ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH

W NOWYM TARGU

mgr Piotr Plewa

Dlaczego?

Czy chciałbyś chodzić do jednej z najlepszych szkół ekonomicznych w Polsce? Czy chciałbyś używać nowoczesnych rozwiązań w Twojej szkole? Czy chciałbyś korzystać w dowolnym miejscu i czasie z dostępu do najważniejszych informacji, które ułatwią Ci przygotowanie się i osiągnięcie satysfakcjonujących wyników z egzaminu zawodowego? Czy marzyłeś o osiągnięciu w przyszłości sukcesu zawodowego? O dobrej i interesującej pracy?

To mam dla Ciebie świetną wiadomość. Po wielu latach pracy w Zespole Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu zaobserwowałem, że wyniki z egzaminów zawodowych z roku na rok są coraz lepsze. Zastanawiałem się co zrobić, aby ten trend się nie odwrócił. Bardzo chciałbym, aby każdy z Was osiągnął jak najwyższe wyniki z egzaminów zawodowych. Postanowiłem wykorzystać Waszą wiedzę i umiejętności z posługiwania się smarfonami, tabletami, komputerami. Chciałem zaoferować wam takie miejsce, gdzie najważniejsze czy też niezbędne informacje dla uczniów "Ekonomika" będą dostępne w aplikacji mobilnej, ale również na tablecie i na przeglądarce internetowej.

Wierzę, że informacje zawarte na ten stronie pomogą Wam osiągnąć sukcesy z poszczególnych przedmiotów zawodowych takich jak: Rachunkowość, Podatki i Ubezpieczenia, Kadry i Płace, Rachunkowość w praktyce, Podatki w praktyce, Kadry i Płace w praktyce. Życzę sukcesów i przyjemności z korzystania z tej witryny,

Piotr Plewa - nauczyciel przedmiotów zawodowych ZSE Nowy Targ

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu

ul. Kowaniec 125

34-400 Nowy Targ

tel. 182665997, fax. 182662623