kolekce 30+1 her v češtině

zábava, která bezpečně dorazí až k vám domů


TŘI DESÍTKY HER PLNĚ V ČEŠTINĚ

A K TOMU NESEHNATELNá SBĚRATELKA NAVÍC!

Dopřejte sobě i svým ratolestem více než sto hodin společné zábavy, za kterou nikam nemusíte.

Jedinečný komplet obsahuje 30 nejlepších her od Špidly a jako bonus hledačku „Hloubka zrady“ ve sběratelské edici, která jinak není nikde k dostání!

Svou oblíbenou hru si tu proto najde skutečně každý. A když už ho omrzí, pustí se do nové, dosud neprozkoumané: některé nejsou běžně v prodeji. V e-shopu ani trafice je nekoupíte, abyste si je mohli zahrát.

Tato kolekce je spousta zábavy pro malé i velké, akční i přemýšlivé hry. Krásné na pohled, a především se skvělou hratelností. Čeká na vás plno dobrodružství, tajemna, napětí i legrace.


10 her exkluzivně k dostání jen v této kolekci

 • Součástí kolekce je 10 her, které neseženete v e-shopu ani trafice!

 • Jako bonus hledačka „Hloubka zrady“ ve sběratelské edici v ceně 399,- Kč

 • Všech 31 her zcela v češtině

 • Snadná instalace na PC

 • Naučíte se je hrát za minutku

 • A zábava s nimi vám vydrží dlouhé týdny

Psali o nás:

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


Aladinova lampa

POHÁDKOVÁ SPOJOVAČKA

Aladin je chudý mladík. Jednou se na útěku před strážemi propadne do zapomenuté jeskyně. Zde nalezne kouzelnou lampu. Skrývá se v ní kouzelný džin, duch sloužící lampě a komukoli, kdo ji vlastní. Lampa přinese Aladinovi moc, slávu i bohatství, ale stále mu chybí to, o čem sní již dlouhá léta. Srdce princezny Maliky. Sultán ruku dcery nedá zadarmo. Aladin se musí vydat na dlouhou a nebezpečnou cestu za kouzelným jablkem

Spojujte symboly, hledejte skryté předměty a použijte všechna speciální kouzla ukrytá na hrací ploše. V pohádkovém příběhu o Aladinovi a jeho lampě vykonáte mnoho hrdinských činů. Proletíte se na létajícím koberci a spojíte lásku dvou mladých lidí. A především – báječně se pobavíte. Vypusťte džina z láhve a dejte se do hry!


 • Velká láska

 • Poutavý příběh

 • Nádherná grafika

 • Hezká hudba

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


Antický řím

BUDOVATELSKÁ STRATEGIE

Imperátor Caesar a jeho senát nutně potřebují vaše schopnosti vládce. Pro uskutečnění jejich velkolepých plánů rozvoje Římského impéria je nezbytně nutné, aby bylo římské myšlení a způsob života rozšířen i do vzdálených provincií říše.

Hra Antický Řím je ekonomická strategie, v níž bude každý guvernér potřebovat mnoho moudrosti pro vládnutí a rozvoj území říše Římské. Jen málo z nich bude však schopno naplnit úkoly, uložené jim Caesarem a senátem. O těch, kteří si dokážou v nových oblastech poradit se všemi těžkostmi a obtížemi, budou sepsány legendy, oslavující jejich moudrost. Důvěru císaře a senátu si však je třeba zasloužit. Přidělí vám imperátorova poradce, aby vám poskytoval cenné rady a byl nápomocen, když se dostanete do úzkých. Budete muset pod svou vládu dostat několik tuctů osídlení, která budou později proměněna na významná města. Na vás je učinit první kroky při zabezpečení těchto území a připravit je pro osídlení Římskými občany. Uznání a odměny na sebe nenechají čekat.


 • Poutavý příběh, který vás vtáhne do herního světa

 • 30 úrovní, jež jsou zárukou hodin napínavé hry

 • Neobvyklý systém odměn pro hráče

 • Navozuje úžasnou atmosféru antického Říma

 • Rozličné druhy budov a zboží

 • Můžete si sami vybudovat Římské impérium

 • Stavějte, obchodujte, rozvíjejte a celý Římský svět vám bude ležet u nohou!

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


Cesta za dobrodružstvím 1:

Zlatý sen

HLEDAČKA S HONBOU ZA POKLADEM

Nelly má každý den stejný sen. Na krásné plachetnici se vydává na cestu za zlatým pokladem… Pak jednou našla mapu a dozvěděla se, že její babička byla kapitánkou pirátů.

Ze svých výprav si přivezla spoustu mystických předmětů, které nyní odhalují svá tajemství. Nevydají je ale každému. Aby také ano, když rozlousknutí všech záhad odkryje mapu vedoucí ke zlatému pokladu.

Cesta za dobrodružstvím vás dovede z dětského pokoje až na ostrov pokladů. Po cestě budete řešit pěknou řádku hlavolamů a hledat spoustu ukrytých předmětů.

Podaří se vám vyřešit hádanky a najít ztracené kousky skládanky? Odměna vás nemine – získáte zlatý poklad a skvěle se přitom pobavíte. Vzhůru za dobrodružstvím!


 • Úžasná grafika a hudba

 • Plno hlavolamů pro chytré hlavičky

 • Napínavý příběh

 • Zaručená zábava!

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


Cesta za dobrodružstvím 2:

KOUZELNÉ OBRAZY

HLEDAČKA S HONBOU ZA POKLADEM

Pomozte Nelly vystopovat a zachránit bratra ze záhadného rumunského hradu! Vstupte do kouzelných obrazů a krůček po krůčku odhalte tajemství Kamene mudrců. Využijte svou moudrost a intuici ke zlomení kleteb.

Vypátráte zlolajného věznitele? Pokud ano, za odměnu si domů přivezete prastarý poklad nevyčíslitelné ceny! Pojďte se bavit hned teď!

Vaším úkolem bude projít kouzelnými obrazy a vypátrat místo, kde je Tom uvězněný. Po cestě budete mít příležitost předvést své logické myšlení a rozlišovací schopnosti – čeká vás totiž spousta ukrytých předmětů a zapeklitých hlavolamů.


 • Více než 100 zábavných úkolů

 • Nádherná grafika

 • 2 stupně obtížnosti

 • Záchrana milovaného bratra!

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


Cesta za dobrodružstvím 3:

na stopě duchům

HLEDAČKA S HONBOU ZA POKLADEM

Tom a Nelly jsou posedlí dobrodružstvím. Nová záhada na sebe nenechala dlouho čekat. Nyní je třeba vyšetřit, jak spolu souvisí zmizení vzácného drahokamu a tajemné zjevení ducha. Jste připraveni vyřešit tuto hádanku?

Připravte se na zapeklitou zábavu! Vydejte se na dobrodružnou cestu, která povede přes půl světa. Použijte své pozorovací schopnosti a najděte všechny skryté předměty, abyste odhalili tajemství kousek po kousku. Jedno vám prozradíme. Klíč k vítězství je v osvobození duchů, kteří zůstali uvězněni v tomto světě.

Dostanete se na mystická místa, dozvíte se neuvěřitelné příběhy a zažijete skvělou zábavu. Nebojte se, nebudete na to sami. Tom a Nelly vám vždy rádi pomohou. Vaše šikovnost bude odměněna zaručenou zábavou a získáním nejdražšího drahokamu světa!


 • Strhující příběh

 • Nádherná grafika

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


Cesta za dobrodružstvím 4:

naDEŠEL ČAS

HLEDAČKA SE SCI-FI VYNÁLEZY

Všechno začalo ve Francii. Přesněji řečeno – při historickém výzkumu ve Francii v roce 1930. Tehdy se Nelly podařilo rozluštit starověké poselství. Svět se podle něj ocitl v osudovém nebezpečí. Světu hrozí naprostý zánik!

A aby toho nebylo málo, zjeví se Nelly cestovatel v čase, podivínský Totenkraft. Hodlá využít Nelly k převzetí vlády nad světem, a proto neváhá a bere ji na neplánovanou cestu časem.

Kostky jsou vrženy. Nyní to je již jen na vás. Vydejte se na napínavou záchrannou výpravu. Nebude to snadné, ale užijete si spoustu napětí a zábavy. Navštivte krásnou Paříž i exotický Jerusalém, propátrejte tajné místnosti i tajemné hřbitovy. Zdatným pomocníkem vám bude Nellyin bratr Tom. V pátrání vám také jistě pomůže Prsten času či Rentgenové sklo.


 • Napínavé dobrodružství za záchranu světa

 • Nádherná grafika

 • Mnoho nových vynálezů

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


EGYPTSKÝ MÍČ

ARKANOID V EGYPTSKÉM HÁVU

Chcete se podívat do starověkého Egypta a přitom se báječně pobavit? Na vlastní kůži pocítíte moc faraonů a dostanete příležitost bojovat o vládu nad celou zemí! Váš ničivý míč rozmetá sochy starých bohů na prach a vy stanete po boku nového faraona. Pojďte se bavit!

Život ve starověkém Egyptě nebyl snadný ani pro faraony. Vláda nad impériem byla velkým lákadlem a o její udržení se muselo stále bojovat. Je čas zničit chrámy starého vládce a posadit na trůn nového faraona. K úplnému svržení vládce bylo zapotřebí zničit všechno, co za svůj život vybudoval. A že toho nebylo málo! Přesvědčte se sami a pojďte hrát!

V této ohromující verzi arkanoidu máte k dispozici mocný míč, kterým zlikvidujete vše, co vám přijde do cesty. Nevyčerpatelná zásoba vylepšení vaší zbraně, skvělá 3D grafika a nikdy nekončící akce vám poskytne zábavu na hodně dlouhou dobu.

Projděte všechny úrovně a postavte se vedle nového vládce Egypta. Věřte, že faraon umí být vděčný. Pojďte hrát a bavte se!

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


KOUZELNÝ MOŘSKÝ SVĚT: DOBRODRUŽSTVÍ V ATLANTIDĚ

PODMOŘSKÁ SPOJOVAČKA

Krabík se opět vrací a spolu s ním i jeho kamarádka – mořská panna. Oba už si své sny splnili, a tak chtějí udělat nějaký dobrý skutek pro zbytek podmořských obyvatel. Vydávají se na cestu za bájnou Atlantidou!

Místo nádherných budov se zde dnes nachází jen samé trosky. Pomozte krabíkovi ve spojování stejných symbolů, řešte zábavné minihry a sbírejte cenné zlaťáky, díky kterým budete moci obnovit celou ztracenou Atlantidu. Vaše snažení budou narušovat zlí nepřátelé. Zaručeně vám však pomůže mořská panna se svými tajemnými kouzly.

Na nic nečekejte a vydejte se spolu s krabíkem za dalším dobrodružstvím. Obnovení zašlé slávy bájné Atlantidy závisí jen na vás a vašich schopnostech! Pojďte se bavit!


DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


KOUZELNICKÁ AKADEMIE

OBSLUHOVAČKA S ČARODĚJNÝMI DUELY

Město plné kouzel a čar čeká na vaši návštěvu. Vaše přihláška zaujala všechny učitele a už se na vás velice těší.

Najděte si svůj nový domov a co nejrychleji se zabydlete. V celé řadě úkolů vás prověří nejen učitelé, ale i vaši kvalitní soupeři. Rozvíjejte a zdokonalujte svou postavu a prožijte společně s ní spoustu dobrodružství. Vyzvěte ostatní kouzelníky na souboj a uštědřete jim drtivou porážku, abyste si vybojovali své místo v síni slávy!

Učte se novým kouzlům, pátrejte po skvělých vylepšeních a zúčastněte se prestižního turnaje! Soupeři se budou třást, jen co zaslechnou vaše jméno. Vyzkoušejte si ten pravý kouzelnický život v této zábavné a vzrušující hře. Zábava zaručena!


 • Napínavá akce

 • Nádherná grafika

 • Český dabing

 • Spousta zábavy

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


LOUTKOVÉ DIVADLO 1:

ZÁHADA ŠTĚSTÍKOVA

DETEKTIVNÍ HLEDAČKA

Záhada Štěstíkova je povedená hledací hra plná zábavy a dobrodružství. Báječná grafika a tajemná hudba vás dokonale pohltí a vy se budete s nadšením pouštět do dalších úkolů. Vyzkoušejte jednu z nejoblíbenějších hledacích her a bavte se.

Loutkové divadlo ve Štěstíkově bylo senzační atrakcí známou po celém světě. Oživlé loutky hrály nejen v Loutkovém divadle, ale i na každé ulici. Jednoho dne však divadlo zachvátí ničivý požár. Od té doby se ve městě dějí podivné věci. Jednou z nich je zmizení malého chlapce, který je zatím poslední z řady pohřešovaných obětí. Policie je bezradná a tak se místní lidé obracejí na vás – uznávaného detektiva. Opravdu za vším stojí rozzlobený duch mistra loutkaře?

Odhalte tajemství Štěstíkova. Najděte všechny potřebné stopy, vyřešte zapeklité hádanky a sestavte střípky skládačky, která vás dovede k rozluštění celé záhady. Odhalte temné tajemství nešťastného města. Čas běží, tak neváhejte a pojďte hrát!


 • Spousta ukrytých předmětů

 • Úžasné hádanky

 • Dech beroucí dobrodružství

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


LOUTKOVÉ DIVADLO 2:

nevinné duše

DETEKTIVNÍ HLEDAČKA

Loutkové divadlo – Nevinné duše je napínavá a tajemná hra, při které se nebudete ani chvilinku nudit. Do detailu propracovaná grafika a mysteriózní hudba jsou třešničkou na pořádné porci zábavy, kterou je tato hra nabitá.

V roli úspěšného detektiva se ocitáte ve městě, kde děti spí podivným spánkem. Nemohou se probudit, protože jejich duše byly ukradeny mechanickými loutkami. Času není nazbyt, tak se ihned pusťte do pátrání. Kdo ukradl nevinné duše? Kam je ukryl? Dokážete je včas najít, abyste zachránili spící městečko?

Zapojte vaši fantazii, hledejte skryté předměty, hrajte originální mini-hry a vyřešte zapeklité hádanky. Překazíte tím plány zákeřných loutek a báječně se přitom pobavíte. Čas běží a dětem už ho moc nezbývá. Tak neváhejte a pojďte hrát!


 • Napínavý příběh

 • Tajemná atmosféra

 • Nádherná grafika

 • Spousta mini-her

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


Ledová královna 3: vraní čarodějka

LOGICKÁ HRA ZE SVĚTA POHÁDEK

Kouzelný svět pohádek má namále! Zlá Vraní čarodějka zaklela všechny měsíce a vypadá to, že už nikdy nepřijde nový rok! Do této situace se musíte bezpodmínečně vložit! Využijte svoje nadání pro spojovací hry a pomozte zoufalým vězňům uprchnout ze spárů zlé Vranice.

Spolu s jediným volným obyvatelem celého království, Ledovou královnou, musíte osvobodit všech 12 měsíců. Leden však přišel o svojí truhlu s magickými předměty. Nezbývá, než je získat zpátky. Každý z nich totiž přináší kouzelnou moc, která je velmi důležitá proti čárům Vraní čarodějky.

Překonejte zábavné minihry a objevte důležité kouzelné artefakty, s jejichž pomocí nakonec porazíte Vranici a obnovíte běh času. Neváhejte a pojďte se bavit!


 • Napínavý příběh

 • Pestré minihry

 • Nádherná grafika i hudba

 • Záchrana kouzelného světa pohádek!

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


moje cukrárna 2

OBSLUHOVAČKA SE SLADKOSTMI

Splňte si své tajné přání a otevřete si svou vlastní cukrárnu! Bez potřebných peněz a rizika. Pojďte si to vyzkoušet!


 • Úchvatná grafika

 • Rozvoj vlastní cukrárny

 • Zábavné bonusy a vylepšení za dobrou hru


Otevřete si svou vlastní cukrárnu a vydělávejte peníze, zatímco budete své zákazníky hostit delikátními ovocnými zákusky těch nejrůznějších příchutí.

Práci v cukrárně začnete polehoučku – nejdříve se naučíte snadným základům, ale již velmi brzy se budete muset hezky otáčet, abyste uspokojili náročné zákazníky. Dokážete roznést moučníky, uvařit kávu a naservírovat zmrzlinu? A to vše ve správném pořadí, včas a správným hostům? Nebude to snadné, ovšem pokud budete šikovní, získáte spoustu peněz ze spropitného. A čím více získáte peněz, tím více si můžete zakoupit vylepšení – strojů, přístrojů a pomůcek, které vám zase obratem pomohou přilákat nové zákazníky a zvýšit obrat. Hbitě obsluhujte zákazníky a používejte jedinečná vylepšení, aby vaši hosté byli vždy spokojeni a rádi se k vám vraceli.

Vaše cukrárna bude jistě brzy ta nejlepší ve městě! Pojďte si to vyzkoušet a bavte se!

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


OCEANIX

SPOJOVAČKA POD HLADINOU MOŘE

Vstupte na palubu své vlastní ponorky a vydejte se na vzrušující výpravu za poklady na dně moří. Dokážete nalézt a získat perly, drahé kamení a vše cenné?

Sbírejte poklady a mince a tvořte skupinky tří či více stejných předmětů. Když budete šikovně hrát získáte zajímavé pomůcky – ničivé bomby, kouzelné zlaté rybky a oslnivé blesky, se kterými si výrazně vylepšíte skóre. Jako bonus se setkáte se statečným kapitánem, jenž vám pomůže proplouvat hrou.

 • Skvostný podvodní svět

 • Prima bonusy a vylepšení

 • Spousta zábavy

 • Prozkoumejte hlubiny oceánu s Oceanixem


DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


princ z persie a hamižný kalif

LOGICKÁ HRA PRO ŠKODOLIBÉ

Princ z Persie si rád užívá přítomnosti pěkných žen. Jednoho dne se mu to krutě nevyplatí. Musí utéct oknem zrovna ve chvíli, kdy projíždí kočár zlého kalifa. Ten nakázal vězení pro každého, kdo se jen podívá na jednu z jeho manželek. Princ spadne do kočáru a pohledu na nádhernou ženu se samozřejmě neubrání.

Útěk z vězení nebude jednoduchý. Hlídá v něm jeden z nejkrutějších a nejsilnějších perských mužů. Připravte několik pastí a přelstěte ho. Po útěku se dostanete do kalifova harému. Co takhle navštívit všechny jeho ženy?

Opatrně se procházejte po kalifově paláci a věnujte se jeho ženám. Připravujte pasti a čekejte, až ten protiva pukne vzteky! Budete muset využít všechen svůj důvtip a obratnost. Zaručeně si užijete spoustu zábavy!


 • Útěk z vězení

 • Příprava desítek pastí

 • 6 manželek ;)


DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


PRŮZKUMNÍCI: ZTRACENI V OCEÁNU

OBJEVITELSKÁ HLEDAČKA

Pozor, byl aktivován záhadný artefakt na samém dně Atlantiku! Vydejte se s profesorem Derbym na plavbu za tajemným signálem. Navštivte tajuplný a podivný ostrov, který se vynořil jakoby kouzlem odnikud. Někteří vědci mluví dokonce o tom, že se jedná o bájnou Atlantidu!

Během cesty se však stane podivná nehoda. Bílé světlo zahalí celé okolí, a když se proberete, je celá posádka lodi pryč. Nevadí, vše jistě vypátráte na vlastní pěst. Pravda se nachází někde na tajemném ostrově. Navštivte jej a hledejte starověké památky. Jistě se brzy naučíte, jak najít důležité stopy a důkazy. A nezoufejte! Profesor Derby vám zanechával ukrytá vodítka, které vám pomohou, až bude nejhůř.

Během odhalování pravdy budete čelit mnoha nebezpečným nástrahám. Jistě zvítězíte! Na výpravě si užijete spoustu zábavy a napínavou hledací hru! Pojďte se bavit!


 • Úchvatné scenérie plné skrytých předmětů

 • Hlavolamy, nad nimiž si skutečně budete lámat hlavu

 • Ostrov plný záhad

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


RAJSKÁ ZAHRÁDKA

OBSLUHOVAČKA V TROPICKÉM RÁJI

Jitka celý život snila o tom, že opustí rušné město a odpočine si na překrásném klidném místě. Její sen se splní ve chvíli, kdy se spolu s manželem Honzou vydá na dovolenou. Tropický ostrov přímo láká k dlouhému odpočinku.

Jenže to by nebyla Jitka, aby se po chvíli nezačala nudit. Při vyhlídkové plavbě objeví starou farmu, která je na prodej za velmi výhodných podmínek. Honzovi se představa práce vůbec nelíbí, ale kdepak na Jitku. Brzy je farma jejich!

Obnovte zašlou tradici místního farmaření. Dodávejte své suroviny hotelům a vydělejte dostatek peněz na další vylepšení vaší zahrádky. Nezapomeňte svou farmu dostatečně hlídat, jinak vám ji vykradou nezbední zlodějíčci! Tak neváhejte a začněte s pěstováním co nejdříve.


 • Překrásný tropický ostrov jen pro vás

 • Nádherná grafika a hudba

 • Úrovně pro pokročilé i začátečníky


DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


ŘÍŠE INKŮ

DOBRODRUŽNÁ SPOJOVAČKA

Tereza, mladá knihovnice, mívá v noci opravdu nebezpečné sny. V jednom z nich otevřela knihu s podivným znakem hada. Stránky byly psány v neznámém starém jazyce, ale jako zázrakem mu porozuměla.

Ráno knihu opravdu otevřela a našla mapu území známého jako Nový svět! Za pár dnů se vydala i s přítelem Enriquem na cestu za záchranou celé Incké říše. V Novém světě s překvapením zjistili, že mají hrát roli v jednom z největších inckých tajemství!

Vydejte se spolu s Terezou a Enriquem na nebezpečnou cestu plnou dobrodružství a napětí. Pomáhat vám bude Apu, bůh deště a bouře. Spojujte, vyměňujte nebo označujte stejné znaky, hledejte skryté předměty, opravujte starodávné chrámy a zachraňte Inckou říši!


 • Pohlcující atmosféra

 • Různé herní módy

 • Záchrana Inků!


DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


sára maribu a ztracený svět

HLEDAČKA S POKLADY I DINOSAURY

Navštivte báječný exotický ostrov! Ovšem nečekají na vás jen nekonečné pláže. Jak se zdá, ostrov zahaluje zvláštní tajemství, které budete muset rozlousknout..

Sára se vydala na průzkum ostrova plného dinosaurů! Dědeček se před ní jednou zmínil o této starověké pevnině, proto Sára neváhá a okamžitě vyrazí divokému dobrodružství vstříc! Po příjezdu však zmizel její manžel Michal a Sára ho musí zachránit.

Vypátrejte domorodce uctívající dinosaury a získejte Michala zpět. Sbírejte neuvěřitelné poklady a prozkoumejte záhadný ostrov plný hlavolamů a ukrytých předmětů ve hře Sára a ztracený svět.


 • Neuvěřitelné poklady

 • Ošidné hlavolamy

 • Plno zábavy a hledání v atraktivním prostředí

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


smajlíci

AKČNÍ HRA S POPULÁRNÍMI SMAJLÍKY

Vrhněte se do fascinujícího světa smajlíků. Ve více než 70 úrovních bojujte za svobodu a obnovu této překrásné civilizace.

Vydejte se na dech beroucí cestu obnovy starověké kouzelné rasy ve společnosti dvou milých pomocníků. Vylepšujte létající ostrovy, objevujte nové úrovně, sbírejte ocenění a poznávejte nové postavy.

Díky nečekaným zvratům v příběhu, starověkým pokladům, kouzelným artefaktům, hordám zákeřných nepřátel a mocným vůdcům se nebudete nudit ani na vteřinu!


 • Mnoho rozmanitých náročných úrovní

 • Poražení mocného vůdce

 • Objevování a budování vznášejících se ostrovů

 • Tajemství starověké rasy smajlíků

 • Sbírání ocenění a kouzelných artefaktů

 • Mocné bonusy pro boj proti temným smajlíkům

 • Ohromující vizuální efekty

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


šerif standa

DETEKTIVNÍ HLEDAČKA POD HLADINOU

Vítejte v Neptunvilu, hlavním městě prosperující podmořské země, kde je život v plném proudu a zákon a pořádek není ničím ohrožen. Ochraňuje jej tu přísný a spravedlivý šerif Standa. Za celou dobu jeho služby se v Neptunvilu nestal jediný zločin. I dnes ho čeká jen rutinní hlídání chystané slavnosti.

Hned po ránu však volá Standovi starosta a oznamuje mu ostudný zločin. Během noci byla odcizena socha Neptuna a klíč od města, bez kterého se nemůže konat každoroční slavnost! Šerif začíná s pátráním a zjišťuje, že zločinci nezanechali na místě činu jedinou stopu.

Pomozte šerifovi promluvit s obyvateli města. Prošmejděte celé město. Najděte stopu, která vás navede až ke zločincům. Záchrana městské slavnosti závisí jen na vás!


 • Napínavá podmořská záhada

 • Vzrušující minihry

 • Objevování skrytých předmětů

 • Záchrana slavnosti

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


šerif standa 2: PŘÍPAD ZMIZELÉ VĚCI

DETEKTIVNÍ HLEDAČKA POD HLADINOU

Šerif Standa je zpět, a okamžitě má na krku nový Neptunvilský případ. Z muzea zmizel slavný obraz Mona Medúza! Standa je sice na zasloužené dovolené, ale musí ihned do práce, protože zločinci nepočkají. Pátrání začíná právě v muzeu, kde sám šerif odhalí krádež během slavnostního otevření.

Během pátrání na vás čeká návštěva zlého pána Chobotnice ve vězení. Možná, že v tom všem má tenhle padouch svá chapadla! Nezahálejte ani vteřinu, vraťte se zpět do Neptunvilu a pomozte Standovi zjistit, kdo za tím vším stojí.

Využijte své dovednosti ve hledání skrytých předmětů a pročesejte všechny podezřelá místa. Hledejte důkazy a řešte zábavné a napínavé hlavolamy. Běžte ve stopách Standy a jeho roztomilé rodinky v této jedinečné pátrací adventuře.


 • Pátrání po stopě zločinu

 • Zábavné hlavolamy

 • Napínavý příběh

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


tibet volá

SPOJOVAČKA S MNOŽSTVÍM NÁSTRAH

Stýská se vám po dobrodružství a vzrušení? Pak vás srdečně zveme do Tibetu. Doprovoďte hlavní hrdinku Janičku. Čekají na vás neuvěřitelná dobrodružství při objevování legendárního tibetského místa Šangri La.

Janiččin otec se nevrátil ze své poslední expedice do Tibetu. Poté, co Janička našla jeho deník, rozhodla se vyrazit po jeho stopách a dosáhnout vysněného cíle.

Zveme vás do záhadného světa, kde se stírají rozdíly mezi skutečností a snem. Kde nic není nemožné. Cesta to nebude snadná, protože Tibet svá tajemství nevydá lacino. Cestou narazíte na mnohá nebezpečí a pasti, která budete muset překonat řešením hlavolamů. Neváhejte a vydejte se na báječnou výpravu.


 • Nádherná grafika

 • Hledání Šangri – La

 • Pro děti i dospělé

 • Pro chytré hlavičky

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


tAJEMSTVÍ ŠESTI MOŘÍ

AKČNÍ HRA PRO CELOU RODINU

Podmořský život je v ohrožení! Vydejte se na pomoc rybičkám a osvoboďte je od ničivých strojů. K vítězství vám pomůže úžasná ponorka, která neušetří žádného nepřítele. Za vaši šikovnost a odvahu získáte bohatou odměnu. Na nic nečekejte, přidejte se na stranu dobra a pojďte se bavit při záchraně podmořského života!

Tajemství šesti moří vás přenese do 23. století, kdy lidstvo stojí na pokraji přírodní katastrofy. Moře je plné bláznivých strojů, které je třeba za každou cenu zlikvidovat. Lidé hledají dobrovolníky, kteří usednou do jedinečných ponorek a pomohou zachránit podmořský život. Přidejte se na stranu dobra – skvěle se přitom pobavíte.

Jste kapitánem speciální ponorky, která slouží k likvidaci nebezpečného odpadu v moři. Vašim úkolem je střílet barevné koule do správných kombinací. Každý úspěšný zásah znamená bezpečnější moře. Podaří-li se vám navíc zachránit dost rybiček, získáte extra odměnu.


 • Skvělá grafika a hudba

 • dokonalá zábava

 • vítězství nad stroji je na dosah – pojďte hrát a bavte se!

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


U NÁS V PRAVĚKU

BUDOVATELSKÁ STRATEGIE

Za dávných dob existovala báječná civilizace. Lidé budovali města a v míru vychovávali děti, ale jen do okamžiku, než se probudila sopka Boggo.

Po osudné erupci bylo nebe v jednom ohni, země se chvěla a z oceánu se vzdula obří vlna. V mžiku byl ostrov v troskách. Lidé přišli o své domovy, nástroje, políčka i kouzelné totemy, které jim dávaly sílu různých řemesel. Vše bylo ztraceno během několika krátkých minut.

Nyní tento nevelký kmen musí opět uchopit život do vlastních rukou, zbudovat osady, zalidnit ostrov a znova se naučit základním dovednostem, jež jim pomohou přežít. A vy budete jejich náčelníkem.

Postavte znova vesnici, dohlídněte na zdraví a štěstí jejich obyvatel. Buďte tím nejlepším náčelníkem, jenž kdy kráčel po zeměkouli. Všechny naděje se upírají k vám. Nezklamte tyto sympatické domorodce a pojďte jim na pomoc. Skvěle se při tom pobavíte!


 • Obnova zničené civilizace

 • Úchvatné minihry

 • Upravitelné postavy

 • Objevování řemesel

 • Výstavba totemů

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


UTAJENÝ SVĚT UMĚNÍ 1

NETYPICKÁ HLEDAČKA S ÚROVNĚMI

Prožijte dobrodružství mladé restaurátorky Lany Vassari. Objevte záhadné předměty, ukryté pod vrstvami barvy známých malířských děl. Je pro vás připraven napínavý příběh plný zábavy – neváhejte a pojďte se bavit teď hned!

Lana byla nejlepší studentkou umělecké školy. Nyní je zavalena zákazníky, kteří mají obří očekávání. Jejím úkolem je restaurovat klasické malby, vytvořené uměleckými mistry v průběhu posledních čtyř století. Pomozte Laně zrestaurovat kolem padesáti známých děl tím, že z nich dostanete vše, co na ně nepatří.

Nebude to snadné, ovšem pokud budete šikovní, získáte spoustu peněz za dobrou práci. A čím více získáte peněz, tím více si můžete zakoupit vylepšení pro vaše potěšení. A pokud vám to opravdu půjde, budete stoupat po společenském žebříčku a získávat stále zajímavější a hodnotnější zakázky.


 • Úchvatná grafika

 • Napínavý příběh

 • 5 různých režimů hry

 • 50 úrovní

 • Spousta bonusů a vylepšení

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


UTAJENÝ SVĚT UMĚNÍ 2

NETYPICKÁ HLEDAČKA S ÚROVNĚMI

Lana Vassari je mladá a úspěšná restaurátorka obrazů. Vede klidný a spokojený život, jak se na ženu její profese sluší a patří. Vše se však má brzy změnit. Důvodem je opovážlivá krádež v jedné z nejslavnějších galerií. Ztráta cenných obrazů způsobí poprask nejen mezi umělci, ale také u agentů FBI!

Pátrání vede k nalezení několik obrazů – původní malby jsou ale překryté novou vrstvou. Vaším úkolem je zrestaurovat obrazy do jejich původní podoby. Podaří se vám najít všechny předměty, které do obrazů nepatří? Když to dokážete, stanete se tajnou agentkou FBI a získáte neomezený přístup ke všem slavným obrazům!

Okouzlující a vzrušující příběh ihned pohltí děti i dospěláky. S radostí budete přijímat výzvy k nalezení mnoha skrytých předmětů, díky kterým spatříte světoznámá malířská díla. Když budete šikovní, získáte odměnu, kterou ocení každý hráč – několik herních kol navíc!

 • Zachraňte slavné obrazy

 • Odhalte gang zlodějů

 • Získejte uznání a bonusová kola

 • Prožijte vzrušující příběh

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


veselá kuřata

SPOJOVAČKA S ROZTOMILÝMI OPEŘENCI

Vydejte se na dobrodružný výlet do světa roztomilých štěbetálků! Bude to opravdový logický rychlík. Poťouchlá kuřata pro vás připravila spoustu legrace a zábavy. Užijte si více než 700 vzrušujících úrovní. A nenechte se zmást jejich smíchem, půvabem nebo kejklemi – vyhrají jen chytré hlavičky!

Princip hry je snadný a přitom chytlavý. Kuřata vystřelujete, seskupujete podle barev, abyste je mohli osvobodit.

Naučíte se za minutku, zábava však vydrží na dlouho. Navíc při hře získáte spoustu bonusů, které vám usnadní hru. A když budete šikovní, najdete kouzelný artefakt, který vám pomůže udržet tyto malé opeřence na uzdě.

Dokážete přechytračit veselá kuřata? Na nic nečekejte a pojďte to vyzkoušet! Zábava zaručena!


 • 3 různé režimy hry

 • 750 zábavných úrovní – zábava nadlouho

 • Snadné úrovně pro děti

 • Zapeklité úrovně pro dospělé

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


vYKUTÁLENÁ KOUZLA

LOGICKÁ HRA NARVANÁ PŘÍŠERAMI

Vítejte v kouzelném Červánkově! Na celém světě nenajdete místo, kde by tráva byla zelenější, ptáčci veselejší a květiny voňavější. Tak to aspoň bylo, dokud se ve staré pevnosti v horách neusídlil zvláštní tvor jménem Slomouch. Od té doby se v celé zemi rozhostil neklid a za každým rohem číhají hrozivé příšery.

Dostatečně mocná kouzla k odehnání zlostného Slomoucha ovládá jen moudrá čarodějnice. Sama to ale nedokáže! Pomozte jí připravovat kouzelné lektvary, odrážet útoky včel, odemykat kouzelné zámky a bojovat proti lavinám. Naučte se od čarodějnice, jak vyzrát na příšery a vydejte se na cestu za Slomouchem.

Překonejte jednotlivé překážky, zbořené mosty a odežeňte Slomoucha pryč. Poraďte si s mnoha pestrými úrovněmi a zachraňte Červánkov ve skvělé logické hře Vykutálená kouzla!


 • Boj se lstivými příšerami

 • Kouzelné lektvary

 • Nádherná grafika

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


VRAŽDY V ULICI MORGUE

HLEDAČKA S TVRDOU DETEKTIVNÍ PRACÍ

V ulici Morgue došlo k děsivé vraždě! Obětí byla madam L´Espanaye. Navíc byla unesena její sestra se synem. Sledujte stopy a vypátrejte zloducha řádícího uprostřed Paříže. Vyřešení tohoto hrůzného zločinu je jen na vás!

Hra je založena na nejlepším detektivním příběhu z pera Edgara Allana Poe, jehož námětem je záhada uzamčeného pokoje. Těšte se na napínavý příběh a fantastickou hledací hru plnou napětí a vzrušení.

Před domem již stojí kočár, který vás odveze do Paříže. Tak neztrácejte čas a začněte pátrat!


 • Spletitý detektivní případ

 • Tajuplná atmosféra

 • Příběh, který chytne a nepustí

 • Nádherná grafika a animace

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


HLOUBKA ZRADY - SBĚRATELSKÁ EDICE

HLEDAČKA S BÁJNÝM VYNÁLEZEM

„Morgan mě požádal, abych za ním přijel. Všemožně mě přemlouval, abych se připojil k týmu vědců, kteří se podíleli na přísně tajném výzkumu umělé inteligence. Řekl jsem si, proč ne. Pokud se ukáže, že se podařilo skutečně objevit něco, co svět dosud neviděl, byla by chyba jen tak stát stranou. Sbalil Jsem si kufry a vydal se na vlakové nádraží. A pak sem se poprvé setkal s onou ocelovou příšerou…“

Hloubka zrady se podstatně liší od všech dosud vydaných adventur. Již na začátku hry vás osloví chytlavý příběh, který vás zaujme a udrží v napětí až do samotného konce hry. Celá zápletka se pomalu rozplétá. Zpočátku vůbec netušíte, co se vlastně děje. Až postupem času vám začnou dávat některé indicie smysl. Při hraní se musíte pekelně soustředit, abyste našli všechny ukryté předměty v každé herní lokaci. A je zapotřebí také zjistit, kdy a jak je máte použít. Odměnou vám bude vždy další posun v dějové linii.

Celá hra je skvěle graficky zpracována a doprovázena českým dabingem. Zjistěte, proč se železný golem utrhl svému pánovi ze řetězu!

Sběratelskou edici této hry získáte pouze v této kolekci!

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA ♥ A TAKY BALNÉ MÁTE ZDARMA :)


Kdo jsme?

Více informací o Špidla Data Processing, s.r.o.

Jsme ryze česká firma s více než dvacetiletou tradicí. Na naše hry máme v České a Slovenské republice exkluzivní práva. Nyní je v naší nabídce více než 290 originálních her.

Naše hry jsou jiné. Jsou pro “příležitostné” hráče. Tedy pro obyčejné lidi, kteří si chtějí po perném dni třeba na půl hodinky odpočinout. A k tomu chtějí hru snadno pochopitelnou, v češtině, za stovku a ne za tisíce. A pokud v nich je napínavý příběh a ne jen samé střílení, pak jsou spokojeni. A my také…

Proč se vám budou líbit naše hry?

 • jsou plně v češtině

 • naučíte se hrát za minutku a zábava vydrží na dlouho

 • jsou bez násilí (i když někdy strašidelné)

 • jsou jednoduché na instalaci i na ovládání

 • pokud si naši hru koupíte, je již navždy Vaše - ne jako hry v mobilu, kde musíte stále něco dokupovat, i když se hra vydává za "bezplatnou". Hra je skutečně Vaše, bez reklam a mikroplateb.

Přidejte se i Vy ke spokojené rodině desetitisíců našich spokojených hráčů!

Újezd 454/46, Malá Strana, 118 00 Praha 1 IČO: 25581775, DIČ: CZ25581775 Městský soud v Praze C/242116

Spisová značka: C 242116 vedená u Městského soudu v Praze

Pro dotazy použijte náš kontaktní helpdesk na adrese http://pomoc.spidla.cz

Reklamační řád

Zjistíte-li, že je DVD nefunkční či poškozené, zašlete prosím na naši adresu k reklamaci. DVD přezkoušíme, příp. vyměníme za bezvadné a pošleme Vám vyjádření. Žádost Vám bude uznána pouze v případě vrácení kompletního a nepoškozeného zboží, spolu se zasláním kopie dokladu o koupi. Nezapomeňte prosím uvést svoji zpáteční adresu a Váš e-mail. Děkujeme.

POŽADAVKY NA POČÍTAČ

Hry jsou určeny pro počítač s Windows. Nám jely všechny na Windows 7, tedy pojedou Vám i na Windows 10 (přinejhorším si je pustíte v Režimu kompatibility se staršími Windows). Optimálně by měl mít počítač 2.5 GHz procesor nebo lepší, 2 GB RAM nebo více DirectX.

V případě potíží Vám rádi pomůžeme ba http://pomoc.spidla.cz

Ochrana osobních údajů

Chráníme Vaše soukromí: Vaše osobní údaje nebudou zpřístupněny či sdělovány nepovolaným právnický a fyzickým osobám, nebudou použity k jinému účelu a jsou náležitě chráněny.

Web vytvořen 2020-05-23 (c) Česká multimediální spol. s r.o.

Realizace webových řešení ⋆ DRM ⋆ Audiostreaming ⋆ Podcasting ⋆ Digitální distribuce ⋆ Elektronické licence