Szybszy, większa moc, łatwy montaż

Korzystanie z wanny ATV™ zwalcza ból i stres. Wielu lekarzy zaleca terapie ciepłą wodą z hydromasażem by zmniejszyć skutki bolesnego zapalenia kości stawu biodrowego i innych dolegliwości

J e d y n a wanna S w i m S P A , k t ó ra s p e ł n i a w s z y s t k i e p t r z e b y !

Zdrowie dzięki nowej technologi Swim Spa

Dodatkowe szkolenie w zakresie ćwiczeń wodnych jest dziś ważną częścią wszystkich dyscyplin sportowych by zachować zdrowie i lepsze samopoczucie. Niezależnie, od tego czy jesteśmy sportowcami, czy też chcemy mieć dobrą kondycję ciała, regeneracja urazów i relaks za pośrednictwem wody jest doskonałym rozwiązaniem. Basen to miejsce gdzie możemy zanurzyć swoje ciało i wprawić je w ruch podczas ćwiczeń aerobowych bez dodatkowego obciążenia jakie towarzyszy podczas tradycyjnego treningu na lądzie. Jednak dla wielu osób dostęp do wody gdzie można tanio I regularnie korzystać z jej z zalet jest wyzwaniem nie tylko ekonomicznym.

Poznaj możliwości basenu pływackiego

Będąc liderem w branży basenów z hydromasażem opracowaliśmy nowoczesne urządzenie do zabawy i aktywnego wypoczynku w wodzie. Przedstawiamy basen Swim SPA od ATV Aquatic Training Vessels. Nasz opatentowany basen ATV™ zwiększa umiejętności pływackie jak również zapewni stałe miejsce dla treningu I ćwiczeń aqua fitness podnosząc zdrowie I aktywność fizyczną. Każde ćwiczenie i ruch w basenie ATV jest efektywniejsze I przybliża do zdrowego trybu codziennego życia. Basen Swim SPA ATV, to też miejsce na wspólną zabawę z rodziną, bliskimi. Zapewnia również odprężenie, doskonały relaks Basen Swim SPA ATV™ zapewnia korzyści zdrowotne przez cały rok bez względu na pogodę I czas.

Większa moc dla efektywnego treningu

ATV to znacznie więcej jak tradycyjne Swim SPA. Projekt i kontrola przepływu hydrodynamicznego to nasza specjalność, a odpowiedni zestaw pomp i dysz strumieniowych zapewnia przeciwprąd, który można dopasować optymalnie do swoich treningów. Standardowe zasilanie 50A/60 Hz uruchamia trzy niezależne dwustopniowe pompy o wydajności 606 l/min w ATV- 14 SPORT i ATV – 17 SPORT. ATV SPLASH wyposażony jest w pojedynczą dwustopniową pompę o przepływie 160l/mini i 606 l/min by zapewnić nieco łagodniejszy trening pływacki.

Basen ATV 17 KONA umożliwia jednoczesną pracę dwóch dwustopniowych pomp o wydajności 360l/min i 1363 l/min oraz jednej o przepływie 160 l/min i 606 l/min.

Przestrzeń, gotowość, elegancja

Ukośne linie są bardziej stylizowane niż w typowym basenie Swim Spa, podkreślając większą przestrzeń pływacką. Specjalnie zakrzywiona sylwetka brzegu basenu, bez względu na rodzaj wykonywanych ćwiczeń chroni przed uderzeniami I kopnięciami w ściany. Model ATV 14 ma głębokość wody 122 cm, co zdecydowanie wystarcza na wykonywanie ćwiczeń, podczas pełnego zanurzenia. Jeszcze większą przestrzeń dla treningu pływackiego oferuje basen Swim Spa ATV 17, przy głębokości wody 127cm. Wielkość ta w zupełności wystarczy na realizację treningu pływackiego. Płaska równa powierzchnia podłogi jest lekko chropowata co zapewnia stabilność postawy podczas ćwiczeń siłowych i aqua fitness. Fizjoterapeuci zalecają większe głębokości wody dla zapewnienia efektywniejszego treningu.

C h l a p a n i e , P ł y w a n i e , Ć w i c z e n i a : Mamy to wszystko…!

BIEGANIE, PŁYWANIE, ĆWICZENIA

Wanna ATV™ pozwala na realizację każdego dowolnego ćwiczenia z wykorzystaniem wody; aqua aerobic, fitness, pływanie, jogging. Oczywiście w standardzie mamy do wykorzystania sprzęt wioślarski i taśmę pływaka Resistance & Rowing Kit. Dodatkowe opcje w postaci audio, dodatkowego oświetlenia LED, strumieni tryskaczy z pewnością podniosą nastrój.

BEZPIECZNA POSTAWA PIORYTETEM

Basen ATV™ jest wyposażony wdysze hydroterapii w miejscach siedzących z możliwością regulacji mocy przepływu strumienia podczas masażu nóg I tułowia. Do wyboru mamy masaż o dużym natężeniu przepływu lub o niskim ciśnieniu oraz głęboki terapeutyczny. Dostępne miejsca terapeutyczne oferują po każdym treningu wiele korzyści w zakresie masażu mięśni i tkanek miękkich.

Wewnątrz basenu znajdują się schody wykonane zgodnie ze specyfikacją bezpieczeństwa ANSI tak by zachować stabilną postawę. Powierzchnia schodów i dna jest lekko chropowata co sprzyja ćwiczeniom aqua fitness i bezpiecznemu poruszaniu się. Dodatkowe oświetlenie LED schodów jest standardem.

WYTRZYMAŁY JAK KADŁUB ŁODZI

Nasz system filtracji wody potwierdza jakość i jego wydajność. Filtry antybakteryjne wraz z ozonatorem pracują w automatycznym cyklu procesu dezynfekcji Smart Clean™. Ciągła praca systemu każdego dnia, tygodnia, miesiąca, gwarantuje czystość wody zgodnie z wymogami norm higieny dla wody basenowej .

Niecka basen ATV™ jest wykonana z żywic polimerowych zapewniając najtrwalszy materiał stosowany w produkcji basenów SPA. Kowalencyjna struktura wiązań makrocząsteczek zapewnia wysoką odporność na zarysowania i mikropęknięcia występujące w typowych nieckach wykonanych z akrylu. Zastosowane żywice są powszechnie stosowane przy budowie kadłubów najdroższych łodzi i jachtów.

FUNKCJONALNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Zewnętrzna grafika podkreślająca oryginalny wygląd, nie ulega wycieraniu i degradacji w czasie użytkowania. Są one trwale połączone z polimerową strukturą żywic i pozostają nie zmienne tak długo jak niecka basenu.

Większość tradycyjnych basenów SPA musi zabezpieczać nieckę i instalację wewnętrzną przed ugięciami konstrukcji i samego ciężaru wody w czasie użytkowania. Zewnętrzna rama basenu ATV™ jest zespolona z niecką klinem co zapewnia większą integralność i sztywność basenu. Dzięki takiej technologii w basenie ATV można wykonywać swobodnie ćwiczenia aqua fitness włącznie z rowerem aqua bike.

ATV™ TRAINING & TIPS WITH DAVE SCOTT

Razem z filmami audio i wanną ATV™ pomożemy przygotować idealne miejsce na treningi pływackie i ćwiczenia aqua fitness, by spełnić wasze oczekiwania.

ATV oznacza nie tylko jako miejsce na doskonały trening, ale także robi wrażenie i wyróżnia się na tle innych basenów pływackich w klasie Swim Spa. Charakterystycznie zakrzywione linie boczne niecki basenu są bardziej stylowe niż typowe Swim Spa do pływania, co zapewnia większą przestrzeń do pływania i ćwiczeń w przeciwieństwie do prostokątnych krawędzi. Po ćwiczeniach można skorzystać ze strefy SPA i zrelaksować się w wygodnych fotelach hydromasażu.

Tym, co przenosi Aquatic Training Vessels ™ na wyższy poziom, jest przepływ hydrodynamiczny w połączeniu z możliwością jego kontrolowania. Dzięki naszej unikalnej gamie pomp i dysz zapewniamy przepływ wody, który możesz dostosować do zoptymalizowanych treningów wodnych. ATV™ zapewnia pełen zakres wrażeń, od relaksującego zanurzenia po rygorystyczny trening lub pływanie w miejscu. Dostosowując przepływ z każdej pary dysz, masz możliwość tworzenia różnych wysokości podnoszenia, aby ukierunkować przeciwprąd w różne strefy ciała. Nasz system dysz zapewnia szeroki i zrównoważony przepływ, który pomoże ci utrzymać pozycję na linii pływania bez turbulencji. To elastyczne zarządzanie przepływem pozwala stworzyć spersonalizowane doznania idealne dla konkretnego typu ciała i schematu treningu.