CorЕ






CORE - це платформа для онлайн навчання, що дозволяє створювати уроки і курси, за допомогою готових блоків і шаблонів по системі drag & drop.

Для вчителів CORE сворює можливість створювати більше 40 типів вправ для перевірки знань з різних предметів; аналізувати результати навчання, стежити за успіхами своїх учнів як в класі в цілому, так і індивідуально; призначати і перевіряти домашні завдання, давати зворотний зв'язок онлайн; впроваджувати змішану і проектну форми навчання, використовувати гаджети на благо навчального прогресу; створювати захоплюючі онлайн-олімпіади, конкурси, вікторини та інтерактивні квести.

CORE допомагає:

  • Організувати дистанційне навчання під час карантину і канікул.

  • Скоротити час на підготовку до заняттями, вивільнити час для себе.

  • Впровадити сучасні освітні формати.

  • Розробити інтерактивні онлайн-уроки, перевірочні завдання і вправи на самоперевірку під будь-які пристрої.

  • Реалізувати сучасні педагогічні підходи: змішана і проектно-орієнтовані форми навчання.

  • Автоматизувати перевірку домашніх завдань, зрізів
    і контрольних робіт.

  • Отримати методичну підтримку спільноти прогресивних педагогів та експертів.


Інструкція роботи з сервісом (підготувала Сагірова Т.Д.)

Як почати роботу з платформою

  1. Для того щоб почати роботу в CORE, вам необхідно зареєструватися. Після цього ви потрапите в особистий кабінет вчителя і зможете приступити до створення уроків. Якщо ви забудете пароль, то завжди зможете його відновити.

  2. У вікні реєстрації потрібно вказати свій e-mail, придумати пароль, ввести своє прізвище і ім'я. Після того як прочитаєте угоду користувача, клікайте на кнопку «Зареєструватися». Для того щоб підтвердити пошту, потрібно буде зайти в свою поштову скриньку. Там буде чекати лист з інструкціями. Підтвердити пошту потрібно на випадок, якщо ви забудь пароль від особистого кабінету.

Особистий кабінет учителя

  1. Після реєстрації кожен користувач автоматично отримує два особистих кабінети: в статусі «вчителя» і в статусі «учня». Перемикач знаходиться в правому верхньому кутку кабінету. В особистому кабінеті вчителя ви можете створювати уроки і складати їх в папки. Якщо вам знадобиться повернутися в Довідковий центр або звернеться в службу підтримки CORE, клікайте на іконки, розташовані в правому нижньому кутку особистого кабінету.

  2. Після реєстрації кожен користувач автоматично отримує два кабінети: Особистий кабінет "вчителя" - простір для створення уроків / курсів; Особистий кабінет "учня" - простір для зберігання уроків / курсів. Як зрозуміти, в якому кабінеті ми знаходимося? Подивіться на віконце в правому верхньому куті. Під вашим ім'ям буде написаний статус - «Учитель» або «Учень». Якщо ви в особистому кабінеті учня, клікніть на віконце і у випадаючому списку виберете «Увійти як учитель». Для того щоб перемкнути мову інтерфейсу, натисніть на значок в правому верхньому куті екрану. Доступні мови: російська, англійська та казахський.

Як створювати уроки

  1. На стартовій сторінці конструктора зберігаються уроки і папки, створені вами. Для того щоб створити урок увійдіть в особистий кабінет вчителя, відкрийте вкладку «Уроки / Олімпіади», натисніть на кнопку (+). Після цього перед вами з'явиться список. Якщо ви хочете створити звичайний урок виберіть «Урок», а якщо ви хочете створити контрольну роботу, то вибирайте «Контрольна / дз».

  2. Після того, як ви створите урок, він завжди буде зберігається в вашому особистому кабінеті вчителя. Для того щоб його редагувати, просто клацніть на картку уроку лівою кнопкою миші або натисніть на кнопку (...), розташовану в правому верхньому куті, у випадаючому списку виберіть «Редагувати». Крім цього ви можете: «Дублювати» - створити копію уроку; «Перемістити в» - перенести урок в один із створених вами курсів; «Видалити» - видалити урок з особистого кабінету. Будьте уважні, після того, як ви видалите урок, відновити буде його вже неможливо

Створення уроку у особистому кабінеті

Редагування уроку

Папки

Папки потрібні для того, щоб організовувати простір.

Наприклад, розкласти уроки по класах, предметів і т.д. Для створення нової папки необхідно натиснути на кнопку (+), в випадаючому списку вибрати «Папку» і назвати її. Створені уроки можна буде переміщати в ці папки. Для цього наведіть курсор на урок, затисніть кнопку (...) лівою клавішею миші і перетягніть урок в папку. Точно таким же способом можна міняти уроки і папки місцями. Ви завжди зможете перейменувати папку або видалити. Для цього натисніть на кнопку (...) і в випадаючому списку виберіть необхідну дію.

Робота з елементами

Перемістіть елемент зі списку зліва на сторінку, клікнувши і утримуючи ліву кнопку миші, і наповніть його контентом. Ви можете дублювати, очистити вміст і видалити вже створений елемент.

Початок роботи

На сторінці редагування уроку доступні кілька полів: зліва зібрані іконки, що позначають типи електронного контенту (елементи), в центральній частині сторінки є полотно для створення дидактичного матеріалу (сторінка), праворуч зібрані кнопки управління створеним дидактичним матеріалом (меню налаштувань уроку). Елементи - основа конструктора CORE. Щоб ви могли створювати кращі освітні матеріали, ми підготували безліч елементів, спроектовані методистами, які покривають всі завдання сучасного педагога.

Робота з DragAndDrop

Для додавання будь-якого елементу на сторінку необхідно перемістити його зі списку зліва на сторінку центрального полотна, клікнувши і утримавши ліву кнопку миші. Подібна дія називається Drag-and-drop.

Переміщення елементів

Під час створення уроку вам може знадобитися поміняти розміщені елементи або сторінки місцями. Для цього наведіть курсор на іконку (...) і затисніть ліву кнопку миші, після цього перетягуйте елемент. Якщо вам потрібно очистити вміст (тобто видалити весь контент, який ви внесли в елемент), дублювати (копіювати) або видалити елемент, натисніть на іконку (...). і у випадаючому списку виберіть необхідну дію.

Як поділитися уроком і додати його до себе

Після того як ви створите урок, обов'язково опублікуйте його, а потім відправляйте учням, або іншим вчителям. Для цього відкрийте вкладку «Поділитися» в меню налаштувань.

Публікація уроку

Коли робота над матеріалом закінчена, урок можна опублікувати. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Опублікувати» в правому меню. Автоматично з'явиться вікно з можливістю поділитися уроком. Якщо урок був опублікований раніше, натисніть на кнопку «Поділитися» в правому меню.


За потреби ви можете вносити зміни в урок вже після його публікації. Необхідність в переопублікаціі уроку виникає тільки при активації режиму «Рандомизация» і зміні елементів тесту ( «тест», «заповни пропуски», «питання з автоперевірка», «класифікація», «відкрите питання», «діалогової режим»), а саме: Видаленні або додаванні елементів тесту; Зміні відповідей в елементах тесту (додавання, видалення, редагування відповідей). Однак якщо зміни вносяться в сам питання в будь-якому із завдань, або в опис до нього, то переопублікація не потрібна. Для того щоб у учня відобразилася остання публікація вашого уроку, йому досить буде оновити сторінку, все нові переопублікаціі будуть показуватися по тій же посиланню.

Поділитися уроком з учнями


Після того як урок був опублікований, їм можна поділитися двома способами:

1. Через посилання: скопіюйте посилання для учнів і відправте її їм. Увага! При відправці посилання на конструктор з адресного рядка браузера урок відображатися не буде.

2. Через код: зліва від посилання на урок-версію для учнів є код уроку. Це унікальний код уроку, який легше передати учням, на відміну від URL-посилання. Скопіюйте код уроку і відправте його учням. Після того як учень відкриє урок, йому буде доступний режим, в якому можна тільки проходити матеріал, тобто вивчати і вирішувати завдання. Про те, як увійти в урок учням - читайте в інструкції «Вхід в CORE і особистий кабінет учня». Зверніть увагу: після того як урок опублікований, доступу до редагування уроку не буде.

Приклади використання CORE на уроках історії