I. Forduló
Gratulálunk az I.fordulóban résztvevő csapatoknak!
Az eredményeket a Redmentában és a honlapunkon is láthatjátok. Több feladatot is felülpontoztunk ezért, ha kérdésetek lenne ezzel kapcsolatban, előbb nézzétek át a pontokat.
A feladatlap linkje IDE kattintva elérhető
A Gmail az első forduló táljékoztató emailjét mindenkinek a Spam-be küldte, ezért létrehoztunk egy új email címet.
okobagoly@karolyi-kozgazd.hu
Gratulálunk a második fordulóba bejutott csapatoknak!
Greennovators
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium
135
Cápák
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium
126
TED
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola
122
Kumpi
PSZC Faller Jenő Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
119
Őrült zsenik
BSZC Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskola
119
Green Girls
BGSZC Keleti Károly Közgazdasági Technikum
119
Goodall fanclubja
Selye János Gimnázium Komárom (Szlovákia)
118
B.I.G. Green Fist
Bocskai István Katolikus Gimnázium és Technikum
117
ÖKOSAN
BGSZC Keleti Károly Közgazdasági Technikum
117
Újrahasznosítók
Pápai Petőfi Sándor Gimnázium
116
Green&Fashion
Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Technikum és Kollégium
115
Biobarik
Kecskeméti Szakképzési Centrum Kollégiuma
114
Harcimacák
Arany János Református Gimnázium
113
Bogyósgyümölcs
Karcagi SzC Teleki Blanka Gimnázium, Technikum és Kollégium
113
Veni vidi vici
KMASZC Bercsényi Miklós Élelmiszeripari-Környezetvédelmi Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
112
Dreamteam
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Technikum, Gimnázium és Kollégium
111
PaBoAt
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
110
Ligetszépei/Baross Delfinek
Miskolci SzC Baross Gábor Üzleti és Közlekedési Technikum
109
Zöldfülűek
Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Technikum és Kollégium
108
Orángután
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium
108
Földrengetők
Selye János Gimnázium Komárom (Szlovákia)
108
Vízcsepp mesterek
Premontrei Iskolaközpont
107
Örökzöldek
Kisfaludy Sándor Gimnázium
106
2RFlányok
BGSZC II. Rákóczi Ferenc Technikum
102
Ecokosok
Dunaújvárosi Egyetem Bánki Donát Technikum
100
BJG csapata
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium
100
Észbontók
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Pestszentlőrinci Technikum
100
Sziporkázó Cicabogarak
MSZC Berzeviczy Gergely Technikum
99
"Zöldben Csapatunk"
Zalaegerszegi SzC Báthory István Technikum
99
Turbó Csigák
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium
97
Csibe Csapat
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Pestszentlőrinci Technikum
96
ÖKO Lovagok
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Pestszentlőrinci Technikum
96
A trió
Premontrei iskolaközpont
95
Hihetetlen 3-as
Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Technikum
95
ElektroTeam
Papai SZC Faller Jenő Technikum,Szakképző iskola és Kollégium
94
Green_iszi
Nógrád Vármegyei SZC Borbély Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
94
Alföldi zöldek
GYSZC Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
94
Eperevő Szöcskelepkék
MSZC Berzeviczy Gergely Technikum
93
Mester 3-as
Közös igazgatású iskola - Vidékfejlesztési iskola Dunaszerdahely (Szlovákia)
93
WESS-E
Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Technikum és Kollégium
93
Bad Beans
BGSZC II. Rákoczi Ferenc Technikum
92
ZöldEr(d)ők
Győri SZC Sport és Kreatív Technikum
91
ELISA
Horváth Mihály Gimnázium
90
#StopWillowProject
Győri SZC Sport és Kreatív Technikum
90
E.F.S.S. KFT.
Közös Igazgatású Iskola - Spojená škola (Dunaszerdahely, Szlovákia)
90
Pro-karióták
Horváth Mihály Gimnázium
89
Klorofill
TVMSZC Apáczai Csere János Technikum és Kollégium
89
Tudósok
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum
89
RobotoSokk
Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Technikum és Kollégium
88
TeaTimeTeam
Kürt Alapítványi Gimnázium
87
Bányais okosok
Bajai SZC Bányai Júlia Technikum és Szakképző Iskola
87
Hamarosan küldjük a második forduló tájékoztatóját!