Піраміда. Площа бічної та повної поверхонь піраміди. Об'єм піраміди

Шановні друзі!

Ви завітали до веб-квесту на тему "Великі таємниці пірамід".

Якщо Вам і досі невідомо, що таке технологія веб-квест, то пропоную коротко ознайомитися з інформацією про саму технологію та критеріями оцінювання Вашої роботи.

Бажаю успіхів!

Тема уроку: "Піраміда. Площа бічної та повної поверхонь піраміди. Об'єм піраміди"

Мета: Підвищити навички учнів роботи з сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, мережею Інтернет тощо;

розширити знання всіх учасників квесту про безпечний Інтернет;

засвоїти знання про геометричне тіло - піраміду та її математичні характеристики;

навчитися будувати даний многогранник за допомогою веб-сервіу "GeoGebra";

розв'язувати елементарні задачі за допомогою онлайн калькуляторів для пірамід;

сприяти розвитку ІТ-компетентності учасників навчально-виховного процесу.

Хід уроку:

Для роботи нам необхідно об'єднатися в групи.

Гра «Пан випадок».Скористаюся для цього звичайним лото і попрошу кожного з вас витягнути картку з мішка.

Тих, кому дісталися картки з числами 1-4, прошу сісти за стіл зтабличкою «Група 1», тих, у кого картки з числами 5-8, - за стіл зтабличкою «Група 2», 9-12 - «Група 3 », 13-16 -« Група 4 ».

Займіть, будь ласка, свої місця.

Для згуртування груп пропоную виконати Завдання 1.

Перед подорожжю уважно ознайомтеся із своїми обов'язками згідно розподілених у групах ролей.

Ось хмаринка термінів - ключ до розгадки Великої таємниці пірамід, які потрібно добре засвоїти під час віртуальних мандрів :

Для виконання нашої місії потрібно виконати Завдання 2 та Завдання3.

Зустрінемося усі разом на сторінці Підсумки. Думаю, що в результаті подорожі всі туди прийдуть не з порожніми руками.

Бажаю всім удачі та попутного вітру!