Magyar nyelvű weboldal Szlovák nyelvű weboldal

Vítame Vás v "IPARI", v Strednej odbornej škole Jozefa Szakkayho

 Naša škola, nachádzajúca sa priamo v centre Košíc, už viac než 147 rokov ponúka vzdelanie  a výchovu s jediným cieľom – ľudskosť i odbornosť.  

        -->>Úspešný projekt<<--

   Košice IT Valley v spolupráci s Európskym zoskupením územnej spolupráce  Via Carpatia sa zapojilo do výzvy INTERREG Slovenská republika – Maďarsko, s možnosťou  vyhrať robotické sady. Vybraných bolo 10 škôl, ktoré vďaka svojim projektom získali 3 robotické sady LEGOMINDSTORM EV3. Medzi vybranými školami je aj košická IPARI . Pre našu školu je táto výhra veľmi dôležitá, keďže v tomto školskom roku zavádzame nový učebný predmet Robotika. Sady boli slávnostne odovzdané do rúk p.riaditeľky školy Ing.Evy Matejovej v priestoroch budovy Technikum v Košiciach. Projekt vypracovala p. profesorka Mgr. Andrea Kovács.
            http://www.kosiceitvalley.sk/            https://www.kuenz.com/sk/   Na okraji mesta, v rezidenčnej oblasti Luníka VIII nájdete v blízkosti, Kaufland, Optimu, Hornbach, Baumax.
   V našom internáte - prebieha aj výučba pre študentov stredných škôl, tak isto aj ako bývanie, tri jedlá denne, a voľnočasové aktivity sú samozrejmosťou pre
   našich študentov.   Otváracie hodiny:

   Pondelok
   Utorok
   Streda
   Štrvtok
   Piatok
   07:30 - 15:00
   07:00 - 15:00
   10:00 - 15:00
   14:00 - 15:15
   07:00 - 13:00