2019-2020 Н.Р.

День миру у ліцеї «Білоцерківський колегіум»!

* * *

Хай літають завжди журавлі,

Колоски видзвонюють налиті,

Ми за те, щоб мир був на землі

Для усіх дітей на цілім світі.

О.Пархоменко

27-Й МІЖНАРОДНИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЗОЛОТА ОСІНЬ 2019»

Концерт київського квартету саксофоністів національної філармонії України.

Бібліотека-філія № 9 радо зустрічає учнів 5-А класу.


14 жовтня українці відзначають відразу чотири свята. Історія нашої країни, її героїчне минуле, Запорізька Січ та її легендарні представники стали сьогодні темою для гри-змагання для юних книголюбів «Джура – юний козаченько» в бібліотеці-філії №9.

Учні 5-А класу дізналися про період Козаччини, козаків-характерників та козацькі символи з розповідей бібліотекарів Жанни Харченко та Світлани Могорит. Під час гри юні козачата мали змогу продемонструвати свої знання з історії життя козаків, їхніх звичаїв, культури і побуту. Команди «Веселий курінь» і «Джури»змагалися в спритності та кмітливості: відгадували складові українських національних страв, виконували бойові команди, розглядаючи насіння овочів та фруктів визначили плоди, відповідали на запитання кросворду, танцювали гопака та завзято замотувалися в козацькі пояси.

Гра "між нами козаками"

Наша команда: "Козацька шабля".

Наший девіз: "Козак- чесна, смілива людина.

Найдорожча йому- Батьківщина".

мальовниче місто київ радо зустрічає нас!


Першою станцією був Музей води. Старовинна водонапірна башта ліфтом опустила нас під землю - і ми потрапили у казковий атракціон, де головна героїня - вода в усіх можливих проявах і видах. Величезні акваріуми, гігантський унітаз, моделі артезіанської свердловини та каналізаційного колектора – все вміщається в одному музеї води. Башті понад 140 років. Пам'ятка архітектури та історії - головна "поїлиця" киян кількох поколінь. Недарма окрема частина експозиції присвячена історії водопостачання Києва. Крім цього, ми мали змогу побачити до чого призводить нераціональне використання води, власноруч побудувати земні шари, побувати у мильних бульбашках.

Наступною станцією було знайомство із відомою художницею Параскою Плиткою- Горицвіт — гуцульська художниця, фольклористка, етнографка, філософиня та фотографка. Вона жила усамітнено в карпатському селі Криворівня, і стала одним із культурних символів цього місця, та й всієї Гуцульщини. Однак широкому загалові мисткиня й досі мало відома. Параска створила власний мікрокосм, що існує на межі правди й вигадки, де реальне так тісно переплелося з містичним, що годі їх розділити. Її життя — тяжкий шлях випробувань, на якому Парасці вдалося не зрадити віри в людей, сповідувати філософію любові, і навчитися мандрувати, не виїжджаючи з села, завдяки творчості.

Ось такі вони осінні канікули!


Зима - час для розваг!

28.12 учні 5-А та 5-Б класів ліцею « Білоцерківський колегіум» мали змогу побувати у найбільшому в Києві дитячому парку професій, що знаходиться на другому поверсі розважального центру «Блокбастер».

Всі учні весело і з користю провели час, багато чому навчилися, та отримали приємні враження, зрозуміли наскільки важливо вдало обрати собі професію.

Останні дні зимових канікул

11 січня учні 5-А та 5-Б класів взяли участь у тематичних розвагах " Зима прийшла з святами", що відбулись в центрі еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради. Учні із задоволення виконували всі завдання, що дало змогу дізнатись більше про смаки та вподобання одне одного, традиції святкування Різдва в Україні, ми навчились, як потрібно діяти в екстримальних ситуаціях та не лише з задоволенням, а й з користю провели останні дні зимових канікул.