Позакласна робота з математики

14 березня у світі щорічно відзначається одне з самих незвичайних свят - Міжнародний день числа π. Число π – одна з найвідоміших і найважливіших математичних констант у світі. З цим числом ми стикаємося вже в молодших класах школи, коли починаємо вивчати коло. Число π виражає відношення довжини кола до довжини його діаметра. В цифровому вираженні π починається як 3,141592... і має нескінченну математичну тривалість. 

Якби ми не знали числа π, не було б ані телевізора, ані радіо, ані телефонів, ми не могли б подорожувати літаком. Без формул, записи яких містять число π, неможливо було б розрахувати траєкторії польоту космічних кораблів. Одним словом, число π з'являється у формулах, що використовуються в найрізноманітніших сферах. Фізика, електротехніка, електроніка, теорія ймовірностей, будівництво та навігація – це далеко не повний їхній перелік.

      Тому з нагоди цього незвичайного свята та згідно із планом проведення тижня математики у Гайворонському політехнічному фаховому коледжі в групах першого курсу студенти підготувати математичні хвилинки на тему «Число π - вічний символ науки». 


     Студенти Гайворонського політехнічного фахового коледжу взяли участь у XX Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики «На Урок». Інтернет-олімпіада «На Урок» — цікавий інтерактив для студентів та зручний інструмент контролю знань для викладача. Це можливість, виконуючи захопливі інтерактивні завдання, перевірити свої знання та повторити вивчений матеріал. Під керівництвом викладачів математики Анни КОСТЕНКО та Людмили ЛОШАКОВОЇ у олімпіаді взяли участь 27 студентів першого та другого курсів.

    Диплом I ступеня отримала студента групи ТТ 231 Матуляк Вікторія.

    Дипломи III ступеня отримали студенти:

Гаврилюк Тетяна, гр. Е 231

Крамар Мирослав, гр. ТТ 231

Беседа Вікторія, гр. Е 221

Шепета Олександр, гр. ТТ 221

    Всім учасника бажаємо подальших успіхів та перемог.

    Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!



«Шматок землі, ти звешся Україною. 

Ти був до нас. Ти будеш після нас.»

Л. Костенко

Найрідніша, наймиліша кожному українцеві земля — це його Батьківщина, Україна. А чи все ми знаємо про рідну державу?

З метою поглиблення знань про рідну Україну та формування у студентів почуття національної свідомості, патріотизму, поваги до українських символів, гордості за свою Батьківщину викладач Анна КОСТЕНКО провела у групі Е 231 математичну гру «Що я знаю про тебе, Україно моя?»

В ході гри всі учасники проявили креативність, кмітливість, глибокі знання з математики, цілеспрямованість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, застосовувати математичний апарат до розв’язування компетентнісних задач, любов до України та української культури.

З 21 по 24 березня 2024 року проходив Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру – 2024» в режимі онлайн.

65 студентів Гайворонського політехнічного фахового коледжу під керівництвом викладачів Анни КОСТЕНКО та Людмили ЛОШАКОВОЇ взяли участь у конкурсі і виконували завдання рівня «Юніор» та «Випускник».

Вітаємо студентку групи Е 221 Бігун Катерину та студента групи АТ 222 Томченка Олексія, які отримали сертифікати, що засвідчують «Відмінний результат».

«Добрий результат» показали 26 учасників: Андріяш Діана, Горобець Марія, Кулебякін Тарас, Лабущак Олександр, Михалюк Маргарита, Сіренко Вікторія, Сокур Василь (група Е 231), Бойко Максим, Оржеховська Вікторія (група ТТ 231), Гріздак Олексій, Коцюрей Владислав, Пашковський Олег (група АТ 231), Баранюк Дмитро, Дерев’янко Степан, Коваль Микола, Парполіта Максім (група АТ 232), Войтовський Ярослав, Петенько Юрій, Яремковська Анастасія (група Е 221), Коваль Андрій, Никодюк Єлизавета, Шепета Олександр, Стадник Єлізавєта (група ТТ 221), Коцан Назар (група АТ 221), Бєлей Михайло, Олійник Георгій (група АТ 222).

37 студентів одержали сертифікати учасників.

Дякуємо всім, хто долучився до проходження і отримав часточку математичної краси та культури.