Анонси заходів

Конкурс малюнків на тему "Моя космічна мрія" 4 березня - 28 квітня 2024

Кожен з нас мріє. І дорослі, і малі, всі уявляють собі інший світ – щасливий, безтурботний, сповнений любові, посмішок, і, звісно, без війни. Мрії надихають, мотивують і дають віру в себе і свої сили. 

Окреме місце в мільйонах мрій, що вирують над нами, займають дитячі мрії. Щирі, казкові й неймовірно важливі. Тож занурмося у цей безмежний всесвіт мрій маленьких українців і дізнаємось, що приховано в їхній космічній уяві! 

Як взяти участь у Noosphere Space Art Challenge? Потрібно:

1. Намалювати малюнок відповідно до теми «Моя космічна мрія»;

2. Зробити фото чи скан-копію свого малюнку;

3. Зареєструватися на noospherespace.art, надіславши фото чи скан-копію роботи; 

4. Обов’язково зберегти оригінал малюнку;

5. Чекати на оголошення переможців!

Їх, до речі, традиційно буде 9: по три у кожній віковій категорії (3-7, 8-12 та 13-17 років). Переможці отримають круті подарунки від ГО «Асоціація Ноосфера», а всі учасники – дипломи. 

До Noosphere Space Art Challenge з 2019 року долучилися вже більше 30 000 учасників з-понад 3 тисяч міст, сіл і селищ України. Долучайтеся і ви! 

Бажаємо натхнення і чекаємо на ваші космічні роботи! 

Взяти участь у конкурсі малюнків!

Обласний етап "Знай і люби свій край"

ВИКЛИК ЗНАЙ 24 з умовами.doc

Обласний етап "Наш пошук і творчість"

ВИКЛИК ПОШУК 24 з умовами.doc

Зоологічна галерея

Зоологічна галерея.pdf

Єднанням сильні

2024-02-61 - положення 2024.pdf

Міський етап "Знай і люби свій край"

50-49-ОД.pdf

Міський етап "Наш пошук і творчість"

66-64-ОД.pdf

Квітка буття 2024

обласний захід «Єдина родина» 

в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості (до 22.03.2024)

Умови проведення

Обласний захід «Єдина родина» у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості (заочно)

1. Мета та завдання фестивалю

1.1. Обласний захід «Єдина родина» у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості (далі - Фестиваль) проводиться з метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті, пошуку нових форм і методів роботи з виконавцями, поширення передового досвіду.

1.2. Основним завданням Фестивалю є: пошук та розкриття нових юних талантів; підвищення ролі хореографічного, вокального, музичного, мистецтва у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління; художньо-естетичне виховання учнівської молоді в традиціях національної культурної спадщини; популяризація різних видів мистецтва; узагальнення і поширення досвіду роботи керівників гуртків.

2. Організатор Фестивалю

Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання.

3. Учасники Фестивалю

3.1. До участі у Фестивалі запрошуються вихованці (учні) закладів освіти, інших закладів, установ віком від 6 до 18 років, а саме:

вокально-хорового жанру: солісти-вокалісти, ансамблі малих форм (дуети, тріо, квартети), вокальні ансамблі, хорові колективи;

хореографічного жанру: хореографічні колективи народного, сучасного, естрадного та бального танцю;

інструментального жанру: оркестри народних інструментів та ансамблі народно-інструментального жанру: баяністи, акордеоністи, бандуристи, домристи, гітаристи, балалаєчники, сопілкарі, ложкарі, троїсті музики тощо; літературної творчості (авторська поезія, проза);

театрального жанру: театри мініатюр, драматичні колективи, пантоміма, лялькові театри;

фольклорного жанру;

анімаційного жанру;

циркового мистецтва;

3.2. Фестиваль проводиться в наступних вікових:

6 - 10 років (молодша вікова категорія);

11 - 14 років (середня вікова категорія);

15 – 18 років (старша вікова категорія);

6 - 18 років (змішана)

4. Номінації Фестивалю та репертуарні вимоги

4.1. Номінація «Вокальне мистецтво»:

Народний спів (солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі); естрадна пісня, твори композиторів-класиків або сучасних авторів (солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, шоу-групи); академічний спів.

Репертуарні вимоги: солісти та ансамблі представляють твір, загальним часом звучання не більше 7 хвилин; який повинен відповідати віковим особливостям виконавців та їх художньо-виконавським можливостям;

народний спів - a capella або у супроводі народних інструментів;

естрадний спів – якісна фонограма тільки «мінус». Можливе використання бек-вокалу, не дублюючого партію соліста.

4.2. Номінація «Хореографічне мистецтво»:

класичний танець; народна хореографія (стилізація народного танцю, сучасна обробка народного танцю, фольк); сучасна хореографія (джаз, модерн, неокласика);естрадна хореографія; спортивна хореографія; бальна хореографія (ансамблі, шоу).

Репертуарні вимоги: колектив представляє хореографічний номер тривалістю до 6-х хвилин;

4.3. Номінація «Інструментальне мистецтво»:

Оркестри та ансамблі народно - інструментального жанру: баяністи, акордеоністи, бандуристи, домристи, гітаристи, балалаєчники, сопілкарі, ложкарі, троїсті музики тощо.

Репертуарні вимоги: у номері інструментальних колективів має бути представлено твір кращих зразків української та зарубіжної класики, твір сучасних композиторів, авторський твір.

4.4. Номінація «Літературна творчість»:

Авторська поезія, проза.

Подається твір власного авторства (віршований чи прозовий). у форматі *.doc (шрифт Times New Roman) або декламований твір власного авторства у відео форматі тривалістю до 8 хвилин.

4.5. Номінація «Театральне мистецтво».

Літературно - музичні композиції та естрадні мініатюри, пантоміма, драматичні колективи та театр ляльок.

Репертуарні вимоги: конкурсна робота складається з виконання уривка театральної вистави або театралізованого дійства. Тривалість виступу до 15 хвилин.

4.6. Номінація «Анімаційна творчість»:

пластилінова анімація; мальоване перекладання; мальована анімація; пісочна (порошкова) анімація; живопис на склі; змішана техніка; лялькова анімація. Тематика номінації довільна. Тривалість фільму не більше 10 хвилин. У назві файлу має бути відображена: назва фільму, заклад освіти і рік виготовлення.

4.7. Номінація «Фольклорне мистецтво».

Репертуарні вимоги: конкурсна робота учасників заходу повинна складатися з одного обрядового дійства тривалістю до 20 хвилин. Дозволяється використання в обряді виконання авторських поетичних та вокальних творів, фольклорних елементів та автентичних матеріалів народних традицій та обрядів національних меншин з усіх регіонів України.

4.8. Номінація «Циркове мистецтво»

Соло, дует, група. Жонглювання, партерна гімнастика, акробатика силова, фокуси та ілюзія, клоунада, естрадна мініатюра тощо.

Репертуарні вимоги: циркові колективи представляють номер або композицію загальною тривалістю до 10 хвилин.

5. Порядок і строки проведення Фестивалю

- 26.02.2024 – 22.03.2024 прийом заявок та відеоматеріалів.

- 25.03.2024 – 03.05.2024 робота журі, підведення підсумків.

6. Документація Фестивалю

Для участі у фестивалі з 26 лютого по 22 березня 2024 року потрібно зареєструвати кожний номер у Google-формі за посиланням:

https://forms.gle/MwvUioeqrCjHsShC9

Відео художніх номерів необхідно завантажити на Google-диск або розмістити на YouTube (режим доступу за посиланням або вільний доступ, після чого обов’язково посилання на відео додати при заповненні Google-форми та у загальній заявці на участь у Фестивалі. До підведення підсумків Фестивалю не видаляти файли.

УВАГА: Організатори не розглядатимуть відеоматеріали, які вчасно не зареєстровані у Google-формі, не мають доступу, або подані пізніше вказаних термінів.

Загальну заявку у форматі «.doc» подавати в електронному вигляді на електронну адресу odestet@ukr.net

7. Визначення та нагородження переможців

Роботи оцінюються за 10-бальною шкалою.

7.1. Переможці нагороджуються електронними дипломами Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання відповідних ступенів. у кожній номінації.

7.2. Рішення журі є остаточним та оскарженню не підлягає.

8. Відносини в сфері авторських прав

Надсилаючи роботи на Фестиваль, учасники автоматично надають оргкомітету право на використання робіт при висвітленні подій Фестивалю та розміщенні в соцмережах Центру.

9.Фінансування

Проведення та участь у Конкурсі здійснюється за рахунок коштів, не заборонених чинним законодавством України

Додаткову інформацію щодо проведення Фестивалю можна отримати в художньо-естетичному відділі науково-технічного підрозділу: завідуюча Нестерова Катерина Юріївна, методист Апостолова Ольга Ігорівна

Телефон: (048) 753-0027, e-mail: odestet@ukr.net

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" 

(до 20 березня)

01-12-12.pdf
затверджено_Положення про Конкурс дитячого малюнку (2).pdf

Про проведення ІV Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»                      (до 08.04.2024)

Відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 26.09.2023 р.

№ 228, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» розпочинає VІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин».

Його мета – популяризація та пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві, насамперед серед учнівської молоді.

Завдання конкурсу – розширити знання про проблему безпритульних тварин; розуміння відповідальності за домашніх улюбленців; усвідомлення необхідності захисту «братів наших менших»; ознайомлення з наслідками безвідповідального ставлення до тварин, особливостями забезпечення належних умов утримання та догляду тварин в умовах воєнного та поствоєнного періоду; розвиток навичок логічного і творчого мислення;

удосконалення здібності обговорювати тему в різних формах творчого самовираження; розвиток здібностей розв'язання проблемних завдань та творчого мислення; підтримка всебічних здібностей дітей, створення умов для розвитку інтересів; впровадження використання інформаційних  технологій у засвоєнні та обробітку знань; підвищення дитячої віри в свої можливості; заохочення дітей до здорового суперництва.

До участі у Конкурсі запрошуються учні 5-7 та 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку.

Строки проведення конкурсу: жовтень 2023 р. – квітень 2024 р.

Конкурсні роботи надсилаються до 08 квітня 2024 року тільки в електронному варіанті на ел. пошту: bioetika@happypaw.ua , а також на unnatskiy23@gmail.com (продублювати заявку).

За додатковою інформацією звертатися в м. Києві: тел. (044) 430-00-64; 067 658 80 20, (044) 290 03 29, 093 916 72 55 (Ельвіна Москалик, менеджер проекту «Біоетика» БО «БФ «Щаслива лапа»). Сайти: https://www.nenc.gov.ua ; http://happypaw.ua/ua/

Умови про Конкурс додаються на 3 арк.

В.о. директора Наталя ПАВЛІЩЕВА

Валентина ГАЛЮТКІНА 0663257102

Ірина ЖЕРДЄВА 0681172496


Додаток

Умови проведення


VІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»

І. Організатори конкурсу:

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа»

ІІ. Мета Конкурсу:

- популяризація та пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві, насамперед серед учнівської молоді.

IIІ. Конкретні цілі:

 розширити знання про проблему безпритульних тварин;

 розуміння відповідальності за домашніх улюбленців;

 усвідомлення необхідності захисту «братів наших менших»;

 ознайомлення з наслідками безвідповідального ставлення до тварин;

 ознайомлення з особливостями забезпечення належних умов утримання та догляду тварин в умовах воєнного та післявоєнного періоду;

 виховання дбайливого ставлення до тварин та бажання піклуватися про них;

 розвиток навичок логічного і творчого мислення;

 сприяння визнанню дітьми цінності кожної тварини незалежно від породи, віку, статусу та особливостей здоров’я;

 удосконалення здібності обговорювати тему в різних формах творчого самовираження;

 розвиток здібностей розв'язання проблемних завдань та творчого мислення;

 підтримка всебічних здібностей дітей, створення умов для розвитку інтересів;

 впровадження використання інформаційних технологій у засвоєнні та обробітку знань;

 підвищення дитячої віри в свої можливості;

 заохочення дітей до здорового суперництва. 

ІV. Учасники Конкурсу

До участі у Конкурсі запрошуються учні 5–11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку.

V. Умови участі в Конкурсі

Для участі в конкурсі необхідно:

1. Скласти вірш про кота або/та собаку на тему «Шлях безпритульного хвостика додому».

2. Зняти відео на якому автор(и) розповідає(ють) складений вірш.

3. Викласти відео в соціальних мережах із хештегами #happypaw#НЕНЦ

4. Подати заявку на участь в конкурсі за посиланням –

https://bit.ly/3PMqiGj

Участь у конкурсі може бути індивідуальною або колективною (не більше 2 людей).

Подаючи роботу на конкурс, учасник конкурсу надає Організаторам конкурсу згоду та право безстроково, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (надалі – законодавство): отримувати, збирати, обробляти, реєструвати, накопичувати, зберігати, змінювати, поновлювати, використовувати і поширювати (розповсюджувати, передавати) інформацію, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані в процесі проведення конкурсу; заносити таку інформацію до Бази персональних даних Організаторів конкурсу за умовною назвою «Контрагенти». Використання і поширення інформації, що становить персональні дані здійснюється виключно в межах необхідних для забезпечення діяльності та/або захисту інтересів Організаторів конкурсу.

Подаючи роботу (звіт) на конкурс, учасник конкурсу надає Організаторам конкурсу право на розміщення наданих учасником відео/фото для публічного перегляду, використовувати такі фото будь-яким способом, дозволяти та/або забороняти використовувати такі фото третіми особами.

Подаючи роботу на конкурс, автор роботи передає Організаторам конкурсу авторські права на роботу, в тому числі, але не обмежуючись: виключне право на використання роботи та її елементів, що увійшли як складові частини до роботи, виключне право дозволяти використання роботи  її елементів та складових частин), і виключне право на заборону використання роботи (її елементів та складових частин) іншими особами в будь-якій формі та будь-яким способом.

VІ. Вимоги до робіт

1. Вірш має бути авторським.

2. Вірш має бути складений українською мовою.

3. Тривалість відео декламування має бути не більше 3 хв.

4. Декламування вірша має бути емоційним та емпатійним.

5. Якість та звук відео мають бути максимально чіткими.

6. Мовлення учасника(ів) має бути виразним та зрозумілим.

VІІ. Визначення переможців

Переможці Конкурсу визначаються у загальному порядку у таких

вікових категоріях:

- учні 5-7 класів;

- учні 8-11 класів.

VІІІ. Критерії оцінювання робіт

Роботи, надіслані на Конкурс, будуть оцінюватися за такими критеріями:

- відповідність тематиці, меті та умовам конкурсу;

- креативність та оригінальність роботи;

- виразність розповіді вірша;

- якість відео;

- самостійність виконання учасниками.

Роботи, що виконані з недотриманням вимог не розглядатимуться! Конкурсні роботи не рецензуються!

ІХ. Терміни проведення Конкурсу

Конкурс проводиться протягом жовтня 2023 р. – квітня 2024 р. Роботи (у формі заявки на участь) подаються до 08 квітня 2024 року.

Х. Нагородження переможців Конкурсу

Підведення підсумків, нагородження переможців конкурсу – квітень- травень 2024 року.

Автори кращих робіт будуть нагороджені дипломами I, II, III ступеню та подарунками від БФ «Щаслива лапа» та ТМ «Purina»*.

Найкращі роботи конкурсу можуть бути розміщенні:

- на сайті НЕНЦ (http://www.nenc.gov.ua) та на сайті БО «БФ «Щаслива лапа» ( http://happypaw.ua/ua/ );

- в соціальних мережах;

- в ЗМІ;

- в оформленні соціальної реклами;

- в оформлені дитячої та методичної літератури, аудіоказок тощо.

*для кожного призового місця передбачено 1 подарунок.

Заступник директора

з навчально-виховної роботи Валентина ГАЛЮТКІНА