Навчальний центр з НК "ДП-Тест" здійснює спеціальну підготовку фахівців для подальшої сертифікації на кваліфікаційні рівні 1,2 у відповідності до стандарту ДСТУ EN 4179 "Аерокосмічна серія. Кваліфікація і атестація персоналу для неруйнівного контролю" з наступних методів неруйнівного контролю:
  • ультразвуковий контроль (UT) 
  • магнітопорошковий контроль (MT) 
  • капілярний контроль (PT) 
  • вихрострумовий контроль (ET) 

Після закінчення навчання видається свідоцтво про успішне проходження курсу спеціальної підготовки (за умови виконання всіх умов навчання). Після чого випускники навчального центру направляються до центру сертифікації персоналу для подальшої сертифікації у відповідності до стандарту EN 4179. Навчальний центр «ДП-Тест» надає супровід в оформленні документів на сертифікацію. Вимоги до кандидата на сертифікацію зазначені у EN 4179.

Ми пропонуємо сертифікацію через Сертифікаційний центр персоналу з неруйнівного контролю при Болгарському товаристві з дефектоскопії (з видачею сертифікату європейського зразка). Кваліфікаційні іспити фахівців з НК проводять представники (екзаменатори) Сертифікаційного центру персоналу з неруйнівного контролю при Болгарському товаристві дефектоскопії на базі Атестаційного центру з НК ТОВ «НВФ «Діагностичні прилади». Компетентність АЦНК підтверджено сертифікатом ИЦ-1/18.11.2016 г., виданим СЦП з НК при Болгарському товаристві з дефектоскопії.

Графік навчання

Навчання в НЦНК "ДП-Тест" проходить по мірі набору груп.

Найближчі групи: 
  • Набір групи триває
Тривалість навчання за EN 4179 становить:

 Методи НК Рівень 1 (год)Рівень 2 (год) Рівень 2 за відсутності сертифікації на рівень 1 (год) 
 PT 1616   32 
 MT 1616  32
 ET 4040  80
 UT 4040  80

Навчальний посібник

Завантажити навчальний посібник про організацію та проведення спеціальної підготовки, атестації та сертифікації фахівців з неруйнівного контролю у відповідності з EN ISO 9712:2012 та EN 4179:2017 у НЦНК "ДП-Тест" можна за цим посиланням:

Розклад занять

Заняття проводяться з 9:00 до 18:00 або з 10:00 до 19:00 відповідно до 8-годинного робочого дня з перервами на каву та обідньою перервою. 

Програми курсів

Тематичний план з ультразвукового контролю (UT) - переглянути 
Тематичний план з магнітопорошкового (MT) - переглянути 
Тематичний план з  капілярного (PT) - переглянути 
Тематичний план з вихрострумового (ET) - переглянути 

Запис на навчання

Навчання у НЦНК "ДП-Тест" відбувається по мірі набору груп. Для запису на навчання за EN 4179 надішліть заповнену заявку на адресу:  ndt-training@ukr.net  
До заявки додається супровідний лист, оформлений на бланку підприємства (переглянути зразок). 

Детальну інформацію про навчання Ви можете отримати за телефоном: +38 (050) 351-15-05

Бібліотека

Для осіб, що навчаються за методами неруйнівного контролю, доступна бібліотека НЦНК "ДП-Тест", що складається з більше ніж 50-ти навчальних та довідникових видань англійською, українською та російською мовами, а також великої бази нормативної документації, доступної до ознайомлення під час навчання.