Всеукраїнська дитячо–юнацька військово–патріотична гра „Сокіл” („Джура”)

Нормативно-правова база

впровадження Всеукраїнської дитячо-юнацької

військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

у 2016/2017 навчальному році

«Чорна сповідь моєї Батьківщини» – Добре діло рою «Нічна варта»

Найбільша трагедія в історії українського народу – Голодомор 1932-1933 років. Три чверті століття, що промайнули з часу цих жахливих подій, межують із середньою тривалістю людського життя. Кількість свідків Голодомору з кожним роком стрімко зменшується. А тому неможливо допустити, щоб пам’ять про події 1932-1933 років згасала.

Учасники рою «Нічна варта» Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради Київської області – ровесники початку третього тисячоліття, проте вони отримали можливість зустрітися з людьми, які пережили Голодомор.

Ідея збереження свідчень очевидців, пам’яті про лиховісний час 1932-1933 років для майбутніх поколінь покладена в основу Доброго діла рою «Чорна сповідь моєї Батьківщини».

Метою проекту стало збереження пам’яті про національну трагедію, створення шкільної книги-меморіалу та виховання в школярів патріотизму, почуття милосердя й людяності.

Учасники рою «Нічна варта», учні школи, педагоги збирали свідчення близьких – очевидців Голодомору в Україні.

Кожна історія вражала… Жахливою наругою влади над народом-трударем, свавіллям виконавців-активістів, дивовижними обставинами спасіння й міццю духу людей, що вижили в ці страшні роки.

Участь у пошуковій роботі вплинула на свідомість, почуття її учасників, тому в Дні пам’яті жертв голодоморів в Україні (четверта субота листопада) та жертв політичних репресій (третя неділя травня) школярі за велінням серця приходять до Пам’ятного хреста – одного з місць поховання померлих від голоду в Білій Церкві в 1932-1933рр.

Книга-меморіал «Чорна сповідь моєї Батьківщини» – це данина пам’яті безвинно замучених голодом, вияв шани їхній стійкості, спадок наступним поколінням, які мають глибоко вивчати маловідомі, спотворені, замовчувані сторінки історії свого народу.

Добре діло.ppt

Про організацію Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної

гри "Сокіл" ("Джура") в школах області

Про організацію Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної

гри "Сокіл" ("Джура") в школах району (міста)

Порядок організації заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в районі (місті) на 2014/2015 навчальний рік.

Проект Розпорядження районної державної адміністрації (міського голови) «Про проведення у 2015 році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)в навчальних закладах району (міста)».

Зразки матеріалів для організації проведення І (районного, міського) етапу гри

(у квітні-травні 2015 р.)

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ КЛУБ "ДЖУРА"