Як завжди, швидко і непомітно пролетіло яскраве літо. І знову перше вересня. Це не просто день закінчення канікул, а справжнє свято – День знань. На учнів 9 класу в цей день чекали: святкова лінійка, перший урок у класного керівника, захід в актовій залі «Україна – незалежна держава», солодкий стіл та уроки.

Щасливого нового навчального року!

День партизанської слави — свято України. Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 в Україні відзначається День партизанської слави.

Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

Цього дня учні нашого класу розповіли про партизан їх роль у Другої світової війни., розповіли про видатних людей нашого села (Козиненко Іван Петрович, подружжя Мефодієвських – Федір Семенович та Поліна Андріївна, Тарасюка Фота і його сина Петра) та їх діяльність у роки у Другої світової війни.

Правила дорожнього руху.

То був страшний навмисний злочин.

Такого ще земля не знала.

Закрили Україні очі

І душу міцно зав’язали.

А. Листопад


Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами.

Україна у скорботі. Українці згадують жертв Голодомору 1932-33 років, а також Голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років.

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Ми маємо знати, що українська нація стала жертвою страшного злочину, який ніколи не повинен повторитись. В останні листопадові дні весь світ вшановує пам’ять найтрагічніші роковини – 85 років Голодомору 1932-1933 років. На те, щоб вшанувати хвилиною мовчання кожного із 7 мільйонів загиблих у Голодомор, знадобиться майже 5 тисяч діб, або понад 13 років.

Підготовка до

НОВОГО РОКУ.

Святкування НОВОГО РОКУ.

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу –Дня Соборності України!


Наші новини !!!