Шановні науковці, представники бізнесу та гості заходу!

На превеликий жаль, змушені повідомити, що запланований на 28 березня 2020 року Третій інноваційний день КАУ “Biotech Meets Business 2020” переноситься на невизначений термін у зв'язку з обмеженнями на проведення масових заходів через поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

В рамках проєкту "NEUROTWIN" (Горизонт 2020, grant agreement no 857562) Київський Академічний Університет спільно з Інститутом фізіології ім. Богомольця НАН України, Інститутом металофізики імені Г.В. Курдюмова НАН України та Асоціацією підприємств промислової автоматизації (АППАУ) організовують нетворкінг-сесію:

«Biotech meets Business 2020»

Цей захід спрямований на створення можливостей для інтеграції інноваційних наукових розробок в ​​успішні бізнес-проєкти.

Вам цікавий розвиток української науки? Ви маєте нові наукові ідеї? Запрошуємо приєднатися до нашої команди!

«Biotech meets Business 2020» - це місце для комфортної дискусії між українською наукою та бізнесом. Під час заходу відбудеться Конкурс розробок. Також буде можливість познайомитись із представниками компаній, які працюють в галузі біо-тех, зустріти нових партнерів та отримати корисні контакти.

За декілька тижнів до початку заходу для розробників, які зареєструються на цей захід, Інноваційний центр КАУ організовує безкоштовний майстер-клас з складання та представлення пітч-презентацій, які розраховані на залучення потенційного інвестора.

Для участі в заході необхідно зареєструватися до 15 березня. В реєстраційній анкеті Ви можете обрати цікаві для Вас напрями співпраці або представити власні розробки. Зареєстрованим учасникам буде надіслана оновлена програма та перелік розробок, що будуть представлятися.

Звертаємо Вашу увагу, що розробникам необхідно зареєструватись до 28 лютого. Після цього, Ви отримаєте листа з місцем та часом проведення майстер-класу по підготовці пітч-презентації, а також макет такої презентації.


Після реєстрації Ви отримаєте офіційне запрошення.

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь за телефоном: +380 66 758 84 57 (Володимир), +380 95 015 80 85 (Вікторія)

e-mail: incenterkau@gmail.com

Адреса

бульвар Академіка Вернадського, 36

м. Київ

Дата, час

28 березня 2020 р.

субота