Padlet - дошка


Інструкція для роботи з Padlet - дошкою

1. Після входу на сайт padlet.com можна обрати мову, в тому числі і українську.

2. Для реєстрації на сайті можна використати електронну пошту або наявний акаунт Google. Зазначимо, що дошку можна створити й без реєстрації в системі, клацнувши кнопку Create a padlet (Создать стену) на головній сторінці сервісу, але створену в такий спосіб стіну можна редагувати впродовж 24 годин, потім така можливість зникає.

3. Для створення нової дошки можна скористатися кнопкою «СТВОРИТИ PADLET». Для приєднання до створеної дошки використайте кнопку «ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПАДЛЕТ» (необхідне посилання на дошку, до якої Ви хочете долучитись). Кнопка «ГАЛЕРЕЯ» дозволяє переглянути готові дошки, які можуть слугувати натхненням для вашої власної.

4. При створенні дошки Padlet пропонуються різноманітні типи розміщення матеріалів (порожні дошки). В процесі роботи з дошкою тип розміщення матеріалів можна змінити за допомогою опції “Змінити формат” (у додатковому меню у верхньому правому кутку дошки). Також Padlet має готові шаблони, які допоможуть легко організувати інформацію у потрібному вигляді.

5. При першому відкритті з’являється вікно налаштувань. Змінити збережені налаштування можна, натиснувши відповідний символ у правому верхньому кутку.

6. Змінюємо у шаблоні назву, опис, додаємо зображення, яке буде відображатись у лівому верхньому кутку у вигляді піктограми. Можна зразу ж скопіювати у буфер обміну адресу своєї стіни і відправити тим адресатам, які мають працювати з вами. Далі налаштовуємо зовнішній вигляд стіни і функції повідомлень. Шпалери можна вибрати навіть анімовані. Слід зауважити, що при додаванні зображень можна використовувати «Пошук», заголовок автоматично використовується як ключові слова.

7. У модифікації можна налаштувати параметри дописів: відображати ім’я автора над кожною публікацією, визначити, де будуть з’являтися нові публікації (першими чи останніми), підключити коментарі, реакції (навіть оцінку від 1 до 100 балів) та фільтри.

8. Створити допис можна або двічі клацнувши мишкою по стіні, або натиснувши плюс у нижньому правому кутку. У віконці, що відкрилось, потрібно ввести назву допису, додати опис і при потребі інші об’єкти: посилання, файли, зображення тощо. У правому верхньому кутку допису можна ввімкнути режим редагування, видалити пост або відкрити розширене меню.

9. Щоб спільно працювати кільком користувачам над однією дошкою, автор може запросити інших, ввівши їх ім’я, логін або електронну адресу. Рівні доступу: читати, писати, редагувати і керувати. Знайти цю дошку новий користувач може в своєму акаунті в останніх оновленнях.

10. Щоб спільно працювати кільком користувачам над однією дошкою, автор може запросити інших, ввівши їх ім’я, логін або електронну адресу. Рівні доступу: читати, писати, редагувати і керувати. Знайти цю дошку новий користувач може в своєму акаунті в останніх оновленнях.

11. Щоб приєднатися до чиєїсь дошки потрібно знати адресу і отримати дозвіл автора.

12. Додаткові параметри дозволяють уподобати, скопіювати дошку («Ремейк»), поширювати, експортувати та роздруковувати дошку, змінювати її тип розміщення матеріалів, очищувати від дописів та видаляти.

13.