Szybszy, większa moc, łatwy montaż

Korzystanie z basenu ATV zwalcza ból i stres. Wielu lekarzy zaleca terapie ciepłą wodą z hydromasażem by zmniejszyć skutki bolesnego zapalenia kości stawu biodrowego i innych dolegliwości

J e d y n y b a s e n S w i m S P A , k t ó r y s p e ł n i a w s z y s t k i e p t r z e b y !

Zdrowie dzięki nowej technologi Swim Spa

Dodatkowe szkolenie w zakresie ćwiczeń wodnych jest dziś ważną częścią wszystkich dyscyplin sportowych by zachować zdrowie i lepsze samopoczucie. Niezależnie, od tego czy jesteśmy sportowcami, czy też chcemy mieć dobrą kondycję ciała, regeneracja urazów i relaks za pośrednictwem wody jest doskonałym rozwiązaniem. Basen to miejsce gdzie możemy zanurzyć swoje ciało i wprawić je w ruch podczas ćwiczeń aerobowych bez dodatkowego obciążenia jakie towarzyszy podczas tradycyjnego treningu na lądzie. Jednak dla wielu osób dostęp do wody gdzie można tanio I regularnie korzystać z jej z zalet jest wyzwaniem nie tylko ekonomicznym.

Poznaj możliwości basenu pływackiego

Będąc liderem w branży basenów z hydromasażem opracowaliśmy nowoczesne urządzenie do zabawy i aktywnego wypoczynku w wodzie. Przedstawiamy basen Swim SPA od ATV Aquatic Training Vessels. Nasz opatentowany basen ATV zwiększa umiejętności pływackie jak również zapewni stałe miejsce dla treningu I ćwiczeń aqua fitness podnosząc zdrowie I aktywność fizyczną. Każde ćwiczenie i ruch w basenie ATV jest efektywniejsze I przybliża do zdrowego trybu codziennego życia. Basen Swim SPA ATV, to też miejsce na wspólną zabawę z rodziną, bliskimi. Zapewnia również odprężenie, doskonały relaks Basen Swim SPA ATV zapewnia korzyści zdrowotne przez cały rok bez względu na pogodę I czas.

Większa moc dla efektywnego treningu

ATV to znacznie więcej jak tradycyjne Swim SPA. Projekt i kontrola przepływu hydrodynamicznego to nasza specjalność, a odpowiedni zestaw pomp i dysz strumieniowych zapewnia przeciwprąd, który można dopasować optymalnie do swoich treningów. Standardowe zasilanie 50A/60 Hz uruchamia trzy niezależne dwustopniowe pompy o wydajności 606 l/min w ATV- 14 SPORT i ATV – 17 SPORT. ATV SPLASH wyposażony jest w pojedynczą dwustopniową pompę o przepływie 160l/mini i 606 l/min by zapewnić nieco łagodniejszy trening pływacki.

Basen ATV 17 KONA umożliwia jednoczesną pracę dwóch dwustopniowych pomp o wydajności 360l/min i 1363 l/min oraz jednej o przepływie 160 l/min i 606 l/min.

Przestrzeń, gotowość, elegancja

Ukośne linie są bardziej stylizowane niż w typowym basenie Swim Spa, podkreślając większą przestrzeń pływacką. Specjalnie zakrzywiona sylwetka brzegu basenu, bez względu na rodzaj wykonywanych ćwiczeń chroni przed uderzeniami I kopnięciami w ściany. Model ATV 14 ma głębokość wody 122 cm, co zdecydowanie wystarcza na wykonywanie ćwiczeń, podczas pełnego zanurzenia. Jeszcze większą przestrzeń dla treningu pływackiego oferuje basen Swim Spa ATV 17, przy głębokości wody 127cm. Wielkość ta w zupełności wystarczy na realizację treningu pływackiego. Płaska równa powierzchnia podłogi jest lekko chropowata co zapewnia stabilność postawy podczas ćwiczeń siłowych i aqua fitness. Fizjoterapeuci zalecają większe głębokości wody dla zapewnienia efektywniejszego treningu.

C h l a p a n i e , P ł y w a n i e , Ć w i c z e n i a : Mamy to wszystko…!

BEZPIECZNA POSTAWA PIORYTETEM

Basen ATV™ jest wyposażony wdysze hydroterapii w miejscach siedzących z możliwością regulacji mocy przepływu strumienia podczas masażu nóg I tułowia. Do wyboru mamy masaż o dużym natężeniu przepływu lub o niskim ciśnieniu oraz głęboki terapeutyczny. Dostępne miejsca terapeutyczne oferują po każdym treningu wiele korzyści w zakresie masażu mięśni i tkanek miękkich.

Wewnątrz basenu znajdują się schody wykonane zgodnie ze specyfikacją bezpieczeństwa ANSI tak by zachować stabilną postawę. Powierzchnia schodów i dna jest lekko chropowata co sprzyja ćwiczeniom aqua fitness i bezpiecznemu poruszaniu się. Dodatkowe oświetlenie LED schodów jest standardem.

WYTRZYMAŁY JAK KADŁUB ŁODZI

Nasz system filtracji wody potwierdza jakość i jego wydajność. Filtry antybakteryjne wraz z ozonatorem pracują w automatycznym cyklu procesu dezynfekcji Smart Clean™. Ciągła praca systemu każdego dnia, tygodnia, miesiąca, gwarantuje czystość wody zgodnie z wymogami norm higieny dla wody basenowej .

Niecka basen ATV jest wykonana z żywic polimerowych zapewniając najtrwalszy materiał stosowany w produkcji basenów SPA. Kowalencyjna struktura wiązań makrocząsteczek zapewnia wysoką odporność na zarysowania i mikropęknięcia występujące w typowych nieckach wykonanych z akrylu. Zastosowane żywice są powszechnie stosowane przy budowie kadłubów najdroższych łodzi i jachtów.

FUNKCJONALNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Zewnętrzna grafika podkreślająca oryginalny wygląd, nie ulega wycieraniu i degradacji w czasie użytkowania. Są one trwale połączone z polimerową strukturą żywic i pozostają nie zmienne tak długo jak niecka basenu.

Większość tradycyjnych basenów SPA musi zabezpieczać nieckę i instalację wewnętrzną przed ugięciami konstrukcji i samego ciężaru wody w czasie użytkowania. Zewnętrzna rama basenu ATV jest zespolona z niecką klinem co zapewnia większą integralność i sztywność basenu. Dzięki takiej technologii w basenie ATV można wykonywać swobodnie ćwiczenia aqua fitness włącznie z rowerem aqua bike.

BIEGANIE, PŁYWANIE, ĆWICZENIA

Basen ATV pozwala na realizację każdego dowolnego ćwiczenia z wykorzystaniem wody; aqua aerobic, fitness, pływanie, joging. Oczywiście w standardzie mamy do wykorzystania sprzęt wioślarski i taśmę pływaka Resistance & Rowing Kit. Dodatkowe opcje w postaci audio, dodatkowego oświetlenia LED, strumieni tryskaczy z pewnością podniosą nastrój.

ATV TRAINING & TIPS WITH DAVE SCOTT

Razem z filmami audio i basenem ATV pomożemy przygotować idealne miejsce na treningi pływackie i ćwiczenia aqua fitness. By spełnić wasze oczekiwania.

ATV oznacza nie tylko jako miejsce na doskonały trening, ale także robi wrażenie i wyróżnia się na tle innych basenów pływackich w klasie Swim Spa. Charakterystycznie zakrzywione linie boczne niecki basenu są bardziej stylowe niż typowe Swim Spa do pływania, co zapewnia większą przestrzeń do pływania i ćwiczeń w przeciwieństwie do prostokątnych krawędzi. Po ćwiczeniach można skorzystać ze strefy SPA i zrelaksować się w wygodnych fotelach hydromasażu.

Aquatic Training Vessel ™ (ATV ™) to najlepszy wybór do kształtowania doskonałej techniki pływania w basenie Swim Spa. Jakość technologi wytworzenia przeciwprądu pływackiego jest skoncentrowany na przepływie hydrodynamicznym, tak by dać możliwość kontrolowania przepływu i dostosowania go do kształtu i wymaganego obciążenia treningu pływackiego. Basen z przeciwprądem ATV na pewno pomoże zoptymalizować plan treningu pod względem pływania, kondycji, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia.

A T V-1 4 SPLAS H

ATV-14 Splash to model idealny dla osób lubiących czasami się popluskać i trochę popływać w wodzie. Basen jest wyposażony w jeden punkt podparcia Swim Theatress i opcje wiosłowania oporowego . Aby zapewnić wszechstronną jest również do dyspozycji uwięź służąca do pływania pod prąd.

Wymiary: 428 cm x 227 cm x 142 cm

głębokość wody: 122 cm

ciężar na sucho: 957 kg

ciężar z wodą: 7,496 kg

pojemność wody: 6,530 litrów

zasilanie: 50 A (60Hz) / 32 A (50Hz) dysze terapii: 26 szt.

przeciwprąd dysze Swim Jet: 2 turbo Jets

pompy: 1 dwustopniowa 606 l/min

A T V-1 4 SPOR T

ATV-14 Sport to basen który może zaoferować już bardziej profesjonalny trening pływacki. Trzy dwubiegowe pompy o wydajności 606 l/min każda, zapewniają trening wytrzymałościowy, siłowy, rehabilitacyjny. Dodatkowe punkty mocujące zapewniają inne wszechstronne ćwiczenia.

wymiar: 428 cm x 227 cm x 142 cm

głębokość wody: 122 cm

ciężar na sucho: 971 kg

ciężar z wodą: 7,511 kg

pojemność wody: 6,530 litrów

zasilanie: 50 A (60Hz) / 32 A (50Hz) dysze terapii: 26 szt.

przeciwprąd dysze Swim Jet: 6 turbo jest 1817 l/min

pompy: 3 dwustopniowe 606 l/min

A T V-1 7 SPOR T

ATV-17 Sport to także basen zapewniający możliwość pływania i prowadzenia intensywnych treningów wytrzymałościowych. Jego wymiary nieco większe pozwalają na realizację bardziej zaawansowanych ćwiczeń pod względem trudności. Wzmocniony przeciwprąd trzema pompami o podwójnej prędkości robią wrażenie nawet na najlepszych pływakach!

wymiary: 518 cm x 227 cm x 155 cm

głębokość wody: 135 cm

ciężar na sucho: 1,388 kg

ciężar z wodą: 10,180 kg

pojemność wody: 9,085 litrów

zasilanie: 50 A (60Hz) / 32 A (50Hz)

dysze terapii: 26 szt

pompy: 3 dwustopniowe 606 l/min

przeciwprąd dysze Swim Jet: 6 turbo jest 1817 l/min

A T V-1 7 K ON A

ATV-17 Kona jest najbardziej profesjonalnym basenem Swim SPA wśród dostępnych modeli. Opatentowany przeciwprąd z sześcioma dyszami turbojet zapewnia profesjonalny trening pływacki a dodatkowe strumienie podnoszące tułów i nogi gwarantują prawidłowe ułożenie ciała w czasie treningu. Pozostałe opcje wyposażenia jak; zestaw wioślarski, uwięź pływacka, steper pozwalają na realizację innych ćwiczeń wytrzymałościowych i fizjoterapeutycznych.

wymiary: 518 cm x 227 cm x 155 cm h

głębokość wody: 135 cm

Ciężar na sucho : 1,388 kg

ciężar z wodą: 10,180 kg

pojemność wody: 9,085 litrów

zasilanie: 50 A (60Hz) / 32 A (50Hz)

dysze terapii: 26 szt.

pompy: 2 dwustopniowe 1,363 l/min

oraz 1 dwustopniowa 606 l/min

przeciwprąd dysze Swim Jest: 6 Whitewater-4,

oraz 2 Buoyancy Jets 3,785 l/min

AT V™-14 & 17 OPCJE STANDARDOWE

  • dezynfekcja: ozonator
  • wewnętrzne schody: podświetlone LED
  • miejsca hydroterapii: dwa o różnej głębokości
  • sterowanie : łatwo dostępny wewnątrz basenu
  • filtracja: dwa podwójne filtry o pow. 1,8 m²
  • odpływy: zintegrowane z niecką/LED
  • izolacja: pianka poliuretanowa
  • pokrywa termiczna: 12.7 cm - 6.35 cm dwuczęściowa, dekor - Orzech lub Węgiel obudowa zewnętrza: tworzywo sztuczne - Ash lub Espresso
  • kolor niecki basenu: Ocean Blue, Sky Blue, Frost White
  • mocowanie Swim Tether ATV™ Splash (1), Sport & Kona (2)

AT V™-14 & 17 OPCJE DODATKOWE

  • audio system: Bluetooth, sub-woofer, 4 surface speakers
  • audio options: audio port, pływający pilot
  • wewnętrzne oświetlenie: 22-punkty LED
  • podświetlenie wody : 12-punktów LED
  • mocowanie pętli pływackiej: Resistance & Rowing Kit
  • ATV™ schody wejsciowe: Ash lub Espresso (lew lub prawa strona
  • ATV Storage Bench: Ash lub Espresso
  • Exercise Step: przenośny steper Aqua Aerobic Step™
  • pokrywa zwijana: 2 Cover Companions™
  • Łącze bezprzewodowe: Wi-Fi

AT V™ WERSJA KOMFORT

  • Łącze bezprzewodowe: Bluetooth, sub-woofer, 4 głośniki
  • audio opcje: audio port, pilot pływający
  • wewnętrzne oświetlenie: 22 punktowe światła LED
  • atrakcje wodne: 12 fontann z podświetleniem LED
  • system wioślarski: Resistance & Rowing Kit
  • ATV™ schody: Ash lub Espresso (lewa lub prawa)
  • dźwignia pokrywy: 2 Cover Companions™
  • dodatki: 2 pluszowe ręczniki, Duck Yelow