Touwladder

Schooljaar 2019-2020

De kleuters zijn onderverdeeld in volgende klasgroepen:

Peuter-1ste kleuterklas - juf Lesly Devriendt (Touwladder 10) - Foto's en info vind je op Gimme

1ste kleuterklas (Touwladder 1) - juf Isabelle Vanelslander - Foto's en info vind je op Gimme

1ste-2de kleuterklas (Touwladder 10) - juf Natalie Vandermeersch en juf Hilde Verhulst - Foto's en info vind je op Gimme

2de-3de kleuterklas A (Touwladder 10) - juf Annemie Vercaigne en juf Fran Lefevere - Foto's en info vind je op Gimme

→ Beide juffen werken halftijds in deze klas, zij werken in een week-weeksysteem.

2de-3de kleuterklas B (Touwladder 1) - juf Sophie Castelein - Foto's en info vind je op Gimme

2de-3de kleuterklas C (Touwladder 1) - juf Sara Cafmeyer - Foto's en info vind je op Gimme


→ Kleuterturnen: juf Heidi Deburghgraeve en juf Ann Debaes


Onze lagere school telt de volgende klassen:

1ste leerjaar A (Touwladder 1) - juf Greet Vandepitte en juf Annemie Vanpeteghem - Foto's en info vind je op Gimme

1ste leerjaar B (Touwladder 1) - juf Karolien Termote - Foto's en info vind je op Gimme

2de leerjaar A (Touwladder 1) - juf Dora De Schepper en juf Eline Sioen - Foto's en info vind je op Gimme

2de leerjaar B (Touwladder 1) - juf Eline Sioen en juf Annemie Vanpeteghem - Foto's en info vind je op Gimme

3de leerjaar A (Touwladder 1) - juf Griet Verlinde en juf Veerle Deprince - Foto's en info vind je op Gimme

3de-4de leerjaar (Touwladder 1) - juf Conny Reynaert - Foto's en info vind je op Gimme

4de leerjaar A (Touwladder 1) - juf Eveline Bourdeau en juf Veerle Deprince - Foto's en info vind je op Gimme

5de leerjaar A (Touwladder 10) - juf Martine Deleu - Foto's en info vind je op Gimme

5de-6de leerjaar (Touwladder 10) - juf Valentine Montmorency - Foto's en info vind je op Gimme

→ deze klas wordt 3 lesuren ontdubbeld voor het vak Frans bij dir. Nele Haeve.

6de leerjaar (Touwladder 10) - juf Carol Haspeslagh - Foto's en info vind je op Gimme

Turnleerkrachten: juf Tine Opsomer en juf Anne-Florence Lattrez.

Zorgcoördinator lager en kangoeroeklas: juf Darline Terryn

Co-teachen, ondersteuning in de klassen:

Juf Darline Terryn(1ste tot 4de leerjaar)

juf Annemie Vanpeteghem (2de leerjaar en 6A)

juf Veerle Deprince (3A, 3-4, en 4A)

juf Hanne Prinzie (5A, 5-6, 6A)

Dir. Nele Haeve (5-6)