KPI Systems Automation

Науковий гурток

Систем

Автоматизації

"Hic Rhodus, hie Salta!"ΑΩ


КПІ ім. Ігоря Сікорського, ММІ

КАФЕДРА “ПРИКЛАДНОЇ ГІДРОАЕРОМЕХАНІКИ І МЕХАНОТРОНІКИ”

Вітаємо команди проектів "Мехатронний пристрій для виробництва альтернативного палива-водню" та "Штучний протез колінного суглоба з адаптивними властивостями", що стали фіналістами Конкурсу стартапів Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2017".

Бажаємо успіхів авторам проектів!

Метою проекту "Мехатронний пристрій для виробництва альтернативного палива-водню" є виготовлення електролізеру, який забезпечує підвищення ефективності генерації водню шляхом автоматичного підримання раціональних параметрів роботи та гнучкого і швидкого переналаштування під задані параметри споживача на програмному рівні в змінних експлуатаційних режимах. Автори проекту: Ночніченко Ігор, Зілінський Андрій, Костюк Дмитро.

Також команда проекту "Штучний протез колінного суглоба з адаптивними властивостями" стала переможцем Конкурсу стартапів "Sikorsky Challenge 2017". Ідеєю даного проекту є створення діючого прототипу адаптивного протезу колінного суглобу з термостабільним пневмогідравлічним (магнітним, феромагнітним) демпфером. Термостабілізація демпфера реалізується шляхом застосування в його конструкції спеціальних термочутливих модулів, що дозволяють стабілізувати зусилля на штоку демпфера в залежності від зміни температури навколишнього середовища. Автори проекту: Луговський Олександр, Узунов Олександр, Ночніченко Ігор, Галецький Олександр, Довгополий Михайло, Струтинський Сергій, Зілінський Андрій, Костюк Дмитро.

Команда проекту "Штучний протез колінного суглоба з адаптивними властивостями" отримає фінансову підтримку від Фонду науково-технічного розвитку України ім. академіка В.С. Міхалевича та нагороджується премією Президентського фонду Л.Д. Кучми "Україна".

плакат.pdf
10.10.17 Столичні телевізійні новини 23.00_Segment_0_xvid.avi

http://mmi.kpi.ua/

http://kpi.ua/

http://pgm.kpi.ua/

Мета гуртка:

  • Допомогти школярам та студентам розкрити свій творчий потенціал інженерного спрямування.
  • Учасники гуртка мають можливість пройти всі етапи створення та реалізації інженерних проектів, починаючи з етапу розробки концепції, об'єктно орієнтованого моделювання і безпосереднього конструювання, закінчуючи реальним експериментальним зразком.


Ми займаємося розробкою актуальних систем автоматики та робототехніки.

Ми команда студентів НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” займаємося розробкою, проектуванням та виготовленням різноманітних за рівнем складності систем. Можеш взяти за прототип існуючу систему, сконструювати та виготовити реальний дослідний зразок . А можеш втілити у життя свою оригінальну ідею. Наприклад, створити гібридний водневий автомобіль або нано робот.


9 Людей вже в нашій команді. Якщо хочеш стати учасником гуртка — заповни анкету та скинь на електронну адресу: igornoch@gmail.com

Давай зроби свій вклад в майбутнє вступай до нас!

Історія гуртка:

У 2016 році Ігор Вікторович Ночніченко заснував на кафедрі “ПРИКЛАДНОЇ ГІДРОАЕРОМЕХАНІКИ І МЕХАНОТРОНІКИ” науковий гурток «Систем автоматизації».


Досягнення:

За час роботи гуртка підготовлено двох переможців олімпіад з фізики від Малої академії наук - учнів 9-11 класів Довгополого Михайла та Кисіля Миколу, які посіли перші місця.


V70412-142432.mp4