Віртуальний простір для розвитку професійної компетентності педагогів Чернігівського ОІППО імені К.Д.Ушинського

(у вигляді окремого сайту)

http://choippo.edu.ua

Сайт Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.

"Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського" - офіційна сторінка у соціальній мережі Facebook.

"Чернігівський ОІППО імені К. Д. Ушинського" - спільнота у соціальній мережі Facebook.

ВІРТУАЛЬНІ СЕРЕДОВИЩА

Веб-сайти та блоги

Дистанційне навчання.

http://webinar.org.ua
Система для проведення вебінарів ЧОІППО імені К. Д. Ушинського.
Блог кафедри Інформатики та ІКТ в освіті Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.

Освітній портал Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.
Розвиток творчої дитини. ІКТ.

http://proforientator.info
Обирай свою професію правильно!!!


Спільноти у Facebook
Facebook — найпопулярніша соціальна мережа у світі, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Засновником та головою сервісу є Марк Цукерберг.

Людина, освіта, наука, суспільство
Підсторінки (16): ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВИХОВАТЕЛІВ ДНЗ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ ТА ЕКОНОМІКИ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ, ПРАВОЗНАВСТВА ТА ІНШИХ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЙ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ ТА ОСНОВ ЗДОРОВ'Я ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВЧИТЕЛІВ ХІМІЇ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ КЕРІВНИКІВ ЗНЗ ВІРТУАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ Система веб-ресурсів для вихователів ЗНЗ та ПТНЗ
Comments