Monthly Subscription
Basic Plan - 1 meal per day, 7 days a week
Price: $280 - $350 per month ($10 - $12 per meal)
Standard Plan - 2 meals per day, 7 days a week
Price: $500 - $600 per month ($9 - $11 per meal)
Premium Plan - 3 meals per day, 7 days a week
Price: $700 - $850 per month ($9 - $10 per meal)
*Each month you will pick delivery or in-person preparation*
Annual Subscription
Basic Plan - 1 meal per day, including delivery for the full year
Price: $3,500 - $4,300 per year
Standard Plan - 2 meals per day, including delivery for the full year
Price: $6,500 - $8,300 per year
Premium Plan - 3 meals per day, including delivery for the full year
Price: $9,500 - $12,000 per year
One Time Purchase
$40 - $50 for a full day's worth of meals (3 meals) delivered or prepared with a person
Grocery Shopping
$25 - $50 per shopping trip
$80 - $150 per month for 4 shopping trips (weekly service).
$40 - $75 per month for 2 shopping trips (bi-weekly service).
*This service is an add-on*