База даних суб'єктів надання освітніх послуг

Постанова Кабінету Міністрів України "Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників" від 21.08.2019 №800, зі змінами від 27.12.2019. №1133 перейти

ОСНОВНІ АСПЕКТИ

Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти підвищують свою кваліфікацію щороку. Це є необхідною умовою проходження ними атестації у порядку, визначеному законодавством (п.14).

Педагогічні і науково-педагогічні працівники можуть підвищувати кваліфікацію за різними формами, які можуть поєднувати інституційну (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева), дуальну, на робочому місці; за різними видами навчання (навчання за програмою підвищення кваліфікації, у тому числі участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо, стажування) (п.6)

Загальний обсяг підвищення кваліфікації педагогічного або науково-педагогічного працівника закладу загальної середньої не може бути менше ніж 150 годин на п’ять років (п.16).

Результати підвищення кваліфікації педагога не потребують окремого визнання чи підтвердження, якщо воно відбулося в суб’єктів підвищення кваліфікації, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою. Визнаються рішенням педагогічної ради відповідного закладу освіти, якщо педагог підвищив кваліфікацію в інших суб’єктів підвищення кваліфікації (п.24).

Основні напрями підвищення кваліфікації: розвиток професійних компетентностей (знання навчального предмета, фахових методик, технологій);формування у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України "Про освіту";психолого-фізіологічні особливості здобувачів освіти певного віку, основи андрагогіки;створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості (специфіка) інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами;використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку;мовленнєва, цифрова, комунікаційна, інклюзивна,емоційно-етична компетентність (п.15).

Відповідно до п.7. Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників "Педагогічні та науково-педагогічні працівники самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації" .


ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (ЛІЦЕНЗІЯ)


ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА


ВЕБ-РЕСУРСИ, ПЛАТФОРМИ, УСТАНОВИ, ПОРТАЛИ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПРОВЕДЕННЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Сертифікати про курси підвищення кваліфікації

потребують визнання педагогічною радою закладу освіти

(п.24. Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників)

✏️ ПЛАТФОРМА PROMETEHUS

✏️ EdEra - СТУДІЯ ОНЛАЙН-ОСВІТИ

✏️ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ "НА УРОК"

✏️ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ "ВСЕОСВІТА"

✏️ТОВ "АКАДЕМІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ"

✏️ТОВ "АКАДЕМІЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ"

✏️ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ ТОВ "ОСВІТА 3000"

✏️ОНЛАЙН-МЕДІА "ОСВІТОРІЯ"