весело зростаємо

20.07.23

В групі старшого дошкільного віку була проведена розвага - театр ляпок, за авторською казкою директора закладу Ірини Патрабой " Кольорова країна". Діти насолоджувалися цікаво- повчальною  казочкою, яскравими героями і чудовими малюнками до казки, а наприкінці заграли в різнокольоровому оркестрі .

1689852439719635.mp4

17.07.23

Німецький композитор і музичний педагог Карл Орф вважав, що здібності дитини розвиваються в процесі активної музичної діяльності. Головне завдання таких музичних занять - допомогти дітям в естетичній грі увійти до світу класичної музики, відчути і пережити її емоційно. От тоді малюки навчаться не лише слухати, а й чути. Музика принесе їм справжню насолоду, стане помічницею у житті.

1689599835441694.mp4

13.07.23 

Продовжуємо музичний арт- проект: "Казки просто неба", з дітьми старшого дошкільного віку було проведено музичне заняття: " Казка про горохову родину", яке підготували музичний керівник Інна Гатенюк і вихователь Оксана Яворська.

Діти занурилися в арт- терапію, а саме: слухали ілюстровану казку, відпочивали під укр.нар.колискову пісню, промовляли скоромовку- шепотілку, забавлялися з водичкою у грі- забаві "Льоптики- шльоптики" і насолоджувалися звуками природи під час виконання шумового оркестру: " Звуки рідної землі".

Казкова атмосфера в поєднанні з чудовою природою навкруги гармонійно вплинули на психо-емоційний стан дітей, наповнюючи їх новими, яскравими враженнями і навичками.

168923489922612.mp4

12.07.23 

На музичному занятті в середній групі, діти були задіяні в авторському, музичному арт- проекті: " Казки просто неба". Малята знайшли на дереві Гусінь, поміркувавши, що  вона там робила, діти   привіталися із нею передаючи її із рук в руки ( арт- іграшка дуже м'якенька і приємна на дотик) , зробили їй масаж, потім пограли в музично- ритмічну гру - перкусію: " Гусінь, гусінь як живеш?", а нагодувати Гусінь допомогла пальчикова гра: " Хам, хам, ням, ням". Затамувавши подих малюки слухали казку про Гусінь, співали їй колискову, грали для неї в  оркестрі, а на останок затанцювали  веселу  руханку під пісню: " Сороконіжка". Завдяки свіжому повітрю, ритмічним рухам, музиці і арт- вправам  у дошкільнят знижується тривожність, хвилювання, страхи, покращується настрій і загальне самопочуття, а також відбувається всебічний розвиток дитини.

14.06.23 у групі раннього віку відбулася розвага: " Музичні забавлянки", яку підготувала музичний керівник Інна Гатенюк.

Малюки із задоволенням грали в оркестрі яскравих брязкалець та забавлялися з музичною хмаринкою. Такі види музичної діяльності знімають в дітей нервову напругу та виконують функцію емоційної розрядки.

15.06.2023 року у групі молодшого віку відбувся показ казки- шумєлки за допомогою  дитячих музичних інструментів: "Зайчик, який усього боявся", яку підготувала музичний керівник Інна Гатенюк.

Емоційно позитивна насиченість розваги, викликана звучанням яскравих музичних інструментів була стимулом до мовленнєвих реакцій дітей, а можливість озвучити казку грою на музичних інструментах подарувала дітям безліч позитивних емоцій.

168681715911806.mp4

21.06.2023 року в групі старшого дошкільного віку відбулася музична розвага на свіжому повітрі: " Мандрівка в країну ритмів", яку підготувала музичний керівник Інна Гатенюк. На дітей чекали: " Оркестр з ритмо- кубиками",  "Ігри з  веселими клавесами" та жвава музична карусель з творчими завданнями. Створюючи музику з усього, що є навколо, діти насолоджувалися цим процесом, а не лише його результатом.

27.06.2023 Яка ж краса на території нашого закладу - усе зеленіє, розквітає і неймовірно пахне, нарешті музично - оздоровчі заняття можно проводити просто неба. Музичні ігри займають значне місце в житті дітей, вони покращують настрій, сприяють соціалізації дітей, дозволяють подолати індивідуальні психологічні проблеми, а також мають оздоровче значення - це зміцнення дихальної та серцево-судинної систем, кістково - м'язового апарату, становлення правильної артикуляції, загальної та дрібної моторики. Діти, граючись, навчаються набагато легше, освоюючи завдання не через вмовляння, а із задоволенням, а саме найголовне сьогодні - це щаслива та усміхнена малеча!!!!

06.07.2023 Завдяки системі музично - ритмічного виховання швейцарського педагога та музиканта Еміля Жак - Далькроза, яка поєднує в собі музично - ритмічні завдання з ритмічними вправами та іграми, уже з перших занять діти легко осягають, що таке ритмічна пульсація, темп, динаміка, музичне фразування, а саме найголовне, це отримання естетичного задоволення і підтримки інтересу до занять музикою.