3 см, праве поле - 1,5 см.

2. Презентаційний візуальний матеріал (варіанти):

2.1. Тизер:

Формат файлів: відповідно до умов договору, укладеного з МКІП.

До тизеру надається опис тизеру в контексті використаного матеріалу, який повинен включати в себе:

  • У випадку, якщо в тизері застосований відео-, аудіовізуальний матеріал, який існував раніше (матеріал інших проєктів, інший матеріал, попередньо виготовлений не для тизеру), вказуються таймкоди такого матеріалу, джерело їх використання (назва проєкту/твору, рік виготовлення, автори, правовласник);

  • Перелік музичних творів, спеціально створених для проєкту/тизеру;

  • Перелік музичних творів, створених раніше, право на використання яких отримано для включення до тизеру із зазначенням авторів творів, року їх створення.

Використання матеріалів у тизері не повинно порушувати прав третіх осіб, використані матеріали повинні бути вільними від вимог третіх осіб, у тому числі майнових і немайнових, не обмежувати використання тизеру.

2.2. Інший презентаційний матеріал, відмінний від тизеру:

Презентаційний візуальний матеріал може оформлюватися у вигляді презентацій, інших візуальних і аудіовізуальних матеріалів.

Форма – вільна. Формат – вільний.

До презентаційного матеріалу надається його опис в контексті використаного матеріалу, який повинен включати в себе (за наявності):

  • У випадку застосування матеріалу, використання якого охороняється законодавством про право інтелектуальної власності, щодо кожного такого матеріалу в описі вказується інформація про те чи він спеціально створений для презентаційного матеріалу, чи створений раніше (матеріал інших проєктів, інший матеріал, попередньо виготовлений не для цього презентаційного матеріалу) із зазначенням джерела його запозичення;

  • У випадку, якщо в відео- або аудіовізуальному презентаційному матеріалі застосований відео-, аудіовізуальний матеріал, який існував раніше (матеріал інших проєктів, інший матеріал, попередньо виготовлений не для тизеру), вказуються таймкоди такого матеріалу, джерело їх використання (назва, рік виготовлення, автори, правовласник);

  • Перелік музичних творів, спеціально створених для презентаційного матеріалу;

  • Перелік музичних творів, створених раніше, із зазначенням авторів творів, року їх створення.

Використання матеріалів у презентаційному матеріалі, які охороняються законодавством про право інтелектуальної власності, не повинно порушувати прав третіх осіб, використані матеріали повинні бути вільними від вимог третіх осіб, у тому числі майнових і немайнових, не обмежувати використання презентаційного матеріалу.

3. Кошторис виробництва, ліміт витрат виробництва:

Форма кошторису – вільна. Подається щодо всього серіалу, з деталізацією за статтями і підстаттями. Формат: Exel із застосуванням формул.

4. Графік робіт:

Графік робіт складається по відношенню до всього циклу виробництва проєкту від початку його виробництва до закінчення в готовому результаті. Форма графіку – вільна. Формат – вільний.

2 (В). Підготовчий період

РЕЗУЛЬТАТИ ПІДГОТОВЧОГО ПЕРІОДУ (ЕТАПУ):

Постановочний проєкт, який може складатися з (з усіх наведених матеріалів, або з деяких з них):

  • для ігрових та неігрових телевізійних серіалів – режисерського сценарію та експлікації, розробки окремих епізодів і сцен, фото- і кінопроб, ескізів, знімальних карт та операторської експлікації, детальних розкадровок, монтажно-технічних розробок, фотоматеріалів (зразків чи референсів костюмів, декорацій, реквізиту, локацій, проб гриму тощо), експлікації звукового оформлення, календарно-постановочного плану, тощо;

  • для анімаційних телевізійних серіалів – режисерського сценарію та експлікації (розкадровки), аніматику, художньої розробки (ескізів) персонажів та фонів, проб анімаційного руху персонажів, експлікації звукового оформлення, календарно-постановочного плану тощо.

До постановочного проекту надається його опис в контексті використаного в ньому матеріалу (результату), який повинен включати в себе (за наявності):

  • у частині фотоматеріалів (зразків чи референсів костюмів, декорацій, реквізиту, локацій, проб гриму тощо) – щодо кожного з них: інформацію про результати, спеціально виготовлені для цього постановочного проєкту або референси із зазначенням джерела їх походження.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПЕРЕГОВОРНОЇ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ (тендерна документація для укладення договору на державну підтримку):

Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон)


1. Інформація відповідно до форми «ЗАЯВКА УЧАСНИКА» (зразок надається МКІП);

2. Документальне підтвердження інформації про відповідність учасника кваліфікаційній вимозі (стаття 16 Закону):

Документальне підтвердження досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору (договорів):

  • Довідка Учасника, складена в довільній формі, що містить інформацію щодо виконання учасником подібного(-их) чи аналогічного(-их) за характером, видами та/або складністю договору(-ів), скріплена (завірена) підписом уповноваженої особи Учасника та його печаткою (за наявності). У довідці бажано зазначити назву(-и), адресу(-и), телефон(-и) замовника(-ів), обсяги наданих послуг тощо.

3. Документальне підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі (стаття 17 Закону):

  • Лист-гарантія, складений відповідно до запропонованої форми (зразок надається МКІП), що містить інформацію про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону, скріплений (завірений) підписом уповноваженої особи Учасника та його печаткою (за наявності);

  • Довідка, видана уповноваженим органом, щодо надання фізичним/службовим (посадовим) особам відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. Дата видачі довідки не повинна перевищувати 20 днів від дати проведення переговорів.

  • Довідка, видана уповноваженим органом про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за визначеною законодавством формою. Дата видачі довідки не повинна перевищувати 20 днів від дати проведення переговорів.

4. Документи, що підтверджують повноваження щодо підпису документів пропозиції та договору:

  • Для посадової особи або представника учасника процедури закупівлі, наприклад: протокол засновників та/або наказ (витяг з наказу) про призначення (у разі підписання керівником); довіреність, доручення керівника учасника на ім’я уповноваженої особи учасника та виписка з протоколу зборів засновників та/або протокол зборів засновників та/або наказ (витяг з наказу) про призначення керівника, який надав довіреність (доручення) та/або інший документ, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів;

  • Копія рішення засновника/засновників підприємства про надання керівнику підприємства права підписання договорів на суму, більшу від 500 тисяч гривень, засвідчена підписом керівника підприємства та печаткою (за наявності).

5. Лист-згода на обробку використання, поширення та доступ до персональних даних з метою забезпечення реалізації відносин у сфері публічних закупівель, участі у процедурі закупівлі, цивільно-правових та господарських відносинах, обробка яких є необхідною згідно Закону та інших норм чинного законодавства України (зразок надається МКІП).

6. Лист-згода в довільній формі на укладання договору на запропонованих умовах, скріплений (завірений) підписом уповноваженої особи Учасника та його печаткою (за наявності).

7. Проект Договору, підписаний керівником підприємства, який є стороною Договору (зразок надається МКІП);

8. Орієнтовний кошторис витрат на виробництво (створення) та розповсюдження фільму (етапу фільму) телевізійного серіалу патріотичного спрямування (з постатейною деталізацією витрат) або орієнтовний кошторис витрат на реалізацію періоду (етапу) виробництва (створення) телевізійного серіалу патріотичного спрямування (з постатейною деталізацією витрат).

9. Орієнтовний календарний план проєкту, затверджений керівником підприємства.

10. Копія Статуту (положення, установчого договору або іншого документу, який його замінює), засвідчена підписом керівника підприємства та печаткою (за наявності) у повному обсязі із змінами (у разі наявності таких змін) (якщо учасник здійснює діяльність відповідно до статуту). У випадку реєстрації статуту чи змін до нього після 01.01.2016 року можливе надання опису реєстратора або довідки у довільній формі з відповідним пошуковим кодом результатів надання адміністративної послуги. У разі, якщо учасник здійснює діяльність на підставі модельного статуту, необхідно надати копію документа щодо рішення засновників про створення такої юридичної особи (вимога стосується учасника – юридичної особи).

11. Довідка про відсутність заборгованості з виплати заробітної плати (подається на власному бланку (за наявності)) за підписом керівника підприємства та бухгалтера (за наявності), завірена печаткою (за наявності);

12. Гарантія забезпечення здійснення фінансування виробництва фільму з інших джерел (один з наведених документів):

  • виписка по рахунку суб'єкта кінематографії за останній операційний день;

  • укладений з банком договір гарантії, позики, в якому визначено обсяг необхідних коштів та строки їх отримання суб'єктом кінематографії;

  • договір з інвестором, продюсером, виробником фільмів, включаючи договір про спільне виробництво телевізійного серіалу, що містить графік фінансування виробництва телевізійного серіалу;

  • договір з дистриб'ютором, демонстратором, у тому числі телерадіоорганізацією, що містить графік отримання суб'єктом кінематографії необхідних коштів).

13. Документальне підтвердження прав інтелектуальної власності на твір(-и):

  • копія договору, що підтверджує наявність авторських прав на сценарій, засвідчена підписом керівника підприємства та печаткою (за наявності).

ВОРКШОП ЕКСПЕРТНОЇ РАДИ ДЛЯ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ НА КОНКУРС:

Воркшоп-пітчинг-ЕР МКІП.pdf