Jag bor i Jörlanda och har haft egen häst i snart 4 år. Jag har tyvärr ingen egen hund men har som tur folk omkring mig med hund som jag ofta passar.
Jag bor på hisingen och är uppvuxen med hundar. Just nu har jag en busig valp hemma som är underbar! På fritiden älskar jag att vara aktiv i skog och mark, men även att vila hemma i soffan med valpen.
Jag bor i Stor höga i Stenungsunds kommun och jag har haft hundar i familjen under hela mitt liv. På fritiden gillar jag att träna och att vara ute i naturen tillsammans med min riesenschnauzer-tik. Jag är van vid större raser och brukshundar såsom Riesenschnauzer och Airedaleterrier och tycker hundträning är väldigt intressant.
Jag bor på Hisingen och har haft egen hund i 4 år, med den hunden har jag gått rallylydnads- och vardagslydnads kurs med.
Jag bor i stora höga och har en egen katt hemma som är 8 år, Geisha. När jag var liten hade vi en rottweiler, men just nu har jag ingen hund.