Všude se o cyklistice mluví jak se do ní cpou miliony a jak je drahý postavit cyklostezku, ALE OPAK JE PRAVDOU. K tomu se postupně zakazují oboustranné průjezdy cyklistům jednosměrnými ulicemi v "modrých zónách" a v neposlední řadě plánovaný odpolední zákaz cyklistům v pěších zónách. A teď to nejhorší - z důvodu ELEKTEROMOPEDŮ a pojízdných náleven. A ti naši chytří politici, co myslí jen na naše veřejné blaho, tyto problémy hned nazývají elektrokoly, cyklisti, nebo e-koloběžky...

Dokázat rozpoznat výmysly a prázdná slova. Aktuální politická fráze "rozeznat zrno od plév. PC je tu, aby hlídal zájmy pro bezpečné a plynulé pojíždění po Praze. Nejsem zastánce integrace k výfukářům - radši bych pároval s pěšími, to mi dává smysl a delší zdraví - nakonec nemůže se na kole na dálnici a tak tam nejezdíme. Chodci nemůžou na cyklostezky a chodí tam. Stěžuje si někdo? Nestěžuje. Proč si tedy stěžují chodci, že je cyklisté ohrožují v pěší zóně? Líbí se mi, když mi "výfukář" řekne "pumpičko" ((-:.

10 PŘÁNÍ PRO OBČANY P 10

ZADÁNÍ HLASOVÁNÍ | Na březnovém fóru Zdravé Prahy 10 definovali přítomní občané problémy, které si přejí změnit. Pomozte nám svými hlasy určit deset těch, které mají největší prioritu, je jimž se má radnice v budoucnosti věnovat pozornost! Více ve videu!

Interaktivní mapa páteřních cyklotras + Pražské kolo + Eurovelo 4 a 7 + Greenway Praha - Vídeň + cyklosčítače

PRAHA CYKLO 2017