Математика, фізика,  астрономія

Презентацію "Засідання професійних спільнот учителів математики, фізики, астрономії" (підготувала Алла Кучерова, консультант ЦПРПП СМР) можна переглянути тут. 

Презентацію "Інклюзивна компетентність педагога як вимога сучасності" (підготувала Галина Кузнецова, консультант ЦПРПП СМР) переглянути можна тут.

Презентацію "Безпека понад усе" (підготувала Тетяна Берестовська, консультант ЦПРПП СМР) можна переглянути тут. 

Презентацію "Психологічні фішки на допомогу педагогу" (підготувала Наталія Гусениця, психолог ЦПРПП СМР) можна переглянути тут. 

Презентацію "Навчаємо дітей Перемоги: добірка ресурсів та стратегій для надолуження освітніх втрат" (підготувала Галина Кузнецова, консультант  ЦПРПП СМР) можна переглянути тут. 

Презентацію "Виховуємо патріота" (підготувала Ірина Нікітіна, консультант ЦПРПП СМР) можна переглянути тут. 

Рекомендації щодо організації програм з надолуження освітніх втрат 

 Освіта в Україні сьогодні переживає не найкращі часи. За час пандемії COVID-19 та далі від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну діти зазнали значних втрат у навчанні. Спершу дистанційне навчання, а згодом тимчасова окупація, бойові дії, повітряні тривоги й перебування в укриттях, відсутність електроенергії та нестабільний психологічний стан — ось неповний перелік зовнішніх чинників, які впливали і продовжують залишати свій слід на якості освіти дітей і сформованості в них необхідних навичок. Тож зараз гостро стоїть питання створення та впровадження програм з надолуження освітніх втрат.  Читати далі...

«Навчальні втрати: сутність, причини, наслідки та шляхи подолання»: аналітичний матеріал від фахівцфів УЦОЯО

 Дослідження «Навчальні втрати: сутність, причини, наслідки та шляхи подолання» розповідає про те, у чому різниця між освітніми та навчальними втратами, висвітлює підходи до визначення навчальних втрат, а також пояснює, як вимірюють втрати в навчанні у світі та в Україні зосібна. Ця розвідка з-поміж іншого містить опис результатів численних досліджень щодо зазначених питань. Читати далі...

Презентацію "Освітні втрати. Поговоримо про "нелоотримані знання" (підготувала Голобородько Н.В., консультант ЦПРПП СМР) можна переглянути тут. 

Презентацію засідання професійних спільнот учителів математики, фізики, астрономії (підготувала Алла Кучерова, консультант ЦПРПП СМР), яке відбулося 10.01.2023 року можна переглянути тут.

Презентацію "Формуємо культуру здоров'я в освітньому середовищі (підготувала Голобородько Н.В., консультант ЦПРПП СМР) можна переглянути тут. 

Презентацію "До педагогічного портфеля з реалізації ідеї наскрізного формування патріотизму" (підготувала Тиченко І.В., консультант ЦПРПП СМР) можна переглянути тут. 

Засідання професійної спільноти вчителів математики та фізики.
22 серпня 2022 рік. 

15 квітня 2022 року відбулося спільне засідання професійної спільноти вчителів математики, фізики та інформатики. Презентація містить  методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів в умовах війни, приклади вправ, що сприяють створенню ситуації успіху, можна переглянути тут.

15 лютого 2022 року проведено  педагогічний інтенсив   «PISA-2022: специфіка проведення, особливості завдань» для вчителів математики. З матеріалами засідання можна ознайомитися в презентації, що містить загальну характеристику програми міжнародного оцінювання учнів PISA та особливості її проведення у 2022 році. Матеріали можна переглянути тут.

На допомогу вчителям створено PDF-файл с завданнями минулих років міжнародного оцінювання учнів PISA. Завдання практичного змісту також можна використовувати на уроках систематизації знань учнів та можна переглянути тут.

нуш.pdf

04 січня 2022 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів математики, фізики та астрономії. Презентація містить матеріали з тем: "Навчання математики у Новій українській школі" та "Вибір підручників для 9 класу".

01 квітня 2021 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів математики, фізики та астрономії.

Презентацію «Типова освітня програма: ключі до академічної свободи» (підготувала Гончар Г.М., консультант ЦПРПП СМР) можна переглянути тут.

Презентацію «Типові помилки, яких припускаються учні під час розв’язування рівнянь і нерівностей» (підготувала Азаренкова А.І., вчитель математики ССШ №10) можна переглянути тут.

21 січня 2021 року відбувся круглий стіл "Дистанційне навчання – виклики сьогодення: проблеми, досвід, пошук", під час якого консультант Центру Ганна Гончар ознайомила з функціональними можливостями конструктора інтерактивних вправ Learning Apps та онлайн-ресурсу Wordwall.

Переглянути презентацію можна тут.


Як презентувати матеріал, який потрібен учням для роботи? На допомогу вчителю створено різні онлайн-дошки, які залежно від мети використання можуть підвищити ефективність уроку. У рамках круглого столу "Дистанційне навчання — виклики сьогодення: проблеми, досвід, пошук" Ганна Гончар, консультант ЦПРПП ознайомила із різновидами інтерактивних онлайн-дошок, їх інструментарієм, правилами роботи та способами використання. 

Переглянути презентацію можна тут.