Savanorystė Tuščiuose narvuose

Tuščių narvų komanda šiuo metu ieško savanorių, kurie užtikrintų, kad informacija apie kovą už gyvūnus pasiektų kuo daugiau žmonių.

Ką svarbu žinoti prieš kandidatuojant?

„Tušti narvai“ egzistuoja tik todėl, kad žmonės kaip tu, skyrė ir skiria laiką savanorystei. Pirmuosius 3 veiklos metus organizacija neturėjo darbuotojų, visi projektai ir kampanijos buvo daromi savanorių. Todėl į savanorius ir savanorystę žiūrime rimčiau nei dauguma kitų organizacijų. 

Savanoriai čia nėra tik pagalbinės rankos darbams, kurių niekas kitas nenori daryti. Tuščių narvų savanoriai gauna daug atsakomybių, priima sprendimus, pasiekia rezultatus. 

Karolinos daryti įrašai pasiekia tūkstančius žmonių kiekvieną savaitę. Aistės montuojami video skelbiami ne tik Tuščių narvų platformose, bet ir išverčiami kitų šalių organizacijoms. Indrės sumaketuota ataskaita siunčiama šimtams Lietuvos verslų. Dariaus surinkta informacija pateikiama Seimo nariams. Galima būtų dar vardinti ir vardinti, bet aišku, kad Tuščių narvų savanoriai keičia pasaulį gyvūnams. 

Jeigu tu: 

skaityk toliau! 

Ko tikėtis kandidatavus?

Pirmiausia, tau reiks užpildyti anketą. Dviejų savaičių bėgyje tave informuosime, ar patekai į kitą atrankos etapą (nepamiršk pasitikrinti visų el. pašto aplankų, laiškas gali nukeliauti į spam’ą). 

Kituose atrankos etapuose teks atlikti užduotis bei sudalyvauti interviu. 

Reikalavimai

Svarbiausia, įvertink savo galimybes. Savanoriais gali tapti ne jaunesni kaip 18 metų asmenys, turintys galimybę organizacijai skirti bent 15 val. per mėnesį. Savanoriai patys nusprendžia, kada skirti laiką savanorystei, tačiau privalo dalyvauti kasmėnesiniuose organizacijos narių skambučiuose.


Savanoriai turi būti:


Galiausiai, savanoriaujant šioje organizacijoje svarbu gebėti mąstyti, klausytis, suprasti, mokytis ir bendradarbiauti komandoje. Šiuos gebėjimus turi turėti kiekvienas „Tuščių narvų“ narys. Toliau pateikiame specifinius reikalavimus pareigoms.

Savanorystės vietos

Informacijos rinkėja(s)


Tavo pareiga bus ieškoti duomenų ir informacijos, kurie bus naudingi vykstančioms „Tuščių narvų“ kampanijoms. Svarbu žinoti, kad šią informaciją rasti ne visada bus lengva, todėl šios pareigos reikalauja kruopštumo, atkaklumo bei kūrybiškumo. Galiausiai, pareigos labiausiai tinka žmogui, kuris yra žingeidus, pasirengęs įveikti sunkumus bei sugeba informaciją pateikti aiškiai ir sistemingai.


Šioms pareigoms reikia:


Jei nori kandidatuoti į šias pareigas, užpildyk anketą.

Naujienų rašytoja(s)


Ieškome žmogaus, kuris rašytų tekstus, blogo įrašus bei pranešimus žiniasklaidai. Šios pareigos labiausiai tinkamos žmogui, kuris yra pasirengęs mokytis efektyvios komunikacijos principų ir yra pastabus. Sieksi, kad informacija apie kovą už gyvūnus bei būdus padėti gyvūnams pasiektų kuo daugiau žmonių. 


Šioms pareigoms reikia:


Jei nori kandidatuoti į šias pareigas, užpildyk anketą.

Turinio kūrėja(s) 


Būsi atsakinga(s) už visą turinio kelią: įdėją, tekstą bei vizualą. Sieksi, kad informacija apie kovą už gyvūnus bei būdus padėti gyvūnams pasiektų kuo daugiau žmonių. 

SVARBU: neieškome žmogaus, kuris jau viską moka, daugiau dėmesio skirsime tinkamam požiūriui ir norui mokytis.


Šioms pareigoms reikia:


Jei nori kandidatuoti į šias pareigas, užpildyk anketą.

Nematai savęs šiose pareigose, bet nori būti organizacijos dalimi?

Įrodyk, kad turėtum būti Tuščių narvų dalis.
(pildydama(s) anketą pažymėk „Įrodysiu, kad turiu gauti kitas pareigas“ :) ).


Pažįsti ką nors, kas norėtų savanoriauti „Tuščiuose narvuose“? 

Pasidalink šiuo puslapiu su jais.