УЧИТЕЛЬ-ЛОГОПЕД, УЧИТЕЛЬ-ДЕФЕКТОЛОГ

Тиждень педмайстерності Петрушанко І.Л. ЗДО №28.pptx
Кінетичний пісок.pptx
Танграм.pptx
сторітелінг.pptx
Презентація Тлостюк.pptx
Презентація (3).pptx
Аукціон Лего ЗДО №28.pptx
Аукціон Використання блоків Дьєнеша в роботі ЗДО №28.pptx
практичний семінар - копия.pptx
3 Полілог. БКДС.ppt
ЗДО 34 студія.pptx

Консалтингова студія для вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти БМТГ у ЗДО № 34 «Чебурашка»  27 січня 2022 року

Оволодіння мовленням як засобом пізнання і способом людського спілкування є найвагомішим досягненням дошкільного дитинства.

З метою створення організаційно-педагогічних умов підвищення професійного рівня педагогів для формування мовленнєвої компетентності дітей та реалізації змісту Базового компонента дошкільної освіти, 27 січня 2022 року на базі ЗДО № 34 «Чебурашка» у форматі ZOOM-конференції було проведено засідання консалтингової студії для вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти БМТГ з проблеми: «Створення організаційно-педагогічних умов для розкриття мовленнєвої компетентності дітей, спрямованих на підвищення результативності освітнього процесу відповідно до оновленого Базового компонента дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти)».

У ході засідання вчитель-логопед ЗДО № 34 Вдовиченко Г.П. розповіла про механізми, інструменти, підходи, методи та прийоми формування мовленнєвої компетентності дітей для реалізації змісту Базового компоненту дошкільної   освіти.

Вчитель-логопед ЗДО № 34 Борщевська Т.Ю. ознайомила педагогів з варіативним складником БКДО – освітнім напрямом «Мовлення дитини. Основи грамоти», розповіла про три періоди в навчанні дітей основ грамоти.

Про особливості використання полілогу для колективного спілкування дошкільників розповіла вчитель-логопед ЗДО № 20 Межерицька Ю.К. Полілог спрямований на  розвиток уміння формулювати і висловлювати власну  думку, міркувати, доводити, відстоювати свою позицію.

Щоб досягти найкращого формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку, нині повинна змінитися позиція педагога. Найважливішим є щире бажання дорослого почути дитину, зрозуміти  її.

Адже мовленнєва компетентність – це не просто знання слів і уміння правильно їх промовляти, а вміння, у першу чергу, продукувати свої думки, емоції, ставлення, враження тощо. Це — один із ключових критеріїв і водночас вагома умова становлення й розвитку особистості дошкільника.

Використання діагностичного інструментарію щодо оволодіння дітьми образним мовленням.pptx

https://docs.google.com/document/d/1LIoQMRn9g9RBoq8xlkeNtqAd2ZnM_A96/edit?usp=sharing&ouid=103442272094165416861&rtpof=true&sd=true

Розвиток образного мовлення дошкільників ред.pptx

https://docs.google.com/document/d/1P9Hdb7ls9Da-p_wGu9xc81HTmWHqM-rX/edit?usp=sharing&ouid=103442272094165416861&rtpof=true&sd=true