Hans Vanmulders werd in 2009 bevangen door het Salsavirus.
Compleet in de ban van alle Salsa- en Bachatavibes, legt hij hart en ziel in het dansen. Hij hoopt deze passie even gemakkelijk te kunnen doorgeven als het gemak waarmee zijn benen hun werk doen op de dansvloer... "Salsa en Bachata is de kers op de taart in mijn leven"
Silvia zette aarzelend haar eerste stappen in het salsa milieu in oktober 2017. Het was op dat moment compleet buiten haar comfort zone maar het verrijkte sindsdien haar body, soul en mind en geeft haar een fantastisch gevoel .
Via Salsa Dender heeft ze niet alleen fantastische vrienden leren kennen maar door haar hartelijke, sociale bijdrage sluit zij perfect aan bij het Salsa Dender team.
“Voor mij is het een verslavende manier om even te ontsnappen aan welke beslommeringen dan ook en maakt me instant happy”
Erik startte in 2021 met het intensief volgen van salsa, bachata en kizomba. Na een jaar is hij zich meer beginnen focussen op kizomba en varianten omdat hij voelde dat hij in die stijl meer kon experimenteren en meer vrijheid had om zichzelf daarin uit te drukken.
Stephanie heeft de dansmicrobe te pakken sinds haar 4jaar en begon ook in 2021 met het volgen van bachatalessen. Na een jaar volgden op meer intensieve basis de kizombalessen. Tijdens die vele lessen hebben Erik en Stephanie elkaar leren kennen. Ze kregen wel eens te horen dat ze samen leuk dansten en de vraag of ze geen les gaven.
Zo is KizOmiX ontstaan en hopen zij op die manier hun passie met anderen te kunnen delen.
Met meer dan 25 jaar ervaring in de fascinerende wereld van cruises deel ik met veel enthousiasme mijn uitgebreide kennis met iedereen die deze unieke manier van reizen wil ontdekken. Voor wie nog onbekend is met cruises, opent zich een geheel nieuwe wereld vol comfort, avontuur en onvergetelijke ervaringen. Al snel zullen reizigers zelf ervaren hoe fantastisch en veelzijdig cruisen kan zijn.
Tijdens de reis ben ik niet alleen een bron van waardevolle informatie, maar ook een betrouwbare gids die ervoor zorgt dat elk aspect van de cruise soepel en probleemloos verloopt. Van het plannen van excursies tot het regelen van details op de bestemmingen, ik sta altijd klaar om ervoor te zorgen dat alles perfect is georganiseerd. Zo kunnen reizigers zich volledig richten op het genieten van hun avontuur op zee. Mijn betrokkenheid en toewijding maken elke cruise tot een onvergetelijke ervaring.