інструкція2

Створюємо вправу з нуля. (див. урок 1)

Називаємо вправу , пишемо опис ( для молодших школярів треба писати детальний опис завдання) . Тепер утворюємо пари. Можна розміщати текст, зображення, аудіо і відео.

Назвемо завдання "Комахи".

Опис: "Ти живеш поряд із дивовижними тваринами. А чи добре ти їх знаєш? З'єднай назву комахи з її зображенням, підтягнувши картки в пару. Коли всі пари утвориш, перевір себе, клікнувши на галочку внизу справа. Червоні пари - це помилки, виправ їх ,будь ласка, і знову перевір себе. Успіхів!"

Оберемо текст і зображення

У верхньому віконечку я вношу текст "мураха".

Для розміщення зображення відкриється таке вікно. Можна знайти необхідну картинку прямо в цьому ресурсі (шукати зображення), можна знайти в Гугл і ,клікнувши на картинку правою кнопкою миші, обрати команду "копіювати URL картинки", вставити цю адресу у середнє вікно (використати зображення) або можна готову картинку з свого комп'ютера перетягти у третє віконечко.

Я обираю веб-адресу зображення і картинка з'являється в папці внизу. Тисну кнопку "використати зображення". Перша пара утворена.

Щоб додати контент, треба вибрати кнопку " додати ще один елемент"

Знайдемо богомола першим способом. Тиснемо "шукати зображення.

Пишем в пошук слово, листаємо картинки і вибираємо картинку. Вибравши, справа внизу клікніть "використати". (пошук краще писати рос. мовою)

Створюємо таким чином всі пари. Можна додати зайвий елемент, який не матиме пари. Налаштовуємо форму "стан пар",якщо хоччемо, щоб пари зникали, ставимо галочку. Краще не ставити, видно помилки.

Опускаємось нижче. Вікно "Зворотній зв'язок - фраза, яку учні бачать після виконання вправи. Підберіть гарні мотивуючі слова. Можна заповнити вікно довідки. Її можна знайти у верхньому правому кутку вправи. Тиснемо "Завершити редагування та переглянути вправу."

Довідка розташована тут:

Пройдіть вправу до кінця. Якщо задоволені роботою, тисніть "Зберегти вправу". Якщо є помилка,треба обрати кнопку "продовжити редагування" , виправити і не забути "зберегти" виправлення.

Вправа виконана правильно і неправильно:

Зберігаємо вправу і роздивляємось способи розповсюдження вправи (внизу). Можна учням дати посилання, можна вставити в блог інтерактивну вправу. Можна QRкод зберегти і показати дітям.

Перегляньте також відео . Тут вправа створюється на основі готової.