Εγγραφή
Οδηγίες εγγραφής
Οδηγίες εγγραφής
ΕΓΓΡΑΦΗ
Κάθε Ιούνιο και στις αρχές του Σεπτέμβρη γίνονται οι εγγραφές των νέων μας μαθητών. Για να ολοκληρωθεί η εγγραφή ενός μαθητή στο σχολείο μας, θα πρέπει ο κηδεμόνας να επισκεφθεί το σχολείο, να ελέγξει και να επιβεβαιώσει τα στοιχεία επικοινωνίας (δ/νση κατοικίας, τηλέφωνα, email), να δηλώσει κηδεμόνα του μαθητή, καθώς και να παραλάβει το Ατομικό-Δελτίο-Υγείας-Μαθητή (Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή) και την ΥΠΕΥΘΥΝΗ-ΔΗΛΩΣΗ-ΕΓΓΡΑΦΗ για τη συμπλήρωσή του.