KPI Systems Automation

Науковий гурток

Систем

Автоматизації

КПІ ім. Ігоря Сікорського, ММІ

КАФЕДРА “ПРИКЛАДНОЇ ГІДРОАЕРОМЕХАНІКИ І МЕХАНОТРОНІКИ”

Вітаємо школяра 11-А класу, спеціалізованої школи № 254, Довгополого Михайла Михайловича з отриманням третього місця на VI-й Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Прикладна геометрія, дизайн, об’єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих вчених».

Бажаємо члену гуртка творчого натхнення та успіхів в навчанні!


http://mmi.kpi.ua/

http://kpi.ua/

http://pgm.kpi.ua/

Мета гуртка:

  • Допомогти школярам та студентам розкрити свій творчий потенціал інженерного спрямування.
  • Учасники гуртка мають можливість пройти всі етапи створення та реалізації інженерних проектів, починаючи з етапу розробки концепції, об'єктно орієнтованого моделювання і безпосереднього конструювання, закінчуючи реальним експериментальним зразком.


Ми займаємося розробкою актуальних систем автоматики та робототехніки.

Ми команда студентів НТУУ “КПІ ” ім. Ігоря Сікорського займаємося розробкою, проектуванням та виготовленням різноманітних за рівнем складності систем. Можеш взяти за прототип існуючу систему, сконструювати та виготовити реальний дослідний зразок . А можеш втілити у життя свою оригінальну ідею. Наприклад, створити гібридний водневий автомобіль або нано робот.


7 Людей вже в нашій команді. Якщо хочеш стати учасником гуртка — заповни анкету та скинь на електронну адресу: igornoch@gmail.com

Давай зроби свій вклад в майбутнє вступай до нас!

Завантажити заявку можливо тут

Історія гуртка:

У 2016 році Ігор Вікторович Ночніченко заснував на кафедрі “ПРИКЛАДНОЇ ГІДРОАЕРОМЕХАНІКИ І МЕХАНОТРОНІКИ” науковий гурток «Систем автоматизації».


Досягнення:

За час роботи гуртка підготовлено двох переможців олімпіад з фізики від Малої академії наук - учнів 9-11 класів Довгополого Михайла та Кисіля Миколу, які посіли перші місця.


V70412-142432.mp4