Навчання за EN 4179

Навчальний центр з НК "ДП-Тест" здійснює спеціальну підготовку фахівців для подальшої сертифікації на кваліфікаційні рівні 1, 2 у відповідності до стандарту ДСТУ EN 4179 "Аерокосмічна серія. Кваліфікація і атестація персоналу для неруйнівного контролю" з наступних методів неруйнівного контролю:

    • ультразвуковий контроль (UT)
    • магнітопорошковий контроль (MT)
    • капілярний контроль (PT)
    • вихрострумовий контроль (ET)

Після закінчення навчання видається свідоцтво про успішне проходження курсу спеціальної підготовки (за умови виконання всіх умов навчання). Після чого випускники навчального центру направляються до центру сертифікації персоналу для подальшої сертифікації у відповідності до стандарту EN 4179. Навчальний центр «ДП-Тест» надає супровід в оформленні документів на сертифікацію. Вимоги до кандидата на сертифікацію зазначені у EN 4179.

Ми пропонуємо сертифікацію через Сертифікаційний центр персоналу з неруйнівного контролю при Болгарському товаристві з дефектоскопії (з видачею європейського сертифікату). Кваліфікаційні іспити фахівців з НК проводять представники (екзаменатори) Сертифікаційного центру персоналу з неруйнівного контролю при Болгарському товаристві дефектоскопії на базі Атестаційного центру з НК ТОВ «НВФ «Діагностичні прилади». Компетентність АЦНК підтверджено сертифікатом ИЦ-1/18.11.2016 г., виданим СЦП з НК при Болгарському товаристві з дефектоскопії.

Тривалість навчання за EN 4179

Програми курсів

Зміст навчальних програм спеціальної підготовки фахівців відповідає вимогам ISO/TR 25107:2018 "Non-destructive testing — NDT training syllabuses" та ANDTBF/06.

Розклад занять

Заняття проводяться з 9:00 до 18:00 або з 10:00 до 19:00 відповідно до 8-годинного робочого дня з перервами на каву та обідньою перервою.

Запис на навчання

Навчання у НЦНК "ДП-Тест" відбувається по мірі набору груп. Для запису на навчання за EN 4179 надішліть заповнену заявку на адресу: ndt-training@ukr.net До заявки додається супровідний лист, оформлений на бланку підприємства. Детальну інформацію про навчання Ви можете отримати за телефоном: +38 (050) 351-15-05.

Заявка на навчання

Суровідний лист (зразок)

Бібліотека

Для слухачів НЦ "ДП-Тест" доступна бібліотека центру, що складається з більше ніж 50-ти навчальних та довідникових видань англійською, українською та російською мовами, а також бази європейської, мінародної та національної нормативної документації.

Каталог літератури

Каталог нормативної документації

Навчальний посібник для кандидата у фахівці з НК