Завершене оцифрування 1-го тому книги "Олександр Олесь. Твори в 2-х томах." Київ, «Дніпро», 1990.Триває конкурс: три найкращі учасники проекту «Суспільне оцифрування» за підсумками роботи у 2018 році отримають на вибір безкоштовно по одному пакету ліцензійного програмного забезпечення Fine Reader OCR Pro for Mac (для користувачів Mac OS X) або Fine Reader 14 for Windows (для користувачів Windows).
Це стало можливим завдяки співпраці з компанією ABBYY, яка зацікавилася нашою ініціативою і вирішила підтримати цей молодий та перспективний проект. То ж - до праці!!! Рейтинг учасників проекту незабаром з’явиться на сторінці «Суспільного оцифрування». Конкурс чесний: жоден з колективу «Відкритої книги» не прийматиме участі в ньому! Успіхів!!!Оцифрована та опублікована перша книга в рамках проекту «Суспільне оцифрування»: А. Свидницький - Оповідання та нариси. Книгу оцифрував Денис Васюра.
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до СУСПІЛЬНОГО ОЦИФРУВАННЯ класики української та світової літератури. Даний проект являється нашою ініціативою і має некомерційний характер, а отже - результат нашої з вами спільної праці буде розміщений в мережі Інтернет у вільному доступі. Основна мета цього проекту - залучити до оцифрування якомога більше людей, особливо молоді. Показати, що оцифрування книги - справа не складна і не потребує вагомих спеціальних знань або наявності потужної сучасної комп'ютерної техніки... Ця робота під силу будь-кому, хто має звичайний домашній комп'ютер з доступом до мережі Інтернет і... бажання попрацювати.

Нам в нашій країні гостро не вистачає якісної української книги, тож давайте згуртуємось і попрацюємо разом над оцифруванням нашого літературного надбання заради себе і наших нащадків!

Детальну інформацію, інструкції та поради можна отримати на сторінці проекту.