2023-2024 н.р.
6 вересня - День читання книг . Цей день закликає людей читати книжки та поширювати любов до читання.
В шкільній бібліотеці було представлено виставку книг - новинок , які учні з цікавістю розглядали.
Щорічно з 1 по 31 жовтня в Україні проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
в 2023 році він відбувся під гаслом " Вірю в майбутнє твоє , Україно!". Розпочався місячник зі святкової лінійки, де було оголошено план проведення заходів у жовтні. Протягом місяця був проведений виховний захід " Україна - моя Батьківщина".
До дня Захисників та Захисниць був присвячений куточок памяті " Безсмертні сили України". Також були створені книжкові виставки: до Дня української мови і письменності " Нам українською судилось говорити", до Дня визволення України від фашистських загарбників " У війні палала рідна Україна".
Також протягом місяця проходила акція " Подаруй книгу бібліотеці", конкурс читців " Натхненне слово про рідний край", вікторина " Як я знаю Україну", конкурс малюнків" Україна в моєму серці".
Закінчався місячник підведенням підсумків. Всі учасники були відзначені подяками.
Ось і наближаються Новорічні свята. Всі залюбки готуються створюючи неповторну атмосферу свята. Шкільна бібліотека також вирішила порадувати своїх читачів та здобувачів освіти подаривши їм "Ялинку-веселинку"!
А ще для корисного і веселого відпочинку виставка "Що прочитати зимовим вечором?". Тут книги для дітей на різний смак 🥰.
Веселих, теплих, креативних та радісних свят 🎄🎉