Події

Уманчани здобули нагороди на чемпіонаті України зі спортивної акробатики серед юніорів та юнаків

17-21 листопада 2023 року в м. Львів відбувся чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів та юнаків.

Вихованці Уманської ДЮСШ 1 вибороли такі місця:

- чоловіча група Берега Дмитро - Островський Артур - Клімов Владислав - Ситник Єгор у віковій категорії 13-19 р.  стала бронзовим призером чемпіонату;

- чоловіча пара Берега Дмитро - Клімов Владислав у віковій категорії 12-18 р. посіли 4 місце;

- чоловіча пара Берега Руслан - Ситник Єгор у віковій категорії 13-19 р - 5 місце ( тренери - ЗТУ Лучко Микола Олександрович та Гошуляк Світлана Володимирівна);

- жіноча пара Борсученко Олександра - Гончаренко Софія по програмі 1 розряду - 7 місце (тренери - ЗТУ Пейхель Володимир Юрійович та Пейхель Тамара Дмитрівна);

- жіноча група Біліченко Марія-Біліченко Олександра-Голян Анастасія по програмі КМС - 11 місце (тренери ЗТУ Лучко Микола Олександрович та Гошуляк Світлана Володимирівна).

Вітаємо вихованців та тренерів із чудовими результатами та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Уманчани здобули нагороди у фіналі Кубку України з легкоатлетичних метань 2023 року

14 жовтня в м. Київ відбулися всеукраїнські змагання з метань пам`яті ЗТУ Є. Сюча.
Результати вихованців ДЮСШ-1 м. Умань:
Метання молота дівчата U-16:

1 місце - Поліна Дзерожинська - 65,38 м.

Штовхання ядра юнаки U-18:

3 місце - Богдан Савранський - 13.59 м.

Обох спорсменів тренує Дмитро Чаплигін.
Вітаємо вихованців із чудовими результатами та бажаємо подалщих спортивних успіхів!

Збірна команда міста Умані готується до участі в чемпіонатах України з веслування на байдарках і каное

З 06 лютого розпочався навчально - тренувальний збір у смт. Добротвір, Львівської області.

Цього року відповідно до календарного плану спортивних змагань та фізкультурно - оздоровчих заходів України чотири чемпіонати України з веслування на байдарках і каное відбудуться у місті Умань

Бажаємо нашим спортсменам Перемоги !

Вихованці Уманського спортивного клубу «Архат», розпочала підготовку до участі у Чемпіонаті області з таеквондо ІТФ

Збірна команда міста Умань, до складу якої входять вихованці Уманського спортивного клубу «Архат», розпочала підготовку до участі у Чемпіонаті області з таеквондо ІТФ.

Змагання відбудуться 12-13 лютого в місті Черкаси.

Бажаємо нашим спортсменам Перемоги!

Вихованці Уманської ДЮСШ № 1 розпочали підготовку до участі в Чемпіонаті України з легкоатлетичних метань

Збірна команда міста Умань, що складається з вихованців Уманської ДЮСШ № 1, розпочала активну підготовку до участі в Чемпіонаті України з легкоатлетичних метань.

Змагання відбудеться в лютому в місті Кам'янець-Подільський.

Давайте побажаємо нашим спортсменам Перемоги!