az a kézzel-foghatatlan hely ahol lélekben összekapcsalódhatunk.
mert Olyanok vagyunk, mint a vízcseppek a tengerben – mégis inkább egymásnak ütődő üveggyöngyökként viselkedünk.
A kapcsolódás emelne naggyá, mi azonban súllyal mérjük magunkat.
Az átjárhatóság adna teljességet, mégis inkább a határainkat védjük.
Csendből – modern szóval: magányból – született a Kompániám. Nem módszer, amely javítani akar, hanem egy táguló tér, ahol sok minden elfér.
A társalkodónő nem szakember, aki többet tudna nálad, hanem tanú a térben, az aki hisz neked.
Közkincs vagy(ok).
2. Mi a különbség a társalkodónő és egy coach- vagy pszichológus között?
Míg egy pszichológus diagnosztizál, a coach célokat segít megvalósítani – a társalkodónő egyszerűen veled van, meghall, hisz neked, és teret ad arra, ami benned van.
A coach teljesítményre, eredményre és változásra fókuszál, a pszichológus gyógyít és kezel, a társalkodónő csak kapcsolódik hozzád, és emberi jelenlétével ad támaszt. Abban hisz, hogy felnőtt vagy – és ez elég!
Ő az, aki melléd ül, nem ítélkezik, nem sürget – hanem emlékeztet arra, hogy a magadra fordított idő szent♡
3. Mit jelent ez a hivatás nekem? Nem nehéz? Feltölt?
A ki- és belégzés jut eszembe most a kérdés kapcsán. A blogon, a csoportban és egyéb szellemi alkotásban – mint például a tíznapos felnőttség-gyakorlatsor (szólj és küldöm emailben) – nos, ezek a kilégzésemhez tartoznak. Amikor pedig meghallgatlak és a társalkodónőd vagyok, az a belégzés. Emellett folyamatosan képzem magam: novemberben például folytatom a LIP főképezést♡ Ott támaszkodom – az a szupervízió!
4. Hogyan kapcsolódhatunk? Mit tehetünk gyakorlatilag?
Lehet jelentkezni hozzám egyéni kompániás beszélgetésre. Ha ki szeretnéd próbálni, milyen, amikor neked is van társalkodónőd, néhány helyem most van még♡
Csoportos, online workshopot havonta tartok, ehhez itt találsz részleteket:
Tudod, azt hiszem minden kapcsolódásban benne van az élet összes lehetősége – egyetlen egyben is! Hát..ne félj, vagy gyere így is
Ölellek és várom a leveled, Én ♡