Христина РАДИШ

Посада: вчитель початкових класів

Дата народження: 29 жовтня 1986р.

Педагогічний стаж: 2 роки.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

Освіта: навчаюся у Державному вищому навчальному закладі “Ужгородський національний університет”.

Предмети викладання: Інформатика (2-АБВ, 3-А класи), Образотворче мистецтво ( 4-А клас), Основи християнської етики (4-А клас). 

життєве кредо:

Стався до інших людей так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе

педагогічне кредо:

«Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим… Спілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень це свято, яке триває доти, поки ти є разом із ним».

В.О. Сухомлинський

Науково-методична проблема, над якою працюю: 

"Інтерактивні методи роботи у початкових класах НУШ" 

АКТУАЛЬНІСТЬ. До закладу освіти приходить нове покоління дітей, які живуть у інформаційному,  динамічному, емоційно-напруженому середовищі. Інформаційні технології стають потужним  багатофункціональним засобом навчання. Їх використання привчає учня жити в інформаційному  середовищі, сприяє залученню їх до інформаційної культури. ІКТ - це не мета, а засіб навчання.  Комп'ютеризація повинна стосуватися лише тієї частини освітнього процесу, де вона справді  необхідна. Таким чином, використання інформаційно - комунікаційних технологій в початковій школі -  це не просто нове віяння часу, а необхідність і пошук нового сенсу уроку.

Кредо інтерактивного навчання:

«Те, що я чую, я забуваю. Те, що я бачу й чую, я трохи пам’ятаю. Те, що я чую, бачу, обговорюю – я  починаю розуміти. Коли я чую, бачу, обговорюю й роблю – я набуваю знань і навичок. Коли я передаю знання іншим, я стаю майстром».

ІНТЕРАКТИВНЕ НАВЧАННЯ – це спеціальна форма організації пізнавальної  діяльності, яка має конкретну, передбачувану мету – створити комфортні умови, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність.

Кожний учитель має орієнтуватися на те, як сприймають інформацію саме його учні, що їм цікаво, чим вони захоплюються, що їм вдається краще, а що гірше тощо.

Застосування компютерних технологій

Головна мета - забезпечити розвиток дитини

Зміст застосування  комп’ютерних технологій


Застосування комп’ютера – це багатоцільове вирішення проблем уроку:  вдосконалення освітнього процесу, надання можливості дати більший обсяг інформації, розвиток активності учнів,  індивідуалізація та диференціація навчання; урізноманітнення форм роботи , підвищення зацікавленості учнів предметами, темами, що вивчаються;  розвиток самостійності та логічності  мислення; контроль знань, умінь та навичок.

Застосування технології «Створення ситуації успіху» 

Ситуацію успіху можна називати  джерелом внутрішньої енергії дитини, що  допомагає їй з ентузіазмом долати труднощі та  мотивує на навчання.

Головний лозунг такої моделі навчання: успіх у навчанні сьогодні – успіх у подальшому житті.

Ефект  Розенталя,  або „Ефект  навіювання”

Прийом „Анонсування”

Прийом „Рушай за нами”

Прийом „Навіювання”

Прийом „Навмисна  помилка”

Прийом „Емоційне прогладжування”

Прийом „Даю шанс”

Прийом „Емоційний сплеск”

Прийом „Еврика”

Від них залежить результативність  занять: учні надихаються власними  успіхами та стають більш впевненими у  власних силах, перестають боятися публічних виступів, стають ще допитливішими та відчувають емоційне задоволення.

МОЇ ПРАВИЛА ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ: