У зимовий період велика частина птахів гине саме через голод, саме тому так важливо допомогти їм пережити найважчий час, коли природний корм практично недоступний, а організм через холод вимагає навіть більшої, ніж звичайно, кількості їжі, адже птахам необхідно підтримувати постійну температуру тіла, і чим холодніше на вулиці, тим більше енергії йде на це у організму. Сам по собі холод не такий небезпечний, як його поєднання зі снігом або ожеледицею, який перекриває шлях до їжі, така погода для птахів - дуже несприятлива, і саме в такі періоди відзначається найбільша смертність серед пернатих. Не тільки дорослі, а й найменшенькі наші вихованці, хочуть допомогти птахам у їх підгодівлі. Дітки з задоволенням приносять зерно з дому та розкладають по годівничках. Їхнім радощам немає меж.
День української хустки почали відзначати з ініціативи групи громадських діячів, акторок та успішних жінок України. 7 грудня 2019 року вінницькі активістки розпочали святкування дня, присвяченого українській хустці. Започаткували свято, щоб об'єднати жінок різних професій, віку та національності задля збереження українських традицій. Адже здавна в українських родинах оберегом, символом любові та злагоди слугувала саме хустка.
За старих часів дівчата і жінки носили хустку протягом усього року. При цьому вона була обов'язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молоді жінки носили білі або яскраві хустки, старші жінки - темні, вдови - чорні. Хустка також говорила про рівень достатку сім'ї: заможні жінки вкривали голову хустками з дорогих тканин, бідні - з дешевших.
Хоча це свято досить молоде, але вже обросло традиціями. Наприклад, став дуже популярним у День української хустки флешмоб - "Зроби фото з хусткою". Суть його полягає в тому, щоб вдягнути хустку, сфотографуватися в ній, після чого викласти світлину в соціальних мережах із тематичними хештегами.
У флешмобі беруть участь українки з усього світу - викладають фото в бабусиних і прабабусиних хустках і фотографуються цілими сім'ями.
Весело, цікаво та неперевершено пройшли осінні свята в нашому закладі. На один день садочок поринув у чудову осінню казку. Різноманіття барв, веселощів та справжньої дитячої радості втілилися в чудові та цікаві святкові ранки.
Вихованці отримали неабияке задоволення від приходу осені-чарівниці. Адже вона подарувала малятам безліч позитивних емоцій, гарний настрій, який відчувався в запальних таночках.
Репертуар свят по справжньому був феєричним, сповненим яскравими барвами. На кожному святі, в кожній групі панувала особлива атмосфера тепла і затишку.
Осінь звичайно прийшла до дітлахів з осінніми подарунками: запашні яблука та смачний пиріг частували дітлахи.
Свято Осені в садочку!
Свято для діток святого Миколая!
Дітки групи " Ромашка" взяли активну участь в акції " Годівничка для синички"! Метою акції було поглибити знання про птахів, які залишилися зимувати в нашій місцевості; розвивати цікавість, пам'ять, уяву,спостережливість, фантазію; виховувати дбайливе й чуйне ставлення до птахів, прагнення підгодувати пташок узимку.
14 лютого увесь світ відзначає свято закоханих- день Святого Валентина. Цей день став одним із найулюбленіших свят, як для дорослих так і для дітей. Звичайно, який День закоханих без вітальних валентинок із сердечками? То ж і дітки ясельної групи, разом з вихователем, підготували вітальні листівки для своїх рідних. У них дітки висловлюють свою любов, симпатію, хороші почуття до близьких людей. Показати їм, наскільки вони є важливими, зробити невеликі приємні речі і подарунки!
Випускний у дитячому садочку - це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого! Пройде час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов'ю та вдячністю. Ото ж бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, що батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом.Випускний у дитячому садочку - це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого! Пройде час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов'ю та вдячністю. Ото ж бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом.