Готуємося до ЗНО-2023 з іноземних мов
Зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов – серед найважливіших видів тестувань, які складають нині українські школярі. Саме воно входить до переліку конкурсних предметів для багатьох гуманітарних, технічних та комп’ютерних спеціальностей. Як не розгубитись? На що звернути увагу? До чого докласти якнайбільше зусиль? Саме на ці питання 11 листопада 2022 року шукали відповіді 23 учителя іноземних мов разом із консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради Галиною Кузнецовою у рамках онлайн-марафону з підготовки до ЗНО-2023.
Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради Галина Кузнецова охарактеризувала сертифікаційні роботи з іноземних мов, окреслила основні орієнтири на 2023 рік та шляхи успішної підготовки учнів до ЗНО-2023.
Психолог Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради Наталія Гусениця зупинилася на психологічній готовності учнів до ЗНО в умовах воєнного стану та надала поради педагогам щодо технік тайм-менеджменту.
Вікторія Ломака, учитель іноземної мови ЗОШ № 5, поділилася з колегами власним досвідом підготовки учнів до ЗНО та провела практичну роботу для педагогів з розділу «Письмо».
Захід пройшов цікаво та інформативно у формі діалогу між учасниками та спікерами заходу.