MTÜ Eesti Bioanalüütikute Ühing

Tere tulemast EBÜ kodulehele!

MTÜ Eesti Bioanalüütikute Ühing on mittetulundusühing, mis koondab Eestis tegutsevaid bioanalüütikuid ja tervishoiu laborite laborante ning bioanalüütiku kutseala üliõpilasi. Eesti Bioanalüütikute Ühing tegutseb aastast 1992 ning on rahvusvaheliselt tunnustatud IFBLS-i ja EPBS-i liikmeks olemisega.

Meie eesmärgiks on bioanalüütiku kutseala säilitamine ja arendamine Eestis ning kutsealase rahvusvahelise koostöö tegemine. Pakume bioanalüütikutele aastaringselt aktiivset koolitust ning tegeleme bioanalüütiku kutseomistamisega.

Uudised ja teated:

Kallid sõbrad!

Head algavat 2022 aastat kõigile! Loodame, et see aasta tuleb parem kui eelmised ja koroona viirusest põhjustatud piirangud hakkavad leevenema ning me saame hakata jälle oma regulaarseid kokkusaamisi korraldama!

Oleme kokku pannud selle aasta teabepäevade kava. Teabepäevi korraldame edaspidi paralleelselt ka Zoomi keskkonnas, seetõttu oma koolitusi me ära enam ei jäta! Olenevalt epideemilisest olukorrast võime piirata või ära jätta füüsilised koosolekud. Jälgige jooksvat infot!EBÜ teabepäevad 2022.docx