Program Emax Norge
Program Emax Norge
Søndag 31. juli
15:00-16:30 - Check-in, alle deltakere Glassgata
17:00-18:30 - Teambuilding Uteområdet
18:30-19:30 - Middag Kantina
19:30-21:00 - Kveldsaktiviteter Uteområdet
Mandag 1. august
07:00-08:30 - Frokost Kantina
09:00-09:20 – Åpningsseremoni Auditoriet
09:20-10:10 – Forelesning med Bård Stranheim Auditoriet
10:10-10:40 - Feiring med kaffe og kaker Glassgata
10:40-11:30 – Forelesning med Get Human Auditoriet
11:30-12:30 - Lunch Kantina
12:30-13:00 - Teambuilding i lagene Klasserom
13:00-13:30 – Forelesning med Christian Lunde, Agens Auditoriet
13:30-14:30 - Emax Challenge + Yara Auditoriet
14:30-15:45 - Emax Challenge Klasserom
15:45-16:15 - Feedbackmingling Glassgata
16:15-18:30 - Emax Challenge Klasserom
18:30-19:30 - Middag Kantina
20:00 – Frivillige kveldsaktiviteter Auditoriet ved Glassgata (ikke det "vanlige" auditoriet)
Tirsdag 2. august
07:00-08:30 - Frokost Kantina
08:45-09:00 - Intro Auditoriet
09:00-10:00 - Workshops (rom kommer)
1) Proventia – Carl Ivar Holmen, En oppstartsreise i inkubator
2) STARTcentrum – Janis Lancerau, Storytelling
3) Skagerak Capital – Espen Kjeldsen, Kapital til din startup
10:30-11:00 – Forelesning – START Norge Auditoriet
11:00-12:00 - Supermingling Glassgata
12:00-13:00 - Lunch Kantina
13:00-13:30 – Forelesning med Rick Salmon Auditoriet
13:30-14:00 - Emax Challenge Auditoriet
14:00-15:00 - Emax Challenge Klasserom
15:15-15:45 - Feedbackmingling Glassgata
15:30-17:30 - Emax Challenge Klasserom
17:30-18:30 - Middag Kantina
18:30-20:30 - Pitchnight, Emax Challenge Auditoriet
21:00 - Frivillige kveldsaktiviteter - Business model Canvas Workshop Auditoriet ved Glassgata (ikke det "vanlige" auditoriet)
Onsdag 3. august
07:00-08:30 - Frokost Kantina
09:00-12:00 – Workshop med Ingeborg Omdal Lykseth og lyk-z, Auditoriet
12:00-13:00 - Lunsj Kantina
13:00-14:00 - Overraskelseforelesning, Auditoriet
14:00-16:30 - Emax Challenge Auditoriet
16:30-17:00 - Refleksjon med coach Uteområdet
18:30-24:00 - Galamiddag Auditoriet
Torsdag 4. august
08:00-11:00 - Frokost Kantina
08:00-11:00 - Evaluering, refleksjon med coach og utsjekk Glassgata