Brawl Stars Bedava Hesaplar Mobil oyun, severlerin çok iyi bildiği daha öncesinde de Clash of Clans’ı yapmış olan Supercell’in aşırı popüler, bir çok kişi tarafından da harikulade olarak tarif edilen oyunu Brawl Stars ile ilgili hesaplar paylaştık. Ülkemizde Youtube’da LAZ, YBJ, Rozetmen, Harun Kılıç, Takla King gibi kanallar bu oyun sayesinde oldukça fazla izleniyor. Clash of Clans’tan sonra mobil oyunlar içerisinde bir durgunluk oluşmuştu. Bu oyun ile durgunluk tamamen giderildi diyebiliriz. Kullanabileceğiniz en yeni bedava Brawl Stars hesapları aşağıda listeli bir şekilde yayınlanmıştır. Yayınlanan mail hesap ve şifrelerini kullanarak üyeliğe giriş yapabilirsiniz.

Brawl Stars Hesap Nedir?

Bedava Hesap Nedir? Brawl Stars oyununu oynayıp daha sonra bırakan kişiler bu hesaplarını başka birileri kullansın diye forum sayfalarında paylaşmaktadır. Bu hesapları toplayarak burada sizlerle paylaştık. Hesapların bazılarında özel karakterler ayrıca elmas bulunabiliyor.

Fakat bu hesaplar geçici hesaplardır buradaki hesapları oyunu denemek için kullanabilirsiniz. Bunun dışında oyunda oyun içi görevleri yaparak çeşitli hediyeler ve karakterler kazanabilirsiniz.