Головна сторінка


Шановні жінки!

Від імені всього колективу та від себе особисто щиро вітаю вас зі святом краси, ніжності та весни- -Міжнародним жіночим днем 8 березня! 

Нехай разом з першими теплими променями, з легким весняним вітерцем у ваше життя увійде любов, злагода, мир і добробут! Хай душа завжди буде юною, здоров’я — міцним, любов —  чарівною, а краса ніколи не в’яне! 

Нехай ваше материнське тепло та жіноча мудрість стануть запорукою миру та злогоди в нашому суспільстві! 

З повагою, директор школи Нікуліна Наталя Миколаївна
 Шановні батьки, учні та гості сайту!

Від імені всього колективу щиро вітаю вас на сторінках сайту нашої школи!!! Сподіваюсь, що ви зможете знайти тут максимум корисної для себе інформації, дізнатися більше про школу та стати нашими кращими друзями. 

Нашій школі більше 50 років. Це час, коли ми можемо пишатися минулими успіхами, а також будувати плани на майбутнє та реалізовувати нові ідеї в життя.

Ми намагаємося працювати так, щоб школа була центром навчання, виховання та відпочинку, щоб вона ставала кращою, красивішою, затишнішою, щоб діти могли з гордістю говорити:

"Я - учень школи №1!" 

Але досягти цього вкрай важко без вашої допомоги, підтримки, терпіння та розуміння. Всі труднощі легко вирішуються не поодинці, а разом, в команді, а радість примножується, коли до неї причетний кожен!  

В нашій школі працює творчий колектив, в якому є  і ветерани педагогічної праці, і молоді педагоги. Разом з нами завжди поруч в розв'язанні багатьох проблем наші випускники та батьки. 

Я дякую педагогічному колективу, батькам, всім співробітникам та учням школи за спільну роботу, відданість своїй справі та рідній школі!

Ми сподіваємося, що інформація, розміщена на нашому сайті, завжди буде корисною, цікавою та актуальною для вас.

З повагою, директор школи Нікуліна Наталя Миколаївна


Comments