Oferta Firmy Skokland

 Kompleksowa organizacja imprez dla dzieci i dorosłych
   Pikniki, bale karnawałowe, organizacja dnia dziecka, akcje promocyjne, Andrzejki, osiemnastki, imprezy mikołajkowe, prywatki, festyny i praktycznie wszystkie imprezy z udziałem dzieci i dorosłych.

 Promocja Skokland Dmuchańce do 20 maja 2020 roku
 Przy wynajmie powyżej pięciu urządzeń, jedno urządzenie gratis.

                       Urządzenia i oferta 


Zjeżdżalnia ,,Nemo"       
   Dmuchana zjeżdżalnia z wodnym bajkowym motywem rybki  ,,Nemo", bardzo kolorowa, idealna na imprezy urodzinowe, szkolne jak i plenerowe.  Maksymalna liczba uczestników to 8 osób.      Dmuchana zjeżdżalnia ,,Bajdocja"
  Duża kolorowa zjeżdżalnia przypominająca zamek księżniczki, który przenosi w świat baśni i smoków. Ta wysoka zjeżdżalnia dostarczy energii małym i starszym dzieciom. Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.Dmuchana zjeżdżalnia ,,Skokland" -
   Delfinki
  To średnia dmuchana zjeżdżalnia, bardzo kolorystyczna, posiadająca dwa ślizgi co umożliwia swobodne zjeżdżanie. Motywy wodne z delfinkami wprowadzają dzieci w miły i ciepły nastrój. Maksymalna liczba uczestników to 8 osób.             Plac zabaw ,,Jungle"
  Dżungla, którą przedstawia ten plac zabaw to super przygoda ze zwierzętami na które można usiąść, przytulić, a również skorzystać z mini zjeżdżalni znajdującej się w wewnątrz placu. Urządzenie przeznaczone jest dla dzieci od 3 lat, a maksymalna liczba uczestników to 8 osób.       Zamek  ,,Bajdocja" - suchy basen
    Kolorowy zamek z ok. 8000 miękkich piłeczek z motywem rycerzy i smaków. To najlepsza zabawa naszych najmłodszych przyjaciół od 3 lat, którzy harcują zanurzając się w ogromnej liczbie kolorowych piłeczek. Maksymalna liczba uczestników to 6 osób.

 

       
            Jungle  Ocean
                          Big ballers
  Big ballers to wielkie dmuchane kule umieszczone na miękkiej poduszce i osłonięte burtami. Ta nowość bawi każdego i wymaga koncentracji i równowagi, a zarówno jest bezpieczna. Te kolorowe urządzenie na pewno przyciągnie niejednego śmiałka - serdecznie zapraszamy  wszystkie dzieci od 3 lat, a także dorosłych.Bumper ball
                 Kule wodne
    Basen o wymiarach 8x6 m, wypełniony wodą i jak się tu nie zmoczyć, a jednak to możliwe - uczestnik zabawy wchodzi do kuli, która jest pompowana i szczelnie zamknięta. Ta zabawa pozwala utrzymać się w wodzie, biegając, kulgać się i leżeć. To ciekawa i doskonała zabawa !
    


        Samochodziki na akumulator
   Są to samochodziki renomowanej włoskiej firmy PEG PEREGO. Dzieci mogą od najmłodszych lat zasiąść za kierownicą i trenować sztukę kierowcy lub rywalizować ze sobą na wyścigach samochodowych.                          Dart
     Gra, w której celem jest trafienie lotkami w dużą dmuchaną tarczę. Dart jest zarówno profesjonalnym sportem, jak również tradycyjną lokalną rozrywką, bardzo popularną w wielu krajach, więc zapraszamy do sprawdzenia swoich możliwości, jak i nauki, gra przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych.


      Dmuchana zjeżdżalnia ,,Małpka"
  Średnia zjeżdżalnia z motywem dużej małpki, wprowadza elastyczność dżungli i dzikich zwierząt. W zestawie z suchym basenem tygryskiem komponuje się idealnie.Maksymalna liczba uczestników to 8 osób.               Zjeżdżalnia ,,Robot "
  To średnia trójwymiarowa zjeżdżalnia która daje dużo radości, kolorowa, kształtem przypominająca robota transformers. Wyjątkowa ciekawa zjeżdżalnia dla dzieci od 3 lat, idealna na pikniki, imprezy plenerowe oraz szkolne. Maksymalna liczba uczestników to 8 osób.         Zamek dmuchany ,,Bajdocja"
  Wielokolorowy zamek do skakania z motywem bajki o księżniczce i dzielnym rycerzu to niezapomniana zabawa dla najmłodszych. Bardzo dobrze prezentuje się w komplecie z zjeżdżalnią ,,Bajdocja". Maksymalna liczba uczestników to 6 osób.         Zamek dmuchany - suchy basen
           ,,Tygrysek" 
  Zadaszony zamek - suchy basen w którym znajduje się 
ponad 6000 miękkich kolorowych piłeczek w których pływają dzieci. Ta nieodłączna atrakcja towarzyszy każdej imprezie. Maksymalna liczba uczestników to 6 osób.

  
                   
           Suchy basen JUNGLE
Kolejna atrakcja z serii Jungle ,zameczek z małpkami w którym znajduje się 6000 kolorowych piłeczek można czuć się jak w małpim gaju. Bardzo dobrze prezentuje się w komplecie z placem zabaw Jungle oraz zjeżdżalnią Nemo. Urządzenie przeznaczone jest dla dzieci od 3 lat maksymalna liczba uczestników to 6 osób.


                      Łódki elektryczne      Eurobungee czterostanowiskowe
  Jest to niezapomniana zabawa dla dzieci, a także
dorosłych, którzy lubią adrenalinę, salta i przewroty, oczywiście wykonywane są całkowicie bezpiecznie, nawet na wysokości 6 metrów, dzięki rozciągliwym linom i trampolinom o średnicy 3,05 m.
                Łódki ( Padlery ) 
     Łódeczki do basenu napełnionego wodą, to innowacyjna rozrywka wodna dla najmłodszych. Kolorowa konstrukcja, stateczna wprowadzana w ruch korbkę obracająca łopatkami wodnymi. Ciekawa i łatwa w obsłudze rozrywka, zapraszamy.

 
            Ściana wspinaczkowa
  Ściana wspinaczkowa to atrakcja typowo sportowa o  wysokości 9 metrów ,posiada dwa pionowe biegi, umożliwiająca równoczesne wspinanie dwóch osób . Duża ściana to atrakcja, która zawsze robi furorę  na festynach i innych imprezach.          Animacje i różne konkursy