інструкція 4

1,Заходимо в свій акаунт. https://learningapps.org . Тиснемо "створити вправу", обираємо шаблон "пазли".

2. Після прикладу 1, 2, 3 клікаємо на три крапки. Переглядаємо варіанти вправ, створених за цим шаблоном і обираємо , яка нам найбільше підходить.

3.Ви потрапите в редактор цієї вправи. Бажано відкрити редактор у новій вкладці ( правою кнопкою миші), щоб співставити розміщення контенту і зрозуміти структуру вправи. Тепер заміняєте текст на свій і зберігаєте.

Я пропоную тренуватись створювати вправи самостійно. На третьому кроці (див. вище) клікаємо не три крапки, а "створити нову вправу". Заходимо в редактор і читаємо підказки. Називаємо вправу. У другому вікні пишемо опис ( що треба зробити)

Можна обрати тло чи відео, яке буде сховане під пазлами і відкриватиметься в ході виконання вправи. Можна не робити цей крок. Як завантажити картинку, ми розглядали в уроці 2 Як завантажити відео?

Клікаємо на кнопку "відео". Бачимо три варіанти його додавання . Якщо не знаходите потрібного першим варіантом, йдемо до YouTube, шукаємо підходяще і копіюємо посилання. Вставляємо його у рядок в середньому вікні та тиснемо "використати відео". Воно завантажилось.

Посилання на відео треба взяти так: клікнути на слово "поділитися", коли розкриються знизу опції, бачимо посилання, копіюємо саме його.

Приступаємо до заповнення вікон пазлів. Є можливість конструювати до 6 груп термінів (або менше). Ви вже заготовили до кожної групи об'єкти. Трохи нижче зможете обрати розмір карток , це можна буде зробити й пізніше. Звертаємо увагу на слово "група 1, група 2, додаємо 3, 4, 5, 6 ( додати групу). Назвіть групи.

Наприклад, це будуть частини мови:

Наступний крок - наповнити кожну групу відповідними об'єктами. За умовчуванням у кожній групі два елементи. Можна додати елементи кнопкою знизу, так, як і групи.

Бажано в кожній групі для зручності додавати однакову кількість елементів. Клікаємо на слово "текст" і вносимо свій текст. Можна вантажити відповідне зображення.

Коли всі групи заповнені, обираєте розмір картки. Якщо кількість груп у вас 2 чи 3 , можна обирати великі картки, якщо 5-6, то середні чи малі. У редакторі є невелика помилка , треба читати "Розмір карток". Можна буде повернутися і відредагувати, коли переглянете результат. Стрілочки справа біля груп та елементів можуть переміщати їх вниз-вгору.

Зворотній зв'язок - це те, що дитина побачить у фіналі своєї роботи і отримає моральне задоволення. Підберіть добрі слова, не сухі фрази, щоб заохотити учня й далі працювати в ресурсі. У довідку можна , наприклад помістити правила про частини мови, щоб учень міг звернутися до підказки і повторити. Переглядаємо сторінку і клікаємо "Завершити редагування та переглянути вправу!

Проходимо вправу. Якщо все задовольняє вас, зберігайте вправу, якщо знайшли помилки, повертаємось і редагуємо. Не забувайте зберегти зміни.