ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Біленка Романа, який зайняв

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Бажаємо переможцям і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

Досягнення в спорті в 2023/2024 н.р.

Вітаємо команду нашої школи за зайняте 3 місце у змаганнях з футболу серед юнаків!

Бажаємо рухатися вперед і підкорювати все нові і нові п’єдестали. Домагатися найкращих результатів і бути лідерами.Успіхів!

Вітаємо команду нашої школи за зайняте ІІІ місце у спортивних змаганнях з легкоатлетичного кросу.Бажаємо нових перемог!!!!

Учениця нашої школи Саакян Олександра стала срібним призером особистої першості з шахів серед жінок присвяченої святкуванню Дня міста Кобеляки 2021 р.

Вітаємо Олександру та бажаємо нових перемог!!!!!

Перемога у конкурсі "Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2019". Дякуємо Лізі Карпенко за участь та перемогу. Тепер наші учні зможуть займатися спортом на новому спортивному майданчику з сучасним обладнанням.

Учні нашої школи є призерами районних спортивних змагань з різних видів спорту

Учениця нашої школи Тесля Кіра -  переможець

відкритих Кубків та чемпіонатів

з армспорту серед дівчат та юніорів.

Учень нашої школи Машталлер Станіслав – переможець Міжобласного турніру з футболу, гравець районної футбольної команди.