Залізний міст - стань вільним!

Мотузкострибінг,

bridge swinging rope, flyng rope, rope jumping,

стрибки та польоти на мотузці.

Стрибаючи, ми пролітаємо з одного світу в інший, майже такий же, тут же забуваючи, звідки ми прийшли, і, не турбуючись про те, куди йдемо. Ми просто живемо поточною миттю, пізнаюємо життя у всіх його проявах і намагаємося бути вільними!

Стрибок з мосту - це неймовірний заряд адреналіну, драйву і шаленої енергії!

Лише варто зробити крок вперед, і Ви назавжди запам'ятаєте пережиті відчуття! Це екстремально-захоплююча розвага, але при цьому повністю безпечна!

За психологічними і доклінічними медичними дослідженнями, прикордонні стани, що виникають під час польоту, мають беззаперечний терапевтичний і профілактичний ефект від депресії, нудьги, склерозу і остеохондрозу, підвищують потенцію і рубають психологічні хвости, сприяють розщепленню холестерину і підвищують рівень ендорфіну (гормону щастя) в організмі.

Команда "Залізний міст" , рік заснування -2000 г.
Координація та запис на стрибки по телефонах - 0976204297, 0505009731, 0951402729, zalmost@gmail.com, ermitagec@ukr.net
Наши ресурси:
https://www.facebook.com/groups/zalmost/https://www.facebook.com/zpmosthttps://vk.com/zalmostПопередній запис можливий за посиланням:http://goo.gl/forms/tnxiLChTNqчиhttp://most.forum2x2.ru/forum-f5/tema-t82.htmБезпека стрибків, розмір внеску:соло - 300 грн,другий стрибок в цей же день - 250 грн, тандем -500 грн.