Goeiemorgen! We hadden onze ogen nog maar open en de juffen en meesters stonden al klaar met hun camera. Geen tijd om ons te fatsoeneren, gewoon puur natuur!
De valiezen waren in een sneltempo terug gemaakt en de kamers werden in een nette staat achtergelaten. Ook op deze laatste dag kregen we nog heel wat boeiende informatie van de leerkrachten. Wij kunnen nu iets meer vertellen over de holle weg, het uitzicht dat we zagen, de Warande en de wielerklassieker op de Kemmelberg.
Wat vonden we het ook fijn dat we nog wat vrij mochten ravotten op het domein van de Lork!
Na een heerlijke barbecue gingen we naar het speelbos naast de Lork om ons nog een laatste keer uit te leven met een spelletje stratego.
We blikken met een voldaan gevoel terug op deze geslaagde editie van de bosklassen waarvan we allemaal het beste maakten!
De ouders konden ons al van een eindje horen afkomen omdat we uit volle borst 'Vis in de Leie' zongen!
Geniet allemaal van het zonnige weekend en tot maandag!