Студентська рада факультету

    Студентське самоврядування є особливою формою самостійної громадської діяльності студентів  в реалізації функцій управління життям студентського колективу у відповідності з цілями та завданнями, які постають перед ними. Воно є елементом загальної системи управління виховним процесом у академії та передбачає максимальне врахування інтересів та потреб здобувачів освіти на основі вивчення громадської думки і конкретних ініціатив.

     Студентська рада  разом з адміністрацією академії намагаються максимально враховувати інтереси та реалізувати ініціативу здобувачів освіти. Здобувачі освіти беруть на себе деякі важливі функції  у сфері організації дозвілля як однієї з ефективних форм виховного процесу, яка охоплює велику кількість здобувачів освіти разом із викладацьким складом, враховує різноманіття інтересів (інтелектуальні ігри, спортивні заходи, фестивалі художньої самодіяльності тощо).

Права й обов’язки органів студентського самоврядування 

1) беруть участь в управлінні факультетом у порядку, встановленому Законом України «Про вищу освіту» та Статутом академії;

2) беруть участь в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, науково-дослідної роботи, призначення стипендій, організації дозвілля, оздоровлення, побуту та харчування;

3) проводять організаційні, спортивні, оздоровчі та інші заходи;

4) беруть участь у заходах (процесах) щодо забезпечення якості вищої освіти;

5) захищають права та інтереси здобувачів вищої освіти (студентів), які навчаються в академії;

6) делегують своїх представників до робочих, дорадчих органів академії;

7) приймають акти, що регламентують їх організацію та діяльність;

8) беруть участь у вирішенні питань забезпечення належних побутових умов проживання у гуртожитку та організації харчування здобувачів вищої освіти (студентів);

9) користуються матеріально-технічною базою академії та іншим майном;

10) вносять пропозиції щодо розвитку матеріальної бази, у тому числі з питань, що стосуються побуту та відпочинку здобувачів вищої освіти (студентів);

11) виконують інші функції, передбачені Законом України «Про вищу освіту» та Положенням про студентське самоврядування академії.      

Представницьким і виконавчим органом студентського самоврядування факультету є Студентська рада. До студентської  ради факультету входять 22 студенти, які розподілені між  4 секторами: навчально-виховний, спортивно-оздоровчий, соціально-побутовий, культурно-масовий. 

Голова Студентської ради факультету

Катерина ЛІТВІН


Перший заступник голови факультету

Аліна ПАЩЕНКО

Другий заступник голови факультету

Варвара ДЕНИСЮК

Секретар 

Ганна ЗАДОРОЖНА

 

 

     Сектори є робочими органами студентського самоврядування  в академії. Роботу кожного сектору організовує і контролює відповідний голова сектору. Голів секторів призначає та звільняє з посади голова студентської ради. Членом сектору може бути будь-який здобувач освіти, який виявив бажання та подав заяву до голови відповідного сектору.

   Відповідальний за спортивно-оздоровчий  сектор

Давид КУЛІШ

Здобувачі освіти  цього сектору відповідальні за підготовку спортивно-масових заходів факультету та академії; допомагають викладачам в організації роботи секцій та спортивних змагань з  волейболу, легкої атлетики, міні-футболу, легкої атлетики, шахів, гирьового спорту, настільного тенісу, оздоровчої аеробіки та ін.; сприяють участі у міських та районних змаганнях на першість ЗВО з різних видів спорту; допомагають організовувати туристичні походи для здобувачів освіти; беруть участь в проведенні спортивного свята, присвяченого Всесвітньому дню здоров’я та щорічного спортивно-розважального свята «Козацькі розваги».  Протягом року ініціюють та організовують заходи щодо пропаганди та поширення здорового способу життя, вносять свої пропозиції щодо розвитку груп, гуртків та секцій з метою залучення здобувачів освіти до активного спортивного життя.

  Відповідальна за соціально-побутовий сектор 

Софія ХОХЛОВА

Сектор, що проводить аналіз і надає пропозиції керівництву щодо покращення соціально-побутових умов здобувачів освіти (харчування, медичне обслуговування, матеріальна допомога, транспорт, стан та температурний режим аудиторій, допоміжних приміщень тощо); проводить заходи щодо залучення здобувачів освіти до господарської роботи щодо благоустрою академії; проводить заходи щодо залучення мешканців гуртожитку та інших здобувачів освіти до господарської роботи по благоустрою гуртожитка  та прилеглої  території; здійснює систематичний контроль за санітарним станом у гуртожитку і надає пропозиції щодо заохочення кращих та покарання здобувачів освіти, які порушують правила проживання в гуртожитку; співпрацює із студрадою гуртожитку щодо вирішення поточних проблем здобувачів освіти, які мешкають у гуртожитку.

 Відповідальна за культурно-масовий сектор

Софія ХАРЧЕНКО

Сектор, який вивчає потреби та побажання здобувачів освіти щодо культурно-масових заходів (концерти, вечори,  походи тощо); вносить пропозиції та проводить заходи з метою заохочення здобувачів освіти до участі у культурно-масовій та виховній роботі.


 Відповідальна за навчально-виховний сектор


Сектор, що підтримує зв'язки зі старостами груп, здобувачами освіти з метою вдосконалення навчального процесу; ініціює та допомагає в організації студентських наукових конференцій; організовує роботу студентського наукового товариства та клубів; акумулює та поширює інформацію щодо студентських наукових конференцій та проводить заходи щодо залучення студентів до участі в наукових гуртках та конференціях як в навчальному закладі так і за його межами.



 Відповідальна за шефський сектор


Сектор, який розглядає соціальні питання та займається волонтерською допомогою.