BEDAVA BİTCOİN KAZANma yöntemleri

bedava bıtcoın veren siteler

Son zamanlarda Türkiyede'ki bitcoin borsalarının bir bir kapanması sebebi ile birçok kişi maalesef mağdur olmuştur. Bu sebeple aşağıdaki uyarıları yapmak istedik. Bu maddeleri uygulasanız riskinizi en aza indirirsiniz. 

Pandemi sebebiyle bazılarımız evlerden çalışmaya başlamışken, çoğumuzda internet üzerinde daha fazla zaman geçirmeye başladık. Çalışmak için veya zaman geçirmek için internette kaldığınız sürede ek gelir elde etmek isteyenler için kazanç yollarından biride ücretsiz bitcoin kazanmaktır. Bedava bitcoin kazanma yollarını bu sitede bulabileceksiniz. Bitcoin kazandıran browsır kullanmak, eğlenceli Oyunlar oynayarak, saat başı bedava bitcoin lotoya katılarak, birkaç tıklama yaparak, video veya reklam izleyerek, Bitcoin muslukları ile, bir web sitesi veya uygulama biçiminde, yüzlerce BTC’nin bir satoshi biçiminde, ziyaretçilerin açıklandığı gibi bir captcha veya görevi tamamlaması karşılığında bedava bitcoin kazanabilirsiniz.

Bu musluklar, captcha’ları çözme, oyun oynama, reklamlara tıklama veya video izleme gibi çok önemli görevleri yerine getirmenizle çalışır. Yaptığınız her görev için biraz Bitcoin kazanırsınız ve bu bitcoinleri cüzdanınızda toparlayarak ciddi meblağları bedava olarak kazanmanız mümkün.

Bedava Bitcoin veya kripto para kazanmak için yapabileceğiniz 3 ana başlık bulunmakta. Bunlar:

1. Bilgisayarınıza program kurarak mining yapmak (desktop ve güçlü bilgisayarı olanlara önerilir)

2. Bilgisayarınıza program kurmadan Online web sitesi üzerinden mining yapmak (laptop ve ipadlere önerilir)

3. Bazı internet sitesi üzerinden tıklamalarla kripto para kazanmak (faucet siteler) (hem desktop hem laptopu hem tablet olanlara önerilir.) 

Kazandığınız bitcoin veya diğer altcoinleri ücretsiz olarak tutabileceğiniz ve birbirlerine dönüştürebileceğiniz ve satım veya alım işlemi yaparak banka hesaplarııza geçirebileceğiniz bir site arıyorsanız, önerimiz yıllardır hizmet veren borsası olarak avantajlı oranlar sunan binance sitesini kullanmanız. Binance sitesi ile hem bitcoin ve birçok altcoin için ücretsiz cüzdan adreslerine sahip olacaksınız. Aynı zamanda sitelerden ücretsiz olarak kazandığınız bu değişik altcoinlerini birbirine dönüştürerek ve bunları satarak banka hesaplarınıza gönderebileceksiniz. 

Örnek vermek gerekirse:

bitcoin adres "1E4kn3cexBs4Mdz1G5qNVFny4nA6Ke2uaA"

etherium adres "0xfb7b9f6c0acedd93e5d5b6157787a981d29f05dd"

litecoin adres "LYHi3FvV2r77cSgASDpfmGrjGzXNPEcebm"

Monero adres: "454EZtUMJoCAaFcjDtfmtGDW4fcMYTDRigNqWVeAp3viRYZHKusuE1Qgxr3YwZdkNxGDD6hJYvJ9ARntiZsLqfqdQJg6d7j"

Görüldüğü gibi tüm para birimlerinin adres algoritmaları birbirinden çok farklı bu sebeple biriktirmek isteğiniz para biriminin adresini temin etmemiz gerekmekte. Bu adresi yaptığınız işlemlerde girerek kazandığınız paraların bu adrese girmesini sağlıyorsunuz.

Bu noktada bir siteden daha bahsetmem gerekmekte. Faucet sitelerde denen tıklamalarla para kazanmak yöntemiyle kazanılan değişik paraların bir kumbara misali aynı sitede toplanmasını sağlayan bazı ana havuz siteleri bulunmakta. Bu tarz siteleri kullanabilmeniz için bu siteye ücretsiz üye olmanız ve sahibi olduğunuz adresleri bu sitelere tanıtarak bu kumbara sitelerine aktarmanız gerekmekte. Aslında bu faucet sitelerin bu büyük sitelerde hesabı oluyor ve bu havuzlardan sizin hesaba transfer oluyor. (bankalardaki havale gibi düşünebilirsiniz.) Bunun amacı bitcoin adresler arasında her transferde gerçekleşen, transfer ücreti maliyetini (bankalardaki eft ücreti diyebilirsiniz) minimuma indirmek.

2. Adım

FAUCETPAY adresinden ücretsiz üye olarak ve bitcoin veya diğer altcoin cüzdan adresleriniz bu siteye yazarak kazandığınız kuruşların burada toplanmasını sağlıyorsunuz. Bu site sayesinde farklı sitelerden kazanılan kuruşlarınızı aynı sitede toplamanız ve kazandığınız paraları anlık olarak görmeniz mümkün. Böylelikle ufak kazançlar kumbarada birikiyor ve kazancınızı anlık olarak takip ediyorsunuz.

3. Adım 

Yukarıda ki adımları tamamladınız ise yanda ve aşağıda verilen yöntemlerle bitcoin ve altcoin kazanmaya başlayabilirsiniz.