Батькам

статут

звіт


1.doc

КОШТОРИС

ЗВІТ КЕРІВНИКА за 2017-2018 навчальний рік.doc
ЗВІТ КЕРІВНИКА за 2018-2019 навчальний рік.doc

КОШТОРИС 

IMG1.pdf
IMG.pdf
2020_20603.pdf
141 ЗДО.pdf

УКРАЇНА

ПЕЧЕРСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ

Заклад  дошкільної  освіти № 141



 

 

ЗВІТ КЕРІВНИКА

про роботу ЗДО №141

у 2021-2022 н.р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заклад  дошкільної  освіти  №141 комбінованого типу розраховано на 50 місць. Протягом 2021-2022 навчального року працювало 4 групи:

-         2 логопедичні групи для дітей з важкими  порушеннями мовлення кількість - 20 дітей (кількість місць 20);

-          2  інклюзивні  групи  для  дітей  з особливими  освітніми  потребами –  30 дітей (кількість місць 30).

     Заклад відвідувало 45 дітей  із  50 середньоспискового складу. До школи вибуває 14  дітей.

  На державному забезпеченні перебувають вихованці віком від 3-х до 6-ти               (7-ми)  років з  тяжкими вадами мовлення, діти-інваліди.

  Предметом діяльності дошкільного закладу є:

-         реалізація державної політики в галузі освіти

-         виправлення  тяжких порушень мовлення

-         забезпечення фізичного і психічного здоров’я дітей

-         формування умінь та навичок, необхідних для навчання у школі

-         розвиток творчих здібностей та інтересів дітей

-         задоволення потреб громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти

-         забезпечення відповідності рівня дошкільної освіти вимогам Базового компонента дошкільної освіти

-         створення безпечних та нешкідливих умов розвитку, виховання та навчання дітей, умов для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечувати їх дотримання

-         формування у дітей гігієнічних навичок та основ здорового способу життя, норм безпечної поведінки

-         бути осередком поширення серед батьків психолого-педагогічних та фізіологічних знань про дітей дошкільного віку

-         дотримання фінансової дисципліни, збереження матеріально-технічної бази.

      Протягом 2021-2022 навчального року заклад працював за  Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Дитина» та програмою з корекційного навчання.

 В закладі створені найсприятливіші умови для розвитку, навчання і виховання дітей. Для проведення освітнього процесу  кожну вікову групу оновлено цікавим  дидактичним матеріалом та методичними посібниками і рекомендаціями щодо організації роботи за  Базовим компонентом дошкільної освіти. Поновлені розвивальні середовища у групах. Заклад працював за формою планування роботи вихователів по розробленому єдиному плануванню. При проведенні прогулянок  підбирались цікаві  рухливі та сюжетно-рольові ігри, враховуючи інтереси та бажання дітей.

   Враховуючи специфіку роботи ЗДО систематично здійснювались заходи щодо профілактики простудних захворювань :

-         іонізація кімнат сольовими лампами,

-         полоскання ротової порожнини та горла,

-         вживання соків та фруктів,

-         вживання часнику, цибулі до І страв,

-         забезпечення рухового режиму,

-         прогулянки дітей,

-         одяг по сезону на прогулянку та полегшений одяг в групі.

Педагогічна робота колективу має чітке визначення у завданнях річного плану ЗДО.

 У 2021-2022 навчальному році заклад працював над такими головними  завданнями:

1.  Працювали над покращенням, профілактикою і корекцією  комунікативно-мовленнєвого розвитку дітей за допомогою  різних методів  роботи з дошкільниками.

2. Продовжували  роботу з патріотичного  виховання,  прилучали  дітей до культури  минулого і сучасного свого народу,  формували  у них  національну свідомість, розширювали уявлення  про  рідну країну, використовуючи різні види  діяльності.

3. Вдосконалювали роботу  щодо  формування основ здорового  способу життя дошкільнят   шляхом  втілення  організаційно-педагогічних   нетрадиційних форм  і методів з фізичного  виховання.

Протягом року проводилася робота з педкадрами щодо підвищення їхнього педагогічного та фахового рівня, це: наради, семінари, практикуми, відкриті заняття, огляди-конкурси, тощо. Забезпечено відвідування вихователями  закладу  МО дистанційно. Забезпечення кадрами у поточному році – 100%. Фактично працюючих у закладі -   21 особа.

Методична робота в закладі здійснювалася планомірно.

План освітньої   роботи з дітьми виконано в  неповному обсязі із-за введення воєнного стану в Україні.

Протягом навчального року у закладі здійснювались тематичні моніторинги, переглянуті відкриті заняття,  проводилась  дистанційна  робота з дошкільнятами.

 Згідно річного плану роботи проводились семінари, педради для педкадрів.

Педагогічні ради:

№1 «Затвердження  річного  плану  роботи  в ЗДО  на 2021-2022н.р. 

Підведення  підсумків  оздоровчої роботи.»

№2. «Я хочу  говорити» 

  №3  «Все про  мій рідний край»

№4  «Підсумки  роботи ЗДО № 141 за 2021-2022н.р.. Здоров’я дитини– багатство країни»

Семінари-практикуми:

1. «Я люблю щось незвичне»

2. «Мій рідний край»

 3. «Наші  малята  здоровими зростають» 

Консультації для педагогів:

- Про організовану  і самостійну  діяльність дітей  у закладі дошкільної освіти 

- Організація  робота по формуванню  навичок художньої праці

- Формування  техніки,  технології та культури мовлення  педагогів  закладу дошкільної освіти

- Паперова пластика: техніки та етапи виконання

- Нетрадиційні техніки  малювання зими

- Україна славиться майстрами

- Формування базових якостей  особистостей під час  догляду за кімнатиними  рослинами в куточку  природи

- Створення умов для проведення  сюжетних фізкультурних  занять

Проведено колективний перегляд організованої діяльності дітей:

- Індивідуальне  логопедичне  заняття   «Розвиток  слухової уваги»

Вирішуючи основні завдання плану роботи ЗДО проведено 70% запланованих заходів, які були розраховані на можливості педагогічного колективу під час введення воєнних дій і спонукали до забезпечення взаємодії між педагогами та адміністрацією.

Моніторинг знань, проведений за І півріччя  навчального року, дав позитивні результати. Значно поліпшилась звуковимова дітей.

Адміністрацією, педагогічним колективом проводилась певна робота щодо створення безпечних умов життєдіяльності та профілактики травматизму учасників освітнього  процесу. Розроблені заходи щодо попередження дитячого травматизму.

      Особливе місце в роботі закладу приділяється харчуванню дітей.   Збалансоване, трьох- разове харчування за нормами - безкоштовне для батьків вихованців із ЗНМ та дітей - інвалідів.

В закладі розроблене Перспективне чотирьохтижневе меню на кожен сезон. Страви готувались досить різноманітні, калорійні. На кожну страву розроблені технологічні картки.

  З батьками дітей, які не відвідували   заклад  дошкільної освіти,  проводилась певна робота.

Для проведення  літнього оздоровлення дітей розроблені заходи, складено план роботи на літо та затверджено на  педраді.

     Завдяки  роботі Управління освіти та інноваційного розвитку, адміністрації закладу  дошкільної  освіти  № 141 матеріальна база закладу значно поліпшилась за 2021-2022 н.р. За бюджетні кошти придбані: комплекти  для  прибирання,  паперові  рушники, туалетний папір, рукавички  латексні,    рукавички   трикотажні,  розчинники,  фарби емаль алкідна,  пензлі, господарські  товари,  миючі  та дезінфікуючі  засоби, прибиральний  інвентар, пісок, піщано-сольова суміш,   канцтовари,   настільні ігри, іграшки,  демонстраційні та роздаткові матеріали,   методична та художня література.

Було засаджено клумби, оновлено іграшки для виносу на вулицю та замінено пісок, пофарбовано спортивно-ігрове обладнання на майданчиках, поновлено всю інформацію в куточках щодо літнього загартування та попередження кишкових отруєнь у дітей, дії учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій та правила евакуації для дітей під час воєнних дій.

Батьківська громада висловила подяку начальнику та співробітникам Управління освіти та інноваційного розвитку за турботу та покращені умови для дітей, а також відмітила належний рівень роботи ЗДО №141 та  подякувала всім працівникам та керівнику ЗДО .


Забезпечення: медичними, дезинфікуючими, миючими та засобами гігієни 

Інформація щодо порядку зарахуваня дітей до закладів дошкільної освіти у 2022-2023 навчальному році.


Пункт 4.11 Порядку функціонування системи електронного запису дітей до комунальних закладів дошкільної освіти територіальної громади міста Києва -"СЕЗ ЗДО"

 Керівник комунального закладу дошкільної освіти територіальної громади міста Києва вилучає заявку,що містить не підтверджену оригіналами документів інформацію про дитину. Надіслане запрошення до комунального закладу дошкільної освіти територіальної громади міста Києва в Системі анулюється, номер облікового запису дитини в черзі зберігається.  Заявник створює у Системі нову заявку з достовірною інформацією, обираючи комунальні заклади дошкільної освіти територіальної громади міста Києва із запропонованих.


«3.7. Встановити, що у разі зарахування до комунального закладу дошкільної освіти територіальної громади міста Києва дитини, не зареєстрованої в місті Києві (окрім дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей учасників АТО, дітей біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, дітей без громадянства, дітей під опікою, дітей батьків (одного з батьків), що мають Муніципальну картку «Картка киянина»), укладається договір яким  встановлюється щомісячна плата за надання дошкільної освіти в комунальному закладі дошкільної освіти територіальної громади міста Києва в розмірі базового фінансового нормативу бюджетної забезпеченості, затвердженого рішенням Київської міської ради про бюджет міста Києва на відповідний рік.

Щомісячна плата за надання дошкільної освіти в комунальному закладі дошкільної освіти територіальної громади міста Києва в розмірі базового фінансового нормативу бюджетної забезпеченості, затвердженого рішенням Київської міської ради про бюджет міста Києва на відповідний рік, здійснюється за рахунок коштів батьків за їх згодою або за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, членом територіальної громади якої є дитина (батьки (один із батьків) дитини).

У випадку заборгованості за надання дошкільної освіти в комунальному закладі дошкільної освіти територіальної громади міста Києва в розмірі базового фінансового нормативу бюджетної забезпеченості понад три місяці, керівник закладу виключає таку дитину із закладу дошкільної освіти».



Дії учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій


18.01.2022

Чи знає кожен із нас, як діяти у разі надзвичайної ситуації? Чи знаєте ви правила, які можуть зберегти ваше життя, життя учнів, студентів та співробітників,  рідних і близьких?  Чи не розгубитеся ви у разі надзвичайної  ситуації, знаючи правила, якщо практично ніколи не тренувалися?

І в суспільстві, і в закладах освіти, і навколо них трапляються надзвичайні ситуації. Саме від умінь та навичок учасників освітнього процесу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч.

Уміння правильно оцінити ситуацію та обрати порядок дій є дуже важливим для кожної людини, а особливо – для працівників закладів освіти. Адже саме вони та їхні дії можуть врятувати як здобувачів освіти, так і самих працівників. 

У закладах освіти передбачене тренування щодо евакуації учасників освітнього процесу не рідше одного разу на пів року та проведення Дня цивільного захисту та Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у закладах професійної (професійно-технічної) та  загальної середньої освіти й Тижнів безпеки дитини у закладах дошкільної освіти. 

На нашу думку, навчальні тренування дуже важливі. Окрім евакуації варто навчати дітей і поведінці порядку дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях. 

В інших країнах радять проводити три протипожежних навчання на рік і як мінімум одне повне тренування з різних видів безпеки за різними видами сценаріїв, у різний час, без попередження учасників освітнього процесу.

Було б неправильним промовчати про те, що такі навчання не завжди бувають ефективними, оскільки про них можуть знати наперед і вчителі, і діти. Крім того, спеціально для навчань відкриваються постійно зачинені запасні виходи. Зайве доводити, що такі “заплановані навчання” не дадуть якісного результату. Ба більше, у випадку реальної надзвичайної ситуації можуть і зашкодити: бо коли вчитель поведе дітей до запасного виходу, а він виявиться зачиненим, то це може призвести до трагедії. Тому крім навчань, потрібна постійна і прискіплива увага до питань безпеки, реальні, а не показушні тренування. Ідеально – коли керівник закладу освіти проводить тренування за власної ініціативи, нікого не попереджаючи завчасно. От тоді дійсно можна побачити реальний, а не “намальований” стан справ.

У цьому дописі ми пропонуємо певну орієнтовну схему для вибору алгоритму дій у разі надзвичайних ситуацій у закладі освіти. Це – досвід закордонних фахівців, адаптований для України. Також рекомендації фахівців Державної служби України з надзвичайних ситуацій, закордонних фахівців із безпеки та шкільних офіцерів щодо дій у разі наступних надзвичайних ситуацій.

·         ВИДИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

·         ЯК ОБРАТИ ПРАВИЛЬНІ ДІЇ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

·         ДІЇ У РАЗІ ТЕРОРИСТИЧНОГО АКТУ

·         ДІЇ У РАЗІ ЗАХОПЛЕННЯ БУДІВЛІ

·         ЕВАКУАЦІЯ З БУДІВЛІ

·         ДІЇ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД НАСИЛЬНИЦЬКОГО ВТОРГНЕННЯ ТА ЗАГРОЗИ МАСОВОГО НАСИЛЬСТВА

·         ДІЇ У РАЗІ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ(СТРІЛЬБА, ВИБУХИ)

·         ДІЇ У РАЗІ ПЕРЕСТРІЛКИ

·         ДІЇ У РАЗІ ЗАХОПЛЕННЯ ТРАНСПОРТУ

·         ДІЇ У РАЗІ ТЕЛЕФОННОГО ТЕРОРИЗМУ

·         ДІЇ У РАЗІ ПОЖЕЖІ

·         ЩО ПОВИНЕН РОБИТИ КОЖЕН ГРОМАДЯНИН У ВИПАДКУ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ТА ЯКІ ПРАВА ВІН МАЄ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

·         ХТО МАЄ ВОЛОДІТИ НАВИЧКАМИ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

·         НАВЧАННЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ДІЯМ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

·         РОБОТА З УЧНЯМИ ТА СТУДЕНТАМИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ТЕРОРИСТИЧНИХ СИТУАЦІЙ

ВИДИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Надзвичайна ситуація – це порушення нормальних  умов життя та діяльності людей на окремій території чи об’єкті або  на  водному  об’єкті, що  призвело  (може  призвести)  до  виникнення  великої кількості  постраждалих,  загрози  життю  та  здоров’ю  людей,  їх загибелі,  значних  матеріальних  втрат,  а  також до неможливості проживання  населення  на  території  чи  об’єкті,   ведення   там господарської діяльності. 

Види надзвичайних ситуацій розрізняють за їхнім характером: техногенні, природні,  соціальні та воєнні. 

Надзвичайна ситуація  техногенного  характеру  –   це транспортної аварії (катастрофи), пожежі, вибуху, аварії з викиданням (загрозою викидання)  небезпечних  хімічних,  радіоактивних   і   біологічно небезпечних   речовин,   раптового  руйнування  споруд;  аварії  в електроенергетичних системах, системах життєзабезпечення, системах телекомунікацій,  на  очисних  спорудах,  у системах нафтогазового промислового комплексу, гідродинамічних аварій тощо.

Надзвичайна ситуація   природного   характеру   –   це небезпечне геофізичне,  геологічне,   метеорологічне   або   гідрологічне явище,   деградація   ґрунтів   чи  надр,  пожежею  у  природних екологічних   системах,   зміною   стану   повітряного    басейну, інфекційною   захворюваністю   та   отруєнням  людей,  інфекційним захворюванням свійських тварин,  масовою загибеллю  диких  тварин, ураженням  сільськогосподарських  рослин  хворобами  та шкідниками тощо.

Надзвичайна ситуація   соціального   характеру – це протиправні дії  терористичного  та  антиконституційного   спрямування,   або пов’язане   зі   зникненням  (викраденням)  зброї  та  небезпечних речовин, нещасними випадками з людьми тощо.

Надзвичайна ситуація    воєнного    характеру   – виникає через застосування звичайної  зброї  або  зброї  масового  ураження,  під  час  якого виникають вторинні чинники ураження населення.

Рівень надзвичайної ситуації визначається від її обсягів,  кількості постраждалих і загиблих, обсягів технічних і матеріальних ресурсів, необхідних для ліквідації її наслідків. Існують такі рівні надзвичайних ситуацій: державний, регіональний,  місцевий, об’єктовий.

 

ЯК ОБРАТИ ПРАВИЛЬНІ ДІЇ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Ресурсний центр прав дитини пропонує до уваги посібник “Врятуйте  дітей – стандартні процедури  та  правила  безпеки  для  учнів  та студентів”, у якому визначив Алгоритм дій у разі надзвичайних ситуацій, який дозволяє кожному працівнику закладу освіти швидко оцінити ситуацію та обрати правильний порядок дій. Від того, чи правильно працівник(и)  або заклад освіти  оцінять ситуацію та оберуть відповідний алгоритм дій залежить життя та здоров’я як дітей, так і працівників.

Ми адаптували його під українські реалії, наприклад, викреслили цунамі, адже наша країна не має такої загрози у великих масштабах.


КОШТОРИС  на 2023 рік

СТРІЛЕЦЬКИЙ БАТАЛЬЙОН 


Служба у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради спільно із Державною установою «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» щодо запобігання та протидії домашньому насильству  

ЗВІТ     ДИРЕКТОРА    ПЕРЕД     ГРОМАДКІСТЮ   ЗА    2022 - 2023   НАВЧАЛЬНИЙ    РІК  

ЗВІТ 2022-2023.doc

    30 ЛИПНЯ   -   ВСЕСВІТНІЙ   ДЕНЬ   ПРОТИДІЇ    ТОРГІВЛІ  ЛЮДЬМИ

Лист_РДА_Методичн_реком_загрози_кіберзахист_р.pdf
Методичні_рекомендації_щодо_оцінки_загроз.pdf
Методичні_рекомендації_щодо_підготовки_проектних_загроз.pdf

КОШТОРИС НА  2024  рік

бюджет 2023 р.pdf