Проекти гуртка

Відео-матеріали є зняті під час власних експериментальних досліджень членів гуртка!

Проект відноситься до технологічного використання явища гідродинамічної кавітації і може бути використаний в різних галузях промисловості, зокрема в процесах, що відбуваються в рідкому середовищі, наприклад, при активації рідин та рідкого палива (бензину, дизельного пального, керосину).

Паливний кавітатор у складі живлення системи автомобілю забезпечує:

· економію пального;

· підвищення потужності двигуна;

· зниження шкідливих викидів.

Актуальна проблема підвищення ефективності та екологічності двигунів внутрішнього згорання може бути вирішена за рахунок застосування портативних паливних кавітаторів і активаторів палива, функція яких полягає в поліпшенні експлуатаційних характеристик пального для ДВЗ, з метою зниження витрати палива до 30%, підвищення екологічності та потужності двигуна, за допомогою гідродинамічної кавітації і магнітних активаторів.

Запропонований іноваційний кавітаційний пристрій для обробки рідини, що дозволяє активувати рідину за рахунок гідродинамічної кавітації та магнітного впливу. Пристрій працездатний в широкому діапазоні зміни витрати та у широкому температурному діапазоні. Активоване рідке паливо має підвищені енергетичні показники горіння. Таке паливо встигає повністю з максимальною ефективністю згоріти в камері двигуна внутрішнього згоряння, не змиває мастильну плівку з пар тертя і не викидається з вихлопними газами в атмосферу. Емульсія, отримана в такому пристрої, довгий час не розшаровується завдяки інтенсивному кавітаційному перемішуванню на молекулярному рівні.